Van top naar flop: "Daarvan is Onuachu het slachtoffer geworden"

1316 stemmen
Van top naar flop:

Paul Onuachu verliet deze winter KRC Genk voor een avontuur in de Premier League bij Southampton. De Nigeriaanse spits wist er echter nog niet te scoren en lijkt ook niet meer van de bank te komen. Volgens journalist Alfie House van The Daily Echo is zijn nieuwe bankzittersstatuut te wijten aan één man. 


Deze winter legde Southampton zo'n 18 miljoen euro neer voor de voormalige topschutter uit de Belgische competitie. Onuachu kon zich nog niet bewijzen bij de Premier League-club en het ziet ernaar uit dat hij ook niet veel bijster veel kansen zal krijgen. “Het was best een paniekaankoop, maar Onuachu toonde meteen zijn waarde en werd snel basisspeler. Vooral in de zege tegen Chelsea maakte hij een erg sterke indruk, door veel kopduels te winnen en ballen bij te houden”, aldus House aan Het Nieuwsblad.

Southampton staat na 28 wedstrijden laatste in de Premier League en gaf enkele weken geleden de bons aan coach Nathan Jones. Volgens House werd dat ook meteen de doodsteek voor de Nigeriaanse spits. “Hij is het slachtoffer van een trainerswissel. Nathan Jones wilde hem er absoluut bij, omdat Onuachu prima paste in zijn directe systeem met veel lange ballen. Maar die trainer is enkele weken geleden ontslagen en vervangen door zijn assistent, Ruben Selles.”

KELDERKRAKER
Op 2 april speelt Southampton op en tegen West Ham, eveneens een degradatiekandidaat. De kans lijkt volgens House echter klein dat Onuachu in actie zal komen in de kelderkraker. "Het zou me verbazen mocht hij de komende weken meer minuten krijgen. Zijn concurrenten doen het prima en Southampton haalt de laatste weken betere resultaten.”

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Is Onuachu te snel vertrokken?

Meest recent

Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

40
40
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

176
176
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

116
116
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

100
100
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

114
114
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

139
139
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

96
96
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

242
242
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

316
316
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

518
518
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

409
409
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

493
493
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

274
274
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

79
79
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

552
552
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

354
354
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

364
364
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

168
168
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

62
62
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

298
298
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

359
359
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

481
481
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

259
259
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1809
1809
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

670
670

Meer sportnieuws