'Club Brugge loopt miljoenen mis na transferdeal'

door
'Club Brugge loopt miljoenen mis na transferdeal'

Ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, hield Club Brugge het tijdens de voorbije wintermercato opvallend rustig aan inkomende zijde. Blauw-Zwart liet echter wel verschillende spelers vertrekken. En één van die vertrekkers leeft inmiddels helemaal op bij zijn nieuwe club.


Om de aanvalslinie van extra stootkracht te voorzien, besloot Club afgelopen zomer om Cyle Larin in huis te halen. De Canadees kon transfervrij op de kop getikt worden na zijn passage bij het Turkse Besiktas JK. Maar zijn overgang naar Brugge werd geen succes. Larin kwam amper van de bank op en in de weinige minuten die hij kreeg, slaagde de spits er niet in om indruk te maken.

Na het WK werd dan ook elders een oplossing gezocht en zo belandde de 27-jarige aanvaller bij het Spaanse Real Valladolid. En dat bleek een goede zet. Bij de huidige nummer 16 uit La Liga heeft Larin de weg naar doel inmiddels terug gevonden. In 8 competitiewedstrijden zit hij bijvoorbeeld aan 5 doelpunten namens de Spanjaarden.

AANKOOPOPTIE
En die goede prestaties blijven niet zonder gevolg. Zo beweert El Gol Digital dat Valladolid, de club waarvan de Braziliaanse legende Ronaldo mede-eigenaar van is, van plan is om de aankoopoptie in de huurovereenkomst te lichten. Dat zou Blauw-Zwart zo'n 2 miljoen euro gaan opleveren.

Desondanks zou dat geen al te beste zaak zijn voor de West-Vlamingen. Het genoemde medium beweert immers dat Valladolid de intentie heeft om Larin vervolgens weer met een flinke winst door te verkopen. Hij zou alvast kunnen rekenen op interesse vanuit de lucratieve Premier League.

LEES OOK: Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Club Brugge heeft Larin te snel afgeschreven ...

Meest recent

Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

28
28
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

88
88
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

21
21
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

57
57
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

81
81
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

114
114
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

102
102
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

74
74
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

408
408
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

263
263
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

81
81
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

770
770
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

123
123
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

155
155
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

305
305
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

178
178
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

75
75
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

852
852
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

370
370
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

356
356
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

76
76
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

135
135
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

318
318

Meer sportnieuws