'Club Brugge loopt miljoenen mis na transferdeal'

402 stemmen
'Club Brugge loopt miljoenen mis na transferdeal'

Ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, hield Club Brugge het tijdens de voorbije wintermercato opvallend rustig aan inkomende zijde. Blauw-Zwart liet echter wel verschillende spelers vertrekken. En één van die vertrekkers leeft inmiddels helemaal op bij zijn nieuwe club.


Om de aanvalslinie van extra stootkracht te voorzien, besloot Club afgelopen zomer om Cyle Larin in huis te halen. De Canadees kon transfervrij op de kop getikt worden na zijn passage bij het Turkse Besiktas JK. Maar zijn overgang naar Brugge werd geen succes. Larin kwam amper van de bank op en in de weinige minuten die hij kreeg, slaagde de spits er niet in om indruk te maken.

Na het WK werd dan ook elders een oplossing gezocht en zo belandde de 27-jarige aanvaller bij het Spaanse Real Valladolid. En dat bleek een goede zet. Bij de huidige nummer 16 uit La Liga heeft Larin de weg naar doel inmiddels terug gevonden. In 8 competitiewedstrijden zit hij bijvoorbeeld aan 5 doelpunten namens de Spanjaarden.

AANKOOPOPTIE
En die goede prestaties blijven niet zonder gevolg. Zo beweert El Gol Digital dat Valladolid, de club waarvan de Braziliaanse legende Ronaldo mede-eigenaar van is, van plan is om de aankoopoptie in de huurovereenkomst te lichten. Dat zou Blauw-Zwart zo'n 2 miljoen euro gaan opleveren.

Desondanks zou dat geen al te beste zaak zijn voor de West-Vlamingen. Het genoemde medium beweert immers dat Valladolid de intentie heeft om Larin vervolgens weer met een flinke winst door te verkopen. Hij zou alvast kunnen rekenen op interesse vanuit de lucratieve Premier League.

LEES OOK: 'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge heeft Larin te snel afgeschreven ...

Meest recent

Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

8
8
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

38
38
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

71
71
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

167
167
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

110
110
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

71
71
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

169
169
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

645
645
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

134
134
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

430
430
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

516
516
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

337
337
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

241
241
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

218
218
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

62
62
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

76
76
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

263
263
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

62
62
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

285
285
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

108
108
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

444
444
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

444
444
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

190
190
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

253
253
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

434
434

Meer sportnieuws