'Conte vliegt bij Tottenham: verrassende vervanger'

door
'Conte vliegt bij Tottenham: verrassende vervanger'

De interland-break is doorgaans een gevaarlijke periode voor trainers van ploegen die ondermaats presteren. Iets waar Antonio Conte over kan meespreken. Volgens verschillende Engelse bronnen wordt de Italiaanse coach in de loop van deze week nog op straat gezet bij Tottenham Hotspur.


De voormalige kampioenenmaker van Juventus, Chelsea FC en Internazionale staat sinds het najaar van 2021 aan het roer bij Tottenham. Maar een groot succes werd zijn aanstelling niet. En de laatste maanden gaat het van kwaad naar erger. Nadat de Londense club al sneuvelde in beide bekercompetities, werd ze door AC Milan ook uit de Champions League gewipt. En na het gelijkspel van afgelopen weekend tegen hekkensluiter Southampton, komt ook een plaats in de top 4 van de Premier League onder zware druk te staan.

Na die match kon Conte zich dan ook niet langer bedwingen. Op zijn persbabbel stak de Italiaan een ongeziene tirade af, waarin hij zijn spelersgroep met de grond gelijk maakte (zie video onderaan). En ook de club in zijn geheel kreeg een stevige veeg uit de pan. Die tirade is mogelijk zijn laatste wapenfeit geweest bij Tottenham. Maandag geraakte al bekend dat het bestuur zich deze week zal buigen over de positie van de trainer. En bij TalkSport meldt men inmiddels dat een ontslag onafwendbaar is geworden.

TUSSENPAUS
De clubleiding zal dan wel een alternatief moeten voorzien. De algemene verwachting is dat een soort van tussenpaus wordt aangesteld en dat komende zomer een nieuwe hoofdcoach wordt vastgelegd. Om het roer tijdelijk over te nemen wordt bij The Telegraph de naam van Ryan Mason naar voren geschoven. Die depanneerde destijds ook al als interim-coach na het ontslag van José Mourinho.

LEES OOK: 'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Conte zou een goede bondscoach voor België zijn geweest ...

Meest recent

Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

2
2
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

21
21
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

45
45
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

100
100
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

31
31
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

475
475
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

73
73
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

122
122
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

10
10
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

505
505
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

263
263
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

190
190
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

96
96
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

33
33
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

346
346
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

267
267
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

153
153
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

187
187
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

109
109
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

39
39
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

101
101
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

558
558
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

72
72
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

80
80
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

157
157

Meer sportnieuws