'Conte vliegt bij Tottenham: verrassende vervanger'

316
'Conte vliegt bij Tottenham: verrassende vervanger'

De interland-break is doorgaans een gevaarlijke periode voor trainers van ploegen die ondermaats presteren. Iets waar Antonio Conte over kan meespreken. Volgens verschillende Engelse bronnen wordt de Italiaanse coach in de loop van deze week nog op straat gezet bij Tottenham Hotspur.


De voormalige kampioenenmaker van Juventus, Chelsea FC en Internazionale staat sinds het najaar van 2021 aan het roer bij Tottenham. Maar een groot succes werd zijn aanstelling niet. En de laatste maanden gaat het van kwaad naar erger. Nadat de Londense club al sneuvelde in beide bekercompetities, werd ze door AC Milan ook uit de Champions League gewipt. En na het gelijkspel van afgelopen weekend tegen hekkensluiter Southampton, komt ook een plaats in de top 4 van de Premier League onder zware druk te staan.

Na die match kon Conte zich dan ook niet langer bedwingen. Op zijn persbabbel stak de Italiaan een ongeziene tirade af, waarin hij zijn spelersgroep met de grond gelijk maakte (zie video onderaan). En ook de club in zijn geheel kreeg een stevige veeg uit de pan. Die tirade is mogelijk zijn laatste wapenfeit geweest bij Tottenham. Maandag geraakte al bekend dat het bestuur zich deze week zal buigen over de positie van de trainer. En bij TalkSport meldt men inmiddels dat een ontslag onafwendbaar is geworden.

TUSSENPAUS
De clubleiding zal dan wel een alternatief moeten voorzien. De algemene verwachting is dat een soort van tussenpaus wordt aangesteld en dat komende zomer een nieuwe hoofdcoach wordt vastgelegd. Om het roer tijdelijk over te nemen wordt bij The Telegraph de naam van Ryan Mason naar voren geschoven. Die depanneerde destijds ook al als interim-coach na het ontslag van José Mourinho.

LEES OOK: Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Conte zou een goede bondscoach voor België zijn geweest ...

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

53
53
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

66
66
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

42
42
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

19
19
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

71
71
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

20
20
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

121
121
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

352
352
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

40
40
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

357
357
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

155
155
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

182
182
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

492
492
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

161
161
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

709
709
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

181
181
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

148
148
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

351
351
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

63
63

Meer sportnieuws