TU: 'Club verliest talent, probleem bij Anderlecht'

door
TU: 'Club verliest talent, probleem bij Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge dreigen ze opnieuw een talent te verliezen, nadat ze in januari al Mbamba en Engels zagen vertrekken en ook Lammens op weg lijkt naar de uitgang. Ook Mathis Servais lijkt immers zijn aflopende contract niet te gaan verlengen. De 18-jarige aanvaller zou belangstelling genieten uit de Serie A en de Ligue 1, maar lijkt op weg naar SK Beveren. Daar ligt voor hem een interessant sportief project en een driejarig contract klaar.



Anderlecht dreigt dan weer met een probleem rond Yari Verschaeren te zitten. De spelmaker liep zondag een ogenschijnlijk zware knieblessure op, waardoor hij maanden aan de kant dreigt te staan. Anderlecht had echter gehoopt hem in de zomer te gelde te kunnen maken en dat plan dreigt dus in het water te vallen. Bovendien gaat de 21-jarige straks zijn laatste contractjaar in, waardoor Anderlecht snel een akkoord zal moeten vinden over een contractverlenging als het hem niet gratis wil verliezen.

Wie wel voor veel geld zou kunnen gaan vertrekken, is Bart Verbruggen. De 20-jarige doelman is zeer gegeerd na zijn sterke prestaties van de voorbije maanden. Zo zaten naar verluidt zondag in Leuven nog scouts van Liverpool nog in de tribune voor de Nederlander. De Reds zien in hem een potentiële doublure/opvolger voor Alisson.



Paars-Wit probeerde in januari ook een opmerkelijke transfer te realiseren. Het had interesse in David Datro Fofana, die op dat moment furore maakte bij Molde. De 20-jarige Ivoriaan bleek echter al snel te duur en trok uiteindelijk voor 10 miljoen euro naar Chelsea, waar hij voorlopig wel amper tot niet aan de bak komt.

LEES OOK: Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Is Verschaeren al klaar voor een transfer?

Meest recent

‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

9
9
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

48
48
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

154
154
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

145
145
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

151
151
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

36
36
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

85
85
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

236
236
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

188
188
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

286
286
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

166
166
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

291
291
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

148
148
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

456
456
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

218
218
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

418
418
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

744
744
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

100
100
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

70
70
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

286
286
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

228
228
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

154
154
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

81
81
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

916
916
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

47
47

Meer sportnieuws