TU: 'Club verliest talent, probleem bij Anderlecht'

door
TU: 'Club verliest talent, probleem bij Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge dreigen ze opnieuw een talent te verliezen, nadat ze in januari al Mbamba en Engels zagen vertrekken en ook Lammens op weg lijkt naar de uitgang. Ook Mathis Servais lijkt immers zijn aflopende contract niet te gaan verlengen. De 18-jarige aanvaller zou belangstelling genieten uit de Serie A en de Ligue 1, maar lijkt op weg naar SK Beveren. Daar ligt voor hem een interessant sportief project en een driejarig contract klaar.



Anderlecht dreigt dan weer met een probleem rond Yari Verschaeren te zitten. De spelmaker liep zondag een ogenschijnlijk zware knieblessure op, waardoor hij maanden aan de kant dreigt te staan. Anderlecht had echter gehoopt hem in de zomer te gelde te kunnen maken en dat plan dreigt dus in het water te vallen. Bovendien gaat de 21-jarige straks zijn laatste contractjaar in, waardoor Anderlecht snel een akkoord zal moeten vinden over een contractverlenging als het hem niet gratis wil verliezen.

Wie wel voor veel geld zou kunnen gaan vertrekken, is Bart Verbruggen. De 20-jarige doelman is zeer gegeerd na zijn sterke prestaties van de voorbije maanden. Zo zaten naar verluidt zondag in Leuven nog scouts van Liverpool nog in de tribune voor de Nederlander. De Reds zien in hem een potentiële doublure/opvolger voor Alisson.



Paars-Wit probeerde in januari ook een opmerkelijke transfer te realiseren. Het had interesse in David Datro Fofana, die op dat moment furore maakte bij Molde. De 20-jarige Ivoriaan bleek echter al snel te duur en trok uiteindelijk voor 10 miljoen euro naar Chelsea, waar hij voorlopig wel amper tot niet aan de bak komt.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Is Verschaeren al klaar voor een transfer?

Meest recent

Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

0
0
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

6
6
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

19
19
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

35
35
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

17
17
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

46
46
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

108
108
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

75
75
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

133
133
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

135
135
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

435
435
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

72
72
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

174
174
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

86
86
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

181
181
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

214
214
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

167
167
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

365
365
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

420
420
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

104
104
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

323
323
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

323
323
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

74
74
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

240
240
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

306
306

Meer sportnieuws