Kompany: "Hij is zoals Messi en Ronaldo"

250
Kompany:

Vincent Kompany kende een prachtige carrière als speler. De wellicht beste Belgische verdediger ooit hoopt nu ook als coach hetzelfde niveau te halen. Hij is alvast goed begonnen bij Anderlecht en Burnley. Tegen Man City maakte hij kennis met het fenomeen Erling Haaland. Kompany sprak over de Noor, die drie keer scoorde tegen Burnley.


"Ik heb gespeeld tegen enkele grote spelers van deze tijd, zoals Messi, Ronaldinho, Zidane of Ronaldo. Zulke spelers zijn zo moeilijk af te stoppen, omdat ze altijd wel een manier vinden om te scoren en dat is bij Haaland net zo. Hij is al een superster, maar hij kan en wíl ook nog verbeteren. Zijn statistieken spreken nu al voor zich. Als hij zich op deze manier blijft ontwikkelen, zal hij bij de allergrootsten gerekend worden", sprak Kompany in Engelse media.

GUARDIOLA

Haaland was dit seizoen al goed voor 42 goals en 5 assists in amper 37 wedstrijden. Waanzinnige cijfers. Pep Guardiola had na de match ook zijn uitleg klaar over zijn topspits, die wellicht één van de komende weken de kaap van 50 gescoorde goals zal halen.

"Erling is zo positief en optimistisch, hij zeurt nooit. Ik weet niet wat het doel is qua cijfers, maar als wij goed voetballen, zal hij blijven scoren. In de toekomst zal hij een probleem hebben, want de mensen zullen verwachten dat hij elke match 3 of 4 keer scoort en dat gaat niet gebeuren", sprak Guardiola.

LEES OOK: Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

Gaat Haaland de kaap van 50 goals halen?

Meest recent

'Martial versiert alsnog zeer mooie transfer'

Anthony Martial staat voor een opvallende nieuwe wending in zijn carrière. De Franse ...

0
0
Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

De transferperiode ligt achter de rug. Eindelijk. De kernen worden jaarlijks (al te vaak) overhoop ...

51
51
STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

22
22
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

23
23
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

111
111
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

34
34
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

29
29
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

41
41
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

81
81
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

238
238
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

94
94
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

310
310
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

577
577
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

99
99
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

157
157
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

390
390
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

168
168
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

433
433
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

97
97
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

452
452
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

376
376
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

668
668
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

525
525
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

135
135

Meer sportnieuws