Standard schiet zichzelf in de voet: "Dat moeten we toch leren"

door
Standard schiet zichzelf in de voet:

Standard blijft zeer wisselvallig presteren. De Rouches lijken zichzelf stilaan helemaal uit de race om Play-Off I geslagen te hebben, want na de nederlaag op Club Brugge vorige week lieten ze nu ook in eigen stadion punten liggen tegen staartploeg Zulte Waregem. Dat had zeker niet gehoeven, want een kwartier voor tijd stonden ze nog 2-0 voor.


Na late goals van Fadera en Ndour kon Essevee echter alsnog een punt meegraaien op Sclessin. Daardoor moet Standard in het klassement nu Westerlo helemaal laten voorgaan en op de zevende plaats blijven ze op drie punten van Club Brugge hangen. Met nog vier speeldagen voor de boeg zal het moeilijk worden om nog drie tegenstanders te passeren.

"Onze tweede helft was een pak minder dan de eerste", baalde aanvoerder Noë Dussenne bij Eleven Sports. "We leunden te veel achterover en maakten het spel niet meer zoals we moesten. We missen dan ook nog de kans op 3-0 en we krijgen nog waarschuwingen met twee reddingen van Bodart voor we die twee goals slikten. Ik vond dat we in beide strafschopgebieden agressiviteit misten. Die twee tegengoals hadden nooit mogen vallen."

LEREN
Dussenne ziet dan ook een groot werkpunt bij Standard. "We moeten echt leren om een wedstrijd dood te maken. Als het 3-0 wordt, dan komt Zulte nooit meer terug. Dat is echt frustrerend, want we hadden een mooie kans om weer op Club te naderen. We zullen de beelden nog eens moeten terugkijken om te begrijpen wat er precies verkeerd gelopen is, maar het is echt jammer om zo twee punten te verliezen."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

🚀

Kan Standard nog de top vier halen?

Meest recent

VAR-discussie Atlético-Arsenal: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

0
0
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

97
97
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

8
8
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

77
77
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

15
15
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

328
328
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

178
178
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

277
277
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

243
243
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

629
629
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

570
570
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

77
77
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

90
90
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

216
216
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

80
80
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

162
162
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

92
92
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

186
186
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

108
108
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

62
62
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

312
312
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

98
98
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

381
381
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

73
73

Meer sportnieuws