Standard schiet zichzelf in de voet: "Dat moeten we toch leren"

door
Standard schiet zichzelf in de voet:

Standard blijft zeer wisselvallig presteren. De Rouches lijken zichzelf stilaan helemaal uit de race om Play-Off I geslagen te hebben, want na de nederlaag op Club Brugge vorige week lieten ze nu ook in eigen stadion punten liggen tegen staartploeg Zulte Waregem. Dat had zeker niet gehoeven, want een kwartier voor tijd stonden ze nog 2-0 voor.


Na late goals van Fadera en Ndour kon Essevee echter alsnog een punt meegraaien op Sclessin. Daardoor moet Standard in het klassement nu Westerlo helemaal laten voorgaan en op de zevende plaats blijven ze op drie punten van Club Brugge hangen. Met nog vier speeldagen voor de boeg zal het moeilijk worden om nog drie tegenstanders te passeren.

"Onze tweede helft was een pak minder dan de eerste", baalde aanvoerder Noë Dussenne bij Eleven Sports. "We leunden te veel achterover en maakten het spel niet meer zoals we moesten. We missen dan ook nog de kans op 3-0 en we krijgen nog waarschuwingen met twee reddingen van Bodart voor we die twee goals slikten. Ik vond dat we in beide strafschopgebieden agressiviteit misten. Die twee tegengoals hadden nooit mogen vallen."

LEREN
Dussenne ziet dan ook een groot werkpunt bij Standard. "We moeten echt leren om een wedstrijd dood te maken. Als het 3-0 wordt, dan komt Zulte nooit meer terug. Dat is echt frustrerend, want we hadden een mooie kans om weer op Club te naderen. We zullen de beelden nog eens moeten terugkijken om te begrijpen wat er precies verkeerd gelopen is, maar het is echt jammer om zo twee punten te verliezen."

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Kan Standard nog de top vier halen?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

23
23
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

76
76
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

159
159
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

58
58
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

298
298
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

79
79
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

579
579
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

201
201
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

175
175
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

400
400
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

60
60
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

235
235
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

67
67
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

115
115
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

465
465
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

270
270
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

357
357
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

802
802
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

663
663
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

370
370

Meer sportnieuws