Geen genade voor Kompany: hattrick Haaland leidt monsterzege City in

door
Geen genade voor Kompany: hattrick Haaland leidt monsterzege City in

Vincent Kompany keerde zaterdagavond terug naar het stadion waar hij zijn grootste successen boekte, want met zijn Burnley mocht hij in de kwartfinale van de FA Cup op bezoek bij zijn oude liefde Manchester City. Het duel met leermeester Pep Guardiola werd echter een harde les voor onze landgenoot, die zijn ploeg een zware nederlaag zag leiden.


De grote boeman van Burnley was niet verrassend Erling Haaland. De Noor scoorde dinsdag nog vijf keer in de Champions League tegen RB Leipzig, maar was duidelijk nog niet verzadigd. Hij brak de match kort na het halfuur open met twee goals in drie minuten en nog voor het uur had hij alweer een hattrick beet. Het was al de zesde(!) hattrick van Haaland dit seizoen. Om maar te duiden hoe indrukwekkend dat cijfer is: alle andere spelers in de Premier League samen zitten aan vijf hattricks.

Kort na het uur mocht Haaland opnieuw naar de kant, maar het doelpuntenfestijn was daarmee nog niet voorbij. Vlak voor de wissel had Alvarez er al 4-0 van gemaakt en zes minuten later pikte ook Haaland's vervanger Palmer zijn doelpuntje mee. Nog eens vijf minuten daarna zette Alvarez de kroon op het werk met zijn tweede en in totaal de zesde goal van de avond. De Argentijn scoorde zijn beide treffers overigens op aangeven van Kevin De Bruyne, die 89 minuten op het veld stond. Bij Burnley speelden Ameen Al-Dakhil en Anass Zaroury de hele match. Manuel Benson kwam niet van de bank.

LEES OOK: 'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Moet Kompany zwaar tillen aan deze pandoering?

Meest recent

CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

5
5
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

19
19
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

128
128
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

22
22
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

274
274
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

245
245
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

286
286
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

13
13
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

53
53
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

89
89
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

89
89
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

60
60
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

377
377
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

307
307
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

461
461
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

272
272
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

215
215
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

169
169
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

245
245
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

68
68
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

735
735
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59

Meer sportnieuws