KVK mist smaakmaker, De Mil verrast bij Club

door
KVK mist smaakmaker, De Mil verrast bij Club

Club Brugge heeft een doorstart gemaakt onder het bewind van Rik De Mil, maar zaterdagnamiddag moet er wel bevestigd worden. En dat zal niet gemakkelijk worden op het veld van provinciegenoot KV Kortrijk, dat de punten ook nodig heeft. Scheidsrechter Bram Van Driessche fluit de partij in het Guldensporenstadion om 16u op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. De Kerels verloren vorige week van Westerlo en zijn dus nog niet zeker van het behoud. Een stunt tegen Blauw-Zwart zou in ieder geval een aanzienlijke stap in de goede richting betekenen. Coach Storck moet het wel doen zonder zijn grote smaakmaker, Selemani is immers geblesseerd. Hierdoor komt Loncar terug in de ploeg, Storck bouwt dus iets meer zekerheid in.

MECHELE OP DE BANK
Blauw-Zwart verschijnt eveneens gehavend aan de aftrap. Skov Olsen en Hendry liggen al eventjes in de lappenmand, ook Boyata en Mata zijn er in Kortrijk niet bij. Door de afwezigheid van die laatste begint Odoi in de basis. En coach De Mil, die woensdag te horen kreeg dat hij het seizoen mag vol maken, heeft nog een verrassing in petto.

Achterin kan hij immers weer beschikken over Mechele, die terug is na een schorsing. Maar de ervaren kracht begint op de bank ten voordele van de jonge Spileers, die vorige week nog indruk maakte. Hoger op het veld kiest De Mil voor dezelfde namen als tegen Standard. Op het middenveld behoudt Rits dus de voorkeur op Onyedika. Die zit net als Yaremchuk op de bank.

LEES OOK: Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Wie wint?

Meest recent

Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

11
11
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

103
103
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

23
23
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

185
185
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

121
121
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

239
239
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

319
319
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

221
221
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

186
186
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

276
276
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

354
354
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

321
321
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

292
292
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

441
441
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

592
592
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

236
236
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

70
70
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

339
339
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

162
162
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

96
96
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

138
138
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

112
112
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

295
295
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

147
147

Meer sportnieuws