KVK mist smaakmaker, De Mil verrast bij Club

door
KVK mist smaakmaker, De Mil verrast bij Club

Club Brugge heeft een doorstart gemaakt onder het bewind van Rik De Mil, maar zaterdagnamiddag moet er wel bevestigd worden. En dat zal niet gemakkelijk worden op het veld van provinciegenoot KV Kortrijk, dat de punten ook nodig heeft. Scheidsrechter Bram Van Driessche fluit de partij in het Guldensporenstadion om 16u op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. De Kerels verloren vorige week van Westerlo en zijn dus nog niet zeker van het behoud. Een stunt tegen Blauw-Zwart zou in ieder geval een aanzienlijke stap in de goede richting betekenen. Coach Storck moet het wel doen zonder zijn grote smaakmaker, Selemani is immers geblesseerd. Hierdoor komt Loncar terug in de ploeg, Storck bouwt dus iets meer zekerheid in.

MECHELE OP DE BANK
Blauw-Zwart verschijnt eveneens gehavend aan de aftrap. Skov Olsen en Hendry liggen al eventjes in de lappenmand, ook Boyata en Mata zijn er in Kortrijk niet bij. Door de afwezigheid van die laatste begint Odoi in de basis. En coach De Mil, die woensdag te horen kreeg dat hij het seizoen mag vol maken, heeft nog een verrassing in petto.

Achterin kan hij immers weer beschikken over Mechele, die terug is na een schorsing. Maar de ervaren kracht begint op de bank ten voordele van de jonge Spileers, die vorige week nog indruk maakte. Hoger op het veld kiest De Mil voor dezelfde namen als tegen Standard. Op het middenveld behoudt Rits dus de voorkeur op Onyedika. Die zit net als Yaremchuk op de bank.

LEES OOK: 'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

Wie wint?

Meest recent

Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

30
30
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

9
9
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

60
60
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

76
76
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

125
125
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

135
135
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

48
48
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

23
23
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

270
270
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

308
308
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

25
25
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

344
344
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

39
39
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

241
241
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

214
214
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

36
36
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

70
70
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

25
25
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

476
476
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

173
173
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

210
210
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

80
80
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

252
252
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

135
135

Meer sportnieuws