'Real gaat voor Galactico-transfer in Premier League'

door
'Real gaat voor Galactico-transfer in Premier League'

Real Madrid plaatste zich woensdag voor de kwartfinales van de Champions League en blijft dus op koers om zichzelf op te volgen als winnaar van het Kampioenenbal. Maar in eigen land dreigt FC Barcelona dit seizoen het stokje over te nemen. En speurt men in het Estadio Santiago Bernabeu al naar versterking.


De Madrilenen waren in de voorbij seizoenen bijzonder succesvol, met name in de Champions league. Maar de huidige selectie begint ondertussen aardig op leeftijd te raken. En dus is de club geleidelijk aan bezig met een verjongingsoperatie. Op het middenveld werd die alvast ingezet. Maar ook de aanvalslinie kan wat vers bloed gebruiken.

Met Vinicius Junior en Rodrygo Goes is de opvolging op de flanken alvast verzekerd. Voor de spits-positie blijft Real echter afhankelijk van Karim Benzema. De Ballon d'Or-winnaar is nog steeds één van de beste aanvallers in het mondiale voetbal. Maar de Fransman is inmiddels weer 35 jaar en heeft steeds vaker te maken met fysieke perikelen. De club zou dan ook al uitkijken naar mogelijke opvolgers.

PREMIER LEAGUE-HELD
En daarbij mikt men blijkbaar hoog. Zo meldt The Daily Mail dat Real Madrid de ontwikkelingen rond Harry Kane nauwgezet in de gaten houdt. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg is ook dit seizoen weer erg goed bij schot namens Tottenham Hotspur, maar daar gaat hij zijn laatste contractjaar in en een verlenging laat voorlopig op zich wachten. Indien een akkoord uitblijft, zal de club genoodzaakt zijn om komende zomer mee te werken aan een vertrek. In dat geval zou Real dus een poging overwegen, al heerste er concurrentie van onder meer Manchester United en Bayern München.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

8
8
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

14
14
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

85
85
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

62
62
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

573
573
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

319
319
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

251
251
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

99
99
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

151
151
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

367
367
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

324
324
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

81
81
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

313
313
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

232
232
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

161
161
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

363
363
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

335
335
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

261
261
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

767
767
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

317
317
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

648
648
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

626
626
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

630
630
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

586
586

Meer sportnieuws