'Real gaat voor Galactico-transfer in Premier League'

198
'Real gaat voor Galactico-transfer in Premier League'

Real Madrid plaatste zich woensdag voor de kwartfinales van de Champions League en blijft dus op koers om zichzelf op te volgen als winnaar van het Kampioenenbal. Maar in eigen land dreigt FC Barcelona dit seizoen het stokje over te nemen. En speurt men in het Estadio Santiago Bernabeu al naar versterking.


De Madrilenen waren in de voorbij seizoenen bijzonder succesvol, met name in de Champions league. Maar de huidige selectie begint ondertussen aardig op leeftijd te raken. En dus is de club geleidelijk aan bezig met een verjongingsoperatie. Op het middenveld werd die alvast ingezet. Maar ook de aanvalslinie kan wat vers bloed gebruiken.

Met Vinicius Junior en Rodrygo Goes is de opvolging op de flanken alvast verzekerd. Voor de spits-positie blijft Real echter afhankelijk van Karim Benzema. De Ballon d'Or-winnaar is nog steeds één van de beste aanvallers in het mondiale voetbal. Maar de Fransman is inmiddels weer 35 jaar en heeft steeds vaker te maken met fysieke perikelen. De club zou dan ook al uitkijken naar mogelijke opvolgers.

PREMIER LEAGUE-HELD
En daarbij mikt men blijkbaar hoog. Zo meldt The Daily Mail dat Real Madrid de ontwikkelingen rond Harry Kane nauwgezet in de gaten houdt. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg is ook dit seizoen weer erg goed bij schot namens Tottenham Hotspur, maar daar gaat hij zijn laatste contractjaar in en een verlenging laat voorlopig op zich wachten. Indien een akkoord uitblijft, zal de club genoodzaakt zijn om komende zomer mee te werken aan een vertrek. In dat geval zou Real dus een poging overwegen, al heerste er concurrentie van onder meer Manchester United en Bayern München.

LEES OOK: Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

44
44
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

43
43
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

39
39
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

33
33
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

66
66
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

136
136
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

131
131
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

277
277
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

262
262
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

117
117
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

218
218
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

180
180
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

251
251
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

309
309
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

211
211
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

99
99
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

243
243
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

986
986

Meer sportnieuws