'Grote zorgen om 'mentaal gebroken' Alves in cel'

door
'Grote zorgen om 'mentaal gebroken' Alves in cel'

Dani Alves heeft een geweldige carrière achter de rug en was in het voorbije decennium één van de beste backs in het mondiale voetbal. Maar de Braziliaan is pijnlijk van zijn sokkel gevallen. Zo wordt hij verdacht van aanranding, waardoor hij momenteel in de gevangenis zit te verkommeren.


De 39-jarige ex-speler van onder meer FC Barcelona en PSG maakte nog deel uit van de Braziliaanse selectie tijdens het voorbije WK. Maar sindsdien veranderde zijn leven in een hel. Zo werd Alves beschuldigd van aanranding in een nachtclub. Eerst ontkende hij de feiten, vervolgens gaf hij ze deels toch toe en legde hij tegenstrijdige verklaringen af. Eind januari werd hij dan ook onder voorarrest in de cel gestoken. En voorlopig mag hij nog niet vrij.

Afgelopen week incasseerde Alves een nieuwe mokerslag. Zijn partner Joanna Sanz maakte via Instagram immers bekend dat ze definitief een punt zet achter hun relatie. "Ik had een levenspartner die in mijn ogen perfect was. Het is echt heel moeilijk om te accepteren dat net die persoon me in duizend stukjes heeft gebroken. Het zal jaren duren om dit te verwerken. Ik hou nog steeds van hem en zal dat ook voor altijd blijven doen. Hij zal ook altijd deel blijven uitmaken van mijn leven, maar tegelijk is het nu tijd om aan een nieuw hoofdstuk te beginnen", schreef het 29-jarige model onder meer.

MENTAAL GEBROKEN
Die breuk zou bijzonder hard zijn aangekomen bij de Braziliaan. Het Spaanse medium Cuatro stuurde een ploeg naar de gevangenis en kon daar enkele betrokkenen spreken. Alves zou mentaal gebroken zijn volgens hun. Er zouden dagen zijn dat hij helemaal niets eet en hij komt zijn cel zelden nog uit. Bovendien zag hij ook zijn vaste celmaat vertrekken, wat voor hem nog een extra klap was. Voorlopig is nog niet duidelijk hoe lang hij nog achter de tralies moet blijven.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

Meest recent

'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

5
5
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

36
36
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

41
41
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

83
83
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

138
138
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

158
158
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

290
290
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

141
141
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

41
41
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

80
80
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

503
503
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

71
71
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

713
713
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

509
509
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

27
27
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

77
77
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

161
161
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

403
403
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

209
209
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

699
699
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

576
576
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

311
311
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

86
86
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

353
353

Meer sportnieuws