'Grote zorgen om 'mentaal gebroken' Alves in cel'

door
'Grote zorgen om 'mentaal gebroken' Alves in cel'

Dani Alves heeft een geweldige carrière achter de rug en was in het voorbije decennium één van de beste backs in het mondiale voetbal. Maar de Braziliaan is pijnlijk van zijn sokkel gevallen. Zo wordt hij verdacht van aanranding, waardoor hij momenteel in de gevangenis zit te verkommeren.


De 39-jarige ex-speler van onder meer FC Barcelona en PSG maakte nog deel uit van de Braziliaanse selectie tijdens het voorbije WK. Maar sindsdien veranderde zijn leven in een hel. Zo werd Alves beschuldigd van aanranding in een nachtclub. Eerst ontkende hij de feiten, vervolgens gaf hij ze deels toch toe en legde hij tegenstrijdige verklaringen af. Eind januari werd hij dan ook onder voorarrest in de cel gestoken. En voorlopig mag hij nog niet vrij.

Afgelopen week incasseerde Alves een nieuwe mokerslag. Zijn partner Joanna Sanz maakte via Instagram immers bekend dat ze definitief een punt zet achter hun relatie. "Ik had een levenspartner die in mijn ogen perfect was. Het is echt heel moeilijk om te accepteren dat net die persoon me in duizend stukjes heeft gebroken. Het zal jaren duren om dit te verwerken. Ik hou nog steeds van hem en zal dat ook voor altijd blijven doen. Hij zal ook altijd deel blijven uitmaken van mijn leven, maar tegelijk is het nu tijd om aan een nieuw hoofdstuk te beginnen", schreef het 29-jarige model onder meer.

MENTAAL GEBROKEN
Die breuk zou bijzonder hard zijn aangekomen bij de Braziliaan. Het Spaanse medium Cuatro stuurde een ploeg naar de gevangenis en kon daar enkele betrokkenen spreken. Alves zou mentaal gebroken zijn volgens hun. Er zouden dagen zijn dat hij helemaal niets eet en hij komt zijn cel zelden nog uit. Bovendien zag hij ook zijn vaste celmaat vertrekken, wat voor hem nog een extra klap was. Voorlopig is nog niet duidelijk hoe lang hij nog achter de tralies moet blijven.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

24
24
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

47
47
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

45
45
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

77
77
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

215
215
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

175
175
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

292
292
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

363
363
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

157
157
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

292
292
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

947
947
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

392
392
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

294
294
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

795
795
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

224
224
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

742
742
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1064
1064

Meer sportnieuws