'Grote zorgen om 'mentaal gebroken' Alves in cel'

door
'Grote zorgen om 'mentaal gebroken' Alves in cel'

Dani Alves heeft een geweldige carrière achter de rug en was in het voorbije decennium één van de beste backs in het mondiale voetbal. Maar de Braziliaan is pijnlijk van zijn sokkel gevallen. Zo wordt hij verdacht van aanranding, waardoor hij momenteel in de gevangenis zit te verkommeren.


De 39-jarige ex-speler van onder meer FC Barcelona en PSG maakte nog deel uit van de Braziliaanse selectie tijdens het voorbije WK. Maar sindsdien veranderde zijn leven in een hel. Zo werd Alves beschuldigd van aanranding in een nachtclub. Eerst ontkende hij de feiten, vervolgens gaf hij ze deels toch toe en legde hij tegenstrijdige verklaringen af. Eind januari werd hij dan ook onder voorarrest in de cel gestoken. En voorlopig mag hij nog niet vrij.

Afgelopen week incasseerde Alves een nieuwe mokerslag. Zijn partner Joanna Sanz maakte via Instagram immers bekend dat ze definitief een punt zet achter hun relatie. "Ik had een levenspartner die in mijn ogen perfect was. Het is echt heel moeilijk om te accepteren dat net die persoon me in duizend stukjes heeft gebroken. Het zal jaren duren om dit te verwerken. Ik hou nog steeds van hem en zal dat ook voor altijd blijven doen. Hij zal ook altijd deel blijven uitmaken van mijn leven, maar tegelijk is het nu tijd om aan een nieuw hoofdstuk te beginnen", schreef het 29-jarige model onder meer.

MENTAAL GEBROKEN
Die breuk zou bijzonder hard zijn aangekomen bij de Braziliaan. Het Spaanse medium Cuatro stuurde een ploeg naar de gevangenis en kon daar enkele betrokkenen spreken. Alves zou mentaal gebroken zijn volgens hun. Er zouden dagen zijn dat hij helemaal niets eet en hij komt zijn cel zelden nog uit. Bovendien zag hij ook zijn vaste celmaat vertrekken, wat voor hem nog een extra klap was. Voorlopig is nog niet duidelijk hoe lang hij nog achter de tralies moet blijven.

LEES OOK: 'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Meest recent

3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

52
52
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

26
26
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

262
262
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

64
64
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

141
141
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

617
617
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

146
146
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

43
43
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

241
241
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

892
892
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

144
144
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

183
183
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

103
103
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

42
42
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

763
763
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

517
517
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

68
68
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

458
458
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

240
240
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

375
375
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

249
249
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

464
464
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

416
416
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

316
316
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

245
245

Meer sportnieuws