'Grote zorgen om 'mentaal gebroken' Alves in cel'

door
'Grote zorgen om 'mentaal gebroken' Alves in cel'

Dani Alves heeft een geweldige carrière achter de rug en was in het voorbije decennium één van de beste backs in het mondiale voetbal. Maar de Braziliaan is pijnlijk van zijn sokkel gevallen. Zo wordt hij verdacht van aanranding, waardoor hij momenteel in de gevangenis zit te verkommeren.


De 39-jarige ex-speler van onder meer FC Barcelona en PSG maakte nog deel uit van de Braziliaanse selectie tijdens het voorbije WK. Maar sindsdien veranderde zijn leven in een hel. Zo werd Alves beschuldigd van aanranding in een nachtclub. Eerst ontkende hij de feiten, vervolgens gaf hij ze deels toch toe en legde hij tegenstrijdige verklaringen af. Eind januari werd hij dan ook onder voorarrest in de cel gestoken. En voorlopig mag hij nog niet vrij.

Afgelopen week incasseerde Alves een nieuwe mokerslag. Zijn partner Joanna Sanz maakte via Instagram immers bekend dat ze definitief een punt zet achter hun relatie. "Ik had een levenspartner die in mijn ogen perfect was. Het is echt heel moeilijk om te accepteren dat net die persoon me in duizend stukjes heeft gebroken. Het zal jaren duren om dit te verwerken. Ik hou nog steeds van hem en zal dat ook voor altijd blijven doen. Hij zal ook altijd deel blijven uitmaken van mijn leven, maar tegelijk is het nu tijd om aan een nieuw hoofdstuk te beginnen", schreef het 29-jarige model onder meer.

MENTAAL GEBROKEN
Die breuk zou bijzonder hard zijn aangekomen bij de Braziliaan. Het Spaanse medium Cuatro stuurde een ploeg naar de gevangenis en kon daar enkele betrokkenen spreken. Alves zou mentaal gebroken zijn volgens hun. Er zouden dagen zijn dat hij helemaal niets eet en hij komt zijn cel zelden nog uit. Bovendien zag hij ook zijn vaste celmaat vertrekken, wat voor hem nog een extra klap was. Voorlopig is nog niet duidelijk hoe lang hij nog achter de tralies moet blijven.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

167
167
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

90
90
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

185
185
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

116
116
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

97
97
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

55
55
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

212
212
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

222
222
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

404
404
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

261
261
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

500
500
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

41
41
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

482
482
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

151
151
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

366
366
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

256
256
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

684
684

Meer sportnieuws