Heynen dient Tedesco van antwoord: "Dat kan je niet zeggen"

door stemmen
Heynen dient Tedesco van antwoord:

KRC Genk zit in een stevige dip inzake resultaten. Het boekte een 9 op 21 en moest vanavond op bezoek gaan bij Cercle Brugge, wat een zeer pittige partij was. De Limburgers speelden geen goede partij en de 1-1 was een logische uitslag. De concurrentie kan weer dichterbij sluipen en de titelstrijd wordt bijzonder spannend.


Racing Genk speelde een zeer zwakke eerste helft en stond terecht met 1-0 in het krijt. Na de pauze begon Genk goed en maakte verdiend 1-1. Nadien zochten de Limburgers naar de broodnodige tweede treffer, maar het bleef 1-1. Een 10 op 24 en Racing Genk zal zeer tevreden zijn dat er een interlandbreak aankomt. Union SG kan tot op drie punten naderen en Antwerp op vijf. De titelstrijd ligt helemaal open. 

RODE DUIVELS

Bryan Heynen baalde. "We waren heel zwak in de eerste helft. In de tweede helft speelden we een stuk beter en als we zo 90 minuten hadden gespeeld, was het wellicht anders geweest. Waar het aan ligt? We moeten gewoon verder. De nationale ploeg? Het was een frustrerende dag wegens geen oproeping en dit puntenverlies. Ik had er op gehoopt, maar de coach sprak duidelijk uit dat in topcompetities spelen belangrijk is. Als je drie Belgische ploegen in de kwartfinales hebt, dan kan je dat niet zomaar zeggen. Of dit een reden is om te vertrekken? Neen", zei Heynen zeer duidelijk bij Eleven Sports.

Wouter Vrancken reageerde ook. "Het is een correct resultaat. Ik ben niet tevreden over de eerste periode, wel over de tweede. De grinta was er meer in die tweede periode, waardoor we iets meer kansen kregen. Dat we moeilijk winnen? We moeten geloven in eigen kunnen en verder bouwen op die tweede periode”, verklaarde hij aan Eleven Sports.

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Gaat Genk de titel nog verspelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

26
26
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

25
25
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

114
114
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

76
76
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

95
95
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

196
196
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

922
922
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

189
189
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

77
77
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

280
280
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

68
68
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

251
251
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

233
233
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

209
209
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

280
280
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

186
186
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

144
144
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

582
582
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

828
828
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

446
446
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

246
246
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

133
133
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

88
88
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

448
448

Meer sportnieuws