Heynen dient Tedesco van antwoord: "Dat kan je niet zeggen"

door
Heynen dient Tedesco van antwoord:

KRC Genk zit in een stevige dip inzake resultaten. Het boekte een 9 op 21 en moest vanavond op bezoek gaan bij Cercle Brugge, wat een zeer pittige partij was. De Limburgers speelden geen goede partij en de 1-1 was een logische uitslag. De concurrentie kan weer dichterbij sluipen en de titelstrijd wordt bijzonder spannend.


Racing Genk speelde een zeer zwakke eerste helft en stond terecht met 1-0 in het krijt. Na de pauze begon Genk goed en maakte verdiend 1-1. Nadien zochten de Limburgers naar de broodnodige tweede treffer, maar het bleef 1-1. Een 10 op 24 en Racing Genk zal zeer tevreden zijn dat er een interlandbreak aankomt. Union SG kan tot op drie punten naderen en Antwerp op vijf. De titelstrijd ligt helemaal open. 

RODE DUIVELS

Bryan Heynen baalde. "We waren heel zwak in de eerste helft. In de tweede helft speelden we een stuk beter en als we zo 90 minuten hadden gespeeld, was het wellicht anders geweest. Waar het aan ligt? We moeten gewoon verder. De nationale ploeg? Het was een frustrerende dag wegens geen oproeping en dit puntenverlies. Ik had er op gehoopt, maar de coach sprak duidelijk uit dat in topcompetities spelen belangrijk is. Als je drie Belgische ploegen in de kwartfinales hebt, dan kan je dat niet zomaar zeggen. Of dit een reden is om te vertrekken? Neen", zei Heynen zeer duidelijk bij Eleven Sports.

Wouter Vrancken reageerde ook. "Het is een correct resultaat. Ik ben niet tevreden over de eerste periode, wel over de tweede. De grinta was er meer in die tweede periode, waardoor we iets meer kansen kregen. Dat we moeilijk winnen? We moeten geloven in eigen kunnen en verder bouwen op die tweede periode”, verklaarde hij aan Eleven Sports.

LEES OOK: 'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

Gaat Genk de titel nog verspelen?

Meest recent

'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

17
17
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

143
143
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

25
25
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

264
264
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

17
17
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

149
149
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

245
245
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

350
350
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

57
57
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

152
152
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

287
287
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

152
152
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

65
65
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

379
379
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

116
116
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

57
57
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

502
502
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

775
775
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

319
319
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

316
316
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1078
1078
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

76
76
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

526
526
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

199
199

Meer sportnieuws