Heynen dient Tedesco van antwoord: "Dat kan je niet zeggen"

door
Heynen dient Tedesco van antwoord:

KRC Genk zit in een stevige dip inzake resultaten. Het boekte een 9 op 21 en moest vanavond op bezoek gaan bij Cercle Brugge, wat een zeer pittige partij was. De Limburgers speelden geen goede partij en de 1-1 was een logische uitslag. De concurrentie kan weer dichterbij sluipen en de titelstrijd wordt bijzonder spannend.


Racing Genk speelde een zeer zwakke eerste helft en stond terecht met 1-0 in het krijt. Na de pauze begon Genk goed en maakte verdiend 1-1. Nadien zochten de Limburgers naar de broodnodige tweede treffer, maar het bleef 1-1. Een 10 op 24 en Racing Genk zal zeer tevreden zijn dat er een interlandbreak aankomt. Union SG kan tot op drie punten naderen en Antwerp op vijf. De titelstrijd ligt helemaal open. 

RODE DUIVELS

Bryan Heynen baalde. "We waren heel zwak in de eerste helft. In de tweede helft speelden we een stuk beter en als we zo 90 minuten hadden gespeeld, was het wellicht anders geweest. Waar het aan ligt? We moeten gewoon verder. De nationale ploeg? Het was een frustrerende dag wegens geen oproeping en dit puntenverlies. Ik had er op gehoopt, maar de coach sprak duidelijk uit dat in topcompetities spelen belangrijk is. Als je drie Belgische ploegen in de kwartfinales hebt, dan kan je dat niet zomaar zeggen. Of dit een reden is om te vertrekken? Neen", zei Heynen zeer duidelijk bij Eleven Sports.

Wouter Vrancken reageerde ook. "Het is een correct resultaat. Ik ben niet tevreden over de eerste periode, wel over de tweede. De grinta was er meer in die tweede periode, waardoor we iets meer kansen kregen. Dat we moeilijk winnen? We moeten geloven in eigen kunnen en verder bouwen op die tweede periode”, verklaarde hij aan Eleven Sports.

LEES OOK: Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

🚀

Gaat Genk de titel nog verspelen?

Meest recent

Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

50
50
Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

26
26
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

28
28
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

82
82
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

57
57
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

46
46
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

269
269
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

113
113
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

102
102
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

176
176
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

187
187
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

55
55
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

70
70
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

137
137
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

888
888
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

233
233
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

263
263
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

291
291
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

115
115
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

100
100
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

79
79
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

305
305
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

161
161
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

286
286
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

548
548

Meer sportnieuws