Heynen dient Tedesco van antwoord: "Dat kan je niet zeggen"

door
Heynen dient Tedesco van antwoord:

KRC Genk zit in een stevige dip inzake resultaten. Het boekte een 9 op 21 en moest vanavond op bezoek gaan bij Cercle Brugge, wat een zeer pittige partij was. De Limburgers speelden geen goede partij en de 1-1 was een logische uitslag. De concurrentie kan weer dichterbij sluipen en de titelstrijd wordt bijzonder spannend.


Racing Genk speelde een zeer zwakke eerste helft en stond terecht met 1-0 in het krijt. Na de pauze begon Genk goed en maakte verdiend 1-1. Nadien zochten de Limburgers naar de broodnodige tweede treffer, maar het bleef 1-1. Een 10 op 24 en Racing Genk zal zeer tevreden zijn dat er een interlandbreak aankomt. Union SG kan tot op drie punten naderen en Antwerp op vijf. De titelstrijd ligt helemaal open. 

RODE DUIVELS

Bryan Heynen baalde. "We waren heel zwak in de eerste helft. In de tweede helft speelden we een stuk beter en als we zo 90 minuten hadden gespeeld, was het wellicht anders geweest. Waar het aan ligt? We moeten gewoon verder. De nationale ploeg? Het was een frustrerende dag wegens geen oproeping en dit puntenverlies. Ik had er op gehoopt, maar de coach sprak duidelijk uit dat in topcompetities spelen belangrijk is. Als je drie Belgische ploegen in de kwartfinales hebt, dan kan je dat niet zomaar zeggen. Of dit een reden is om te vertrekken? Neen", zei Heynen zeer duidelijk bij Eleven Sports.

Wouter Vrancken reageerde ook. "Het is een correct resultaat. Ik ben niet tevreden over de eerste periode, wel over de tweede. De grinta was er meer in die tweede periode, waardoor we iets meer kansen kregen. Dat we moeilijk winnen? We moeten geloven in eigen kunnen en verder bouwen op die tweede periode”, verklaarde hij aan Eleven Sports.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

Gaat Genk de titel nog verspelen?

Meest recent

Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

5
5
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

24
24
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

17
17
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

39
39
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

96
96
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

39
39
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

7
7
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

83
83
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

64
64
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

72
72
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

94
94
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

129
129
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

16
16
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

347
347
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

86
86
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

264
264
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

245
245
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

338
338
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

297
297
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

314
314
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

226
226
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

589
589
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

164
164
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

315
315

Meer sportnieuws