Cuypers reageert na niet-selectie Duivels

door
Cuypers reageert na niet-selectie Duivels

AA Gent plaatste zich afgelopen woensdag voor de kwartfinales van de Conference League door met 1-4 te winnen van Basaksehir. Gift Orban kroonde zich met een hattrick opnieuw tot grote held, maar ook Hugo Cuypers pikte een doelpuntje mee. De spits wist zo de kaap van de 20 doelpunten dit seizoen te ronden.


Cuypers werd afgelopen zomer overgenomen van KV Mechelen en zijn transfer was tot dusver een groot succes voor de Buffalo's. Na een korte aanpassingsperiode groeide de aanvaller uit tot een vaste sterkhouder in de basiself van coach Hein Vanhaezebrouck. Ook zijn statistieken mogen gezien worden. Cuypers werkte inmiddels 43 duels af namens Gent, daarin was hij goed voor 20 goals en 5 assists. Toch was het niet voldoende voor een plekje in de selectie van de Rode Duivels.

Maar de spits maakt er geen groot probleem van dat hij over het hoofd werd gezien door nieuwe bondscoach Domenico Tedesco. "Dat is geen ontgoocheling voor mij. Er zijn nog spelers die het profiel hebben om op de 9 te spelen", vertelde hij op de Gentse clubwebstek. "Persoonlijk moet ik ook nog stappen zetten om in die selectie te komen. Ik concentreer me momenteel op een sterk seizoen met Gent. Er staat nog heel veel op het spel, dus daar ligt mijn focus nu."

UITKIJKEN NAAR WEST HAM
Geen interland-voetbal dus voor Cuypers, maar er komen nog heel wat andere mooie uitdagingen aan. Met AA Gent kruist hij in de Conference League bijvoorbeeld de degens met West Ham United. "Het is mijn eerste Europese campagne. Voor mij persoonlijk wordt dit een nieuwe uitdaging, maar dat geldt voor het hele team. Ik spreek voor iedereen als ik zeg dat we er enorm naar uit kijken. West Ham is eigenlijk een totaalpakket. Een ploeg uit de Premier League, een prachtig stadion, en heel veel supporters."

LEES OOK: Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Cuypers had een selectie bij de Duivels verdiend ...

Meest recent

Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

8
8
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

48
48
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

60
60
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

50
50
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

27
27
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

38
38
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

18
18
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

103
103
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

81
81
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

47
47
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

83
83
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

350
350
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

124
124
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

512
512
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

560
560
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

83
83
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

373
373
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

238
238
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

309
309
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

101
101
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

72
72
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

587
587
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87
Commotie in AA Gent - KV Mechelen: "Spookpenalty!"

Zondagnamiddag stond een cruciaal duel op het programma in de strijd om de Champions' Play-Offs. Zo ...

194
194
Coosemans looft Club-speler: "Sprak met Hans en Simon ..."

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een hoopgevend resultaat geboekt. De Brusselaars gingen namelijk ...

332
332

Meer sportnieuws