Cuypers reageert na niet-selectie Duivels

door
Cuypers reageert na niet-selectie Duivels

AA Gent plaatste zich afgelopen woensdag voor de kwartfinales van de Conference League door met 1-4 te winnen van Basaksehir. Gift Orban kroonde zich met een hattrick opnieuw tot grote held, maar ook Hugo Cuypers pikte een doelpuntje mee. De spits wist zo de kaap van de 20 doelpunten dit seizoen te ronden.


Cuypers werd afgelopen zomer overgenomen van KV Mechelen en zijn transfer was tot dusver een groot succes voor de Buffalo's. Na een korte aanpassingsperiode groeide de aanvaller uit tot een vaste sterkhouder in de basiself van coach Hein Vanhaezebrouck. Ook zijn statistieken mogen gezien worden. Cuypers werkte inmiddels 43 duels af namens Gent, daarin was hij goed voor 20 goals en 5 assists. Toch was het niet voldoende voor een plekje in de selectie van de Rode Duivels.

Maar de spits maakt er geen groot probleem van dat hij over het hoofd werd gezien door nieuwe bondscoach Domenico Tedesco. "Dat is geen ontgoocheling voor mij. Er zijn nog spelers die het profiel hebben om op de 9 te spelen", vertelde hij op de Gentse clubwebstek. "Persoonlijk moet ik ook nog stappen zetten om in die selectie te komen. Ik concentreer me momenteel op een sterk seizoen met Gent. Er staat nog heel veel op het spel, dus daar ligt mijn focus nu."

UITKIJKEN NAAR WEST HAM
Geen interland-voetbal dus voor Cuypers, maar er komen nog heel wat andere mooie uitdagingen aan. Met AA Gent kruist hij in de Conference League bijvoorbeeld de degens met West Ham United. "Het is mijn eerste Europese campagne. Voor mij persoonlijk wordt dit een nieuwe uitdaging, maar dat geldt voor het hele team. Ik spreek voor iedereen als ik zeg dat we er enorm naar uit kijken. West Ham is eigenlijk een totaalpakket. Een ploeg uit de Premier League, een prachtig stadion, en heel veel supporters."

LEES OOK: Vernietigend signaal Garcia: Rode Duivel in grote problemen

Cuypers had een selectie bij de Duivels verdiend ...

Meest recent

Clean-sheet Courtois onvoldoende, PSV haalt uit in Eredivisie-clash

In de Spaanse Primera Division heeft leider Real Madrid zondag duur puntenverlies geleden. Ondanks ...

7
7
CPL: Beerschot doet puike zaak, Club Nxt plots hekkensluiter

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van ...

34
34
Minouche Van der Gijp choqueert René: “Begrijpt er niks van”

Minouche van der Gijp (51), de vrouw van oud-voetballer en tv-persoonlijkheid René van der ...

5
5
Belabberd Standard zwaar afgestraft: STVV blijft knap vierde

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Een week na de cruciale ...

87
87
Kranten zien uitblinker na Anderlecht-Club: "De Bruyne-achtig"

Het Lotto Park heeft zondagmiddag een heus feestje kunnen bouwen. Onder het toeziend oog van enkele ...

259
259
Onana vuurt kanonskogel af, nieuwe optater voor Napoli

Amadou Onana lijkt helemaal klaar voor het komende tweeluik van de Rode Duivels. Met onder meer een ...

21
21
Club-fans spuwen miljoenenaankoop uit: "Waardeloos!"

Slechts enkele dagen na de Europese stunt tegen FC Barcelona, werd Club Brugge KV in eigen land ...

237
237
Herman Brusselmans ontketent storm met giftige uithaal

Schrijver Herman Brusselmans heeft het weer klaargespeeld: met een combinatie van spot, provocatie ...

46
46
Vernietigend signaal Garcia: Rode Duivel in grote problemen

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

176
176
Vandenbempt gelooft ogen niet in Anderlecht-Club: "Wat een match van hem"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een absolute prestigezege geboekt. Op eigen veld pakten de ...

934
934
Na droomstart en blauwe kaart: België stoot door op WK U17

België heeft zich zoals geplaatst voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap U17. De ...

148
148
Anderlecht breekt vloek: Club ten onder in kolkend Lotto Park

Na jaren van Brugse dominantie heeft Anderlecht eindelijk nog eens de ban gebroken. Paars-wit ...

350
350
'Aanvaller maakt zich onmogelijk: plek bij Duivels in gevaar'

Terwijl de Rode Duivels zich volgende week willen verzekeren van een ticket voor de WK-eindronde, ...

845
845
Crisis bij Ajax escaleert verder, pijnlijke afgang CDK en co

Ondanks het ontslag van coach John Heitinga blijft Ajax maar aanmodderen in de Eredivisie. Ondanks ...

62
62
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Bel de politie niet!"

De afgelopen weken kwam Ruben Van Gucht opnieuw veelvuldig in het nieuws — en niet altijd om ...

97
97
Club Brugge ziet af in Lotto Park: "Hij is een ramp!"

In de Jupiler Pro League was het zondag uitkijken naar de kraker tussen RSC Anderlecht en Club ...

429
429
Straffe beelden: Hoefkens door het lint in volle wedstrijd

Carl Hoefkens is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen als hoofdcoach van NAC Breda. Maar zijn ...

35
35
Terugkeer Lukaku, Qatarees geld: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht werkt zondagmiddag de topper op eigen veld tegen Club Brugge af. Voor de ...

239
239
Kapblok staat al klaar: volgend trainersontslag in JPL?

De interland-periode staat opnieuw voor de deur en dat is geen goed nieuws voor coaches die moeten ...

304
304
Opstellingen: Hayen wisselt één keer tegen avontuurlijk RSCA

Daags voor de laatste interland-periode van het kalenderjaar, staat een absolute kraker op het ...

137
137
Vanaken verklapt: 'Dáárom speel ik zo graag tegen Anderlecht'

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een bijzonder fraaie affiche op het programma. Met RSC ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Mythische transfer Lewandowski, winterleegloop Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

164
164
Anderlecht-Club Brugge: Hasi & Hayen hakken knopen door

Alle ogen zijn straks gericht op de kraker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. In aanloop naar dat ...

226
226
'Anderlecht en Club Brugge strijden om ruwe diamant'

Om 13u30 staat dé klassieker op het programma, want in een uitverkocht Lotto Park ontvangt ...

216
216
Uitstel van executie: Wils alsnog weg bij Antwerp?

Een zucht van opluchting zaterdag op de Bosuil, waar Antwerp met 3-1 won van La Louvière. ...

140
140

Meer sportnieuws