Cuypers reageert na niet-selectie Duivels

door
Cuypers reageert na niet-selectie Duivels

AA Gent plaatste zich afgelopen woensdag voor de kwartfinales van de Conference League door met 1-4 te winnen van Basaksehir. Gift Orban kroonde zich met een hattrick opnieuw tot grote held, maar ook Hugo Cuypers pikte een doelpuntje mee. De spits wist zo de kaap van de 20 doelpunten dit seizoen te ronden.


Cuypers werd afgelopen zomer overgenomen van KV Mechelen en zijn transfer was tot dusver een groot succes voor de Buffalo's. Na een korte aanpassingsperiode groeide de aanvaller uit tot een vaste sterkhouder in de basiself van coach Hein Vanhaezebrouck. Ook zijn statistieken mogen gezien worden. Cuypers werkte inmiddels 43 duels af namens Gent, daarin was hij goed voor 20 goals en 5 assists. Toch was het niet voldoende voor een plekje in de selectie van de Rode Duivels.

Maar de spits maakt er geen groot probleem van dat hij over het hoofd werd gezien door nieuwe bondscoach Domenico Tedesco. "Dat is geen ontgoocheling voor mij. Er zijn nog spelers die het profiel hebben om op de 9 te spelen", vertelde hij op de Gentse clubwebstek. "Persoonlijk moet ik ook nog stappen zetten om in die selectie te komen. Ik concentreer me momenteel op een sterk seizoen met Gent. Er staat nog heel veel op het spel, dus daar ligt mijn focus nu."

UITKIJKEN NAAR WEST HAM
Geen interland-voetbal dus voor Cuypers, maar er komen nog heel wat andere mooie uitdagingen aan. Met AA Gent kruist hij in de Conference League bijvoorbeeld de degens met West Ham United. "Het is mijn eerste Europese campagne. Voor mij persoonlijk wordt dit een nieuwe uitdaging, maar dat geldt voor het hele team. Ik spreek voor iedereen als ik zeg dat we er enorm naar uit kijken. West Ham is eigenlijk een totaalpakket. Een ploeg uit de Premier League, een prachtig stadion, en heel veel supporters."

LEES OOK: ‘Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers’

Cuypers had een selectie bij de Duivels verdiend ...

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

13
13
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

35
35
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

43
43
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

37
37
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

216
216
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

153
153
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

221
221
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

62
62
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

219
219
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

516
516
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

359
359
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

458
458
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

388
388
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

63
63
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

542
542
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

134
134
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws