Cuypers reageert na niet-selectie Duivels

door
Cuypers reageert na niet-selectie Duivels

AA Gent plaatste zich afgelopen woensdag voor de kwartfinales van de Conference League door met 1-4 te winnen van Basaksehir. Gift Orban kroonde zich met een hattrick opnieuw tot grote held, maar ook Hugo Cuypers pikte een doelpuntje mee. De spits wist zo de kaap van de 20 doelpunten dit seizoen te ronden.


Cuypers werd afgelopen zomer overgenomen van KV Mechelen en zijn transfer was tot dusver een groot succes voor de Buffalo's. Na een korte aanpassingsperiode groeide de aanvaller uit tot een vaste sterkhouder in de basiself van coach Hein Vanhaezebrouck. Ook zijn statistieken mogen gezien worden. Cuypers werkte inmiddels 43 duels af namens Gent, daarin was hij goed voor 20 goals en 5 assists. Toch was het niet voldoende voor een plekje in de selectie van de Rode Duivels.

Maar de spits maakt er geen groot probleem van dat hij over het hoofd werd gezien door nieuwe bondscoach Domenico Tedesco. "Dat is geen ontgoocheling voor mij. Er zijn nog spelers die het profiel hebben om op de 9 te spelen", vertelde hij op de Gentse clubwebstek. "Persoonlijk moet ik ook nog stappen zetten om in die selectie te komen. Ik concentreer me momenteel op een sterk seizoen met Gent. Er staat nog heel veel op het spel, dus daar ligt mijn focus nu."

UITKIJKEN NAAR WEST HAM
Geen interland-voetbal dus voor Cuypers, maar er komen nog heel wat andere mooie uitdagingen aan. Met AA Gent kruist hij in de Conference League bijvoorbeeld de degens met West Ham United. "Het is mijn eerste Europese campagne. Voor mij persoonlijk wordt dit een nieuwe uitdaging, maar dat geldt voor het hele team. Ik spreek voor iedereen als ik zeg dat we er enorm naar uit kijken. West Ham is eigenlijk een totaalpakket. Een ploeg uit de Premier League, een prachtig stadion, en heel veel supporters."

LEES OOK: Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

Cuypers had een selectie bij de Duivels verdiend ...

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

15
15
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

40
40
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

21
21
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

40
40
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

219
219
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

262
262
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

167
167
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

207
207
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

246
246
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

473
473
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

91
91
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

156
156
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

206
206
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

109
109
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

57
57
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

152
152
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

222
222
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

59
59
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

608
608

Meer sportnieuws