Muslic: "Zij zijn de beste ploeg in België"

door
Muslic:

KRC Genk staat onder druk. De club probeert logischerwijs de druk af te houden na een povere 9 op 21. De titelstrijd ligt helemaal open en vanavond gelden er geen excuses: er moet gewonnen worden van Cercle Brugge. Wouter Vrancken houdt de druk af, terwijl Miron Muslic zeer lovend is.


"Iedereen is 100% gemotiveerd. Als speler doe je niets liever dan gewoon voetballen en tonen wat je in huis hebt, zeker na een nederlaag. De drang is groot om opnieuw met de drie punten aan te knopen”, aldus een gemotiveerde Vrancken op de clubwebsite. Genk draait minder, dat is een feit. Het incasseert meer tegengoals en mist duidelijk Paul Onuachu.

Vrancken gaat niet mee in dat verhaal. “Als je bovenin speelt, zal niets ooit goed genoeg zijn voor de buitenwereld. Dat is de verdienste van mijn jongens. Ze hebben de lat voor zichzelf zo hoog gelegd. Er is ook niets mis met ons spel. Toen iedereen ons de hemel inprees, hebben we geprobeerd de spelers met de voetjes op de grond te houden. Nu er kritiek komt, gaan we hen dan ook niet de grond in boren. Het is aan ons om met meer spelers in de zone van de waarheid te komen en de efficiëntie voor beide doelen opnieuw op te krikken."

Bij Cercle Brugge was trainer Miron Muslic zeer lovend over Genk en Vrancken. “Het is nooit een goed moment om tegen Genk te spelen, want ze hebben een sterk team en zeer goede trainer. Het zal een geweldige uitdaging zijn tegen de beste ploeg van België, maar we houden van dit soort uitdagingen.”

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Gaat Cercle stunten tegen Genk?

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

36
36
'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

95
95
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

177
177
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

221
221
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

76
76
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

143
143
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

110
110
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

286
286
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

136
136
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

179
179
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

201
201
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

92
92
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

85
85
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

230
230
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

281
281
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

161
161
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

223
223
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

189
189
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

360
360
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102

Meer sportnieuws