KVK ruikt bloed: "Kunnen Club Brugge kloppen"

door
KVK ruikt bloed:

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League nadert en dus is money time aangebroken in de strijd op verschillende fronten. Zaterdagnamiddag staat er bijvoorbeeld één en ander op het spel in een West-Vlaams onderonsje. Dan kruisen KV Kortrijk en Club Brugge met mekaar de degens.


Blauw-Zwart boekte afgelopen weekend weliswaar een cruciale zege tegen Standard, maar heeft het felbegeerde ticket voor de Champions' Play-Offs nog niet binnen. Bij een slipper in het Guldensporenstadion geeft Club bijvoorbeeld de kans aan AA Gent om een dag later naar de vierde plaats te springen. Maar ook KVK heeft de punten broodnodig. De Kerels staan momenteel op een veilige 15de plaats, maar zijn nog lang niet zeker van het behoud.

Een stunt tegen Blauw-Zwart zou alvast een aanzienlijke stap in de goede richting beteken. En bij de Kortrijkzanen heerst ook het nodige vertrouwen. "Zij zijn favoriet, maar ik geloof in een stunt", stelt verdediger Martin Wasinski bij Het Laatste Nieuws. "Op tweede kerstdag had ook niemand gedacht dat we Genk over de knie gingen leggen, maar we deden het toch maar mooi. Met de steun van onze supporters kunnen we elke ploeg verslaan. Een overwinning tegen Club Brugge zou immens veel deugd doen."

ALLES AAN DOEN
En ook Nayel Mehssatou denkt dat KVK in staat moet zijn om iets te rapen tegen de Bruggelingen. "Het wordt een hele belangrijke match voor ons, we moeten punten pakken", klinkt het op de clubkanalen. "Er zijn niet veel matchen meer, dus ook tegen Club moeten we voor de drie punten gaan. We gaan er alles aan doen."

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

KVK verzekert zich dit seizoen van het behoud ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

10
10
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

366
366
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

313
313
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

194
194
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

246
246
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

73
73
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

597
597
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

217
217
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

406
406
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

627
627
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

396
396
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

183
183
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

171
171
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

260
260
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

84
84

Meer sportnieuws