KVK ruikt bloed: "Kunnen Club Brugge kloppen"

door
KVK ruikt bloed:

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League nadert en dus is money time aangebroken in de strijd op verschillende fronten. Zaterdagnamiddag staat er bijvoorbeeld één en ander op het spel in een West-Vlaams onderonsje. Dan kruisen KV Kortrijk en Club Brugge met mekaar de degens.


Blauw-Zwart boekte afgelopen weekend weliswaar een cruciale zege tegen Standard, maar heeft het felbegeerde ticket voor de Champions' Play-Offs nog niet binnen. Bij een slipper in het Guldensporenstadion geeft Club bijvoorbeeld de kans aan AA Gent om een dag later naar de vierde plaats te springen. Maar ook KVK heeft de punten broodnodig. De Kerels staan momenteel op een veilige 15de plaats, maar zijn nog lang niet zeker van het behoud.

Een stunt tegen Blauw-Zwart zou alvast een aanzienlijke stap in de goede richting beteken. En bij de Kortrijkzanen heerst ook het nodige vertrouwen. "Zij zijn favoriet, maar ik geloof in een stunt", stelt verdediger Martin Wasinski bij Het Laatste Nieuws. "Op tweede kerstdag had ook niemand gedacht dat we Genk over de knie gingen leggen, maar we deden het toch maar mooi. Met de steun van onze supporters kunnen we elke ploeg verslaan. Een overwinning tegen Club Brugge zou immens veel deugd doen."

ALLES AAN DOEN
En ook Nayel Mehssatou denkt dat KVK in staat moet zijn om iets te rapen tegen de Bruggelingen. "Het wordt een hele belangrijke match voor ons, we moeten punten pakken", klinkt het op de clubkanalen. "Er zijn niet veel matchen meer, dus ook tegen Club moeten we voor de drie punten gaan. We gaan er alles aan doen."

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

KVK verzekert zich dit seizoen van het behoud ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

65
65
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

40
40
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

113
113
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

100
100
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

68
68
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

44
44
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

181
181
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

180
180
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

35
35
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

366
366
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

231
231
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

471
471
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

36
36
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

427
427
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

457
457
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

142
142
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

354
354
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

250
250
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

321
321
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

501
501
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

523
523
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

670
670

Meer sportnieuws