KVK ruikt bloed: "Kunnen Club Brugge kloppen"

door
KVK ruikt bloed:

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League nadert en dus is money time aangebroken in de strijd op verschillende fronten. Zaterdagnamiddag staat er bijvoorbeeld één en ander op het spel in een West-Vlaams onderonsje. Dan kruisen KV Kortrijk en Club Brugge met mekaar de degens.


Blauw-Zwart boekte afgelopen weekend weliswaar een cruciale zege tegen Standard, maar heeft het felbegeerde ticket voor de Champions' Play-Offs nog niet binnen. Bij een slipper in het Guldensporenstadion geeft Club bijvoorbeeld de kans aan AA Gent om een dag later naar de vierde plaats te springen. Maar ook KVK heeft de punten broodnodig. De Kerels staan momenteel op een veilige 15de plaats, maar zijn nog lang niet zeker van het behoud.

Een stunt tegen Blauw-Zwart zou alvast een aanzienlijke stap in de goede richting beteken. En bij de Kortrijkzanen heerst ook het nodige vertrouwen. "Zij zijn favoriet, maar ik geloof in een stunt", stelt verdediger Martin Wasinski bij Het Laatste Nieuws. "Op tweede kerstdag had ook niemand gedacht dat we Genk over de knie gingen leggen, maar we deden het toch maar mooi. Met de steun van onze supporters kunnen we elke ploeg verslaan. Een overwinning tegen Club Brugge zou immens veel deugd doen."

ALLES AAN DOEN
En ook Nayel Mehssatou denkt dat KVK in staat moet zijn om iets te rapen tegen de Bruggelingen. "Het wordt een hele belangrijke match voor ons, we moeten punten pakken", klinkt het op de clubkanalen. "Er zijn niet veel matchen meer, dus ook tegen Club moeten we voor de drie punten gaan. We gaan er alles aan doen."

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

KVK verzekert zich dit seizoen van het behoud ...

Meest recent

'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

44
44
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

98
98
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

24
24
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

20
20
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

107
107
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

23
23
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

150
150
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

273
273
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

87
87
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

121
121
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

89
89
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

98
98
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

306
306
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

125
125
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

117
117
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

75
75
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

518
518
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

253
253
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

28
28
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

642
642
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

395
395
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

426
426
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

94
94
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

383
383
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

461
461

Meer sportnieuws