KVK ruikt bloed: "Kunnen Club Brugge kloppen"

213 stemmen
KVK ruikt bloed:

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League nadert en dus is money time aangebroken in de strijd op verschillende fronten. Zaterdagnamiddag staat er bijvoorbeeld één en ander op het spel in een West-Vlaams onderonsje. Dan kruisen KV Kortrijk en Club Brugge met mekaar de degens.


Blauw-Zwart boekte afgelopen weekend weliswaar een cruciale zege tegen Standard, maar heeft het felbegeerde ticket voor de Champions' Play-Offs nog niet binnen. Bij een slipper in het Guldensporenstadion geeft Club bijvoorbeeld de kans aan AA Gent om een dag later naar de vierde plaats te springen. Maar ook KVK heeft de punten broodnodig. De Kerels staan momenteel op een veilige 15de plaats, maar zijn nog lang niet zeker van het behoud.

Een stunt tegen Blauw-Zwart zou alvast een aanzienlijke stap in de goede richting beteken. En bij de Kortrijkzanen heerst ook het nodige vertrouwen. "Zij zijn favoriet, maar ik geloof in een stunt", stelt verdediger Martin Wasinski bij Het Laatste Nieuws. "Op tweede kerstdag had ook niemand gedacht dat we Genk over de knie gingen leggen, maar we deden het toch maar mooi. Met de steun van onze supporters kunnen we elke ploeg verslaan. Een overwinning tegen Club Brugge zou immens veel deugd doen."

ALLES AAN DOEN
En ook Nayel Mehssatou denkt dat KVK in staat moet zijn om iets te rapen tegen de Bruggelingen. "Het wordt een hele belangrijke match voor ons, we moeten punten pakken", klinkt het op de clubkanalen. "Er zijn niet veel matchen meer, dus ook tegen Club moeten we voor de drie punten gaan. We gaan er alles aan doen."

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

KVK verzekert zich dit seizoen van het behoud ...

Meest recent

"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

4
4
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

28
28
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

248
248
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

231
231
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

255
255
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

52
52
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

281
281
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

144
144
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

84
84
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

495
495
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

72
72
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

576
576
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

833
833
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

319
319
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

957
957
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

590
590
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

153
153
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1003
1003
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

244
244
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

153
153
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

380
380
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

215
215
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

76
76
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

54
54

Meer sportnieuws