Opvallende zet Riemer, Villarreal met Moreno

136 stemmen
Opvallende zet Riemer, Villarreal met Moreno

RSC Anderlecht wil donderdagavond voor een stunt zorgen in de Conference League. Zo hopen de Brusselaars zich te plaatsen voor de kwartfinales ten koste van de Spaanse subtopper Villarreal CF. De terugwedstrijd in het Estadio de la Ceramica wordt om 21u op gang gefloten.


Paars-Wit kwam opvallend sterk voor de dag tijdens de heenmatch in het Lotto Park, zeker in de tweede periode was RSCA minstens de evenknie van de Spanjaarden. En die prestaties doet de Brusselaars natuurlijk dromen van meer. Al zal het een zware klus worden om Villarreal, één van de favorieten voor de eindzege in de Conference League, in eigen huis te kloppen.

Het was dan ook uitkijken naar hoe coach Brian Riemer zijn basispionnen zou posteren. En de Deense trainer zorgt voor een kleine verrassing. Zo houdt hij resoluut vast aan dezelfde basiself als in de heenmatch. Nochtans werd Islam Slimani dit keer wel aan de aftrap verwacht. Riemer doet echter een opvallende zet en geeft opnieuw de voorkeur aan Benito Raman als diepste man.

REFAELOV EN NDIAYE
Voorts krijgt Moussa Ndiaye, die een week geleden nog sterk voor de dag kwam, opnieuw de voorkeur op Killian Sardella als linksback. Tot slot mag ook Lior Refaelov opnieuw starten. Hierdoor neemt Yari Verschaeren allicht weer iets lager plaats op het middenveld, met Amadou Diawara achter hem als pure controleur. Bij Villarreal kiest coach Quique Sétien voorin dan weer voor international Gerard Moreno, de Spanjaarden lijken dus met een iets sterkere ploeg te starten.

LEES OOK: PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Wie haalt de kwartfinale volgens u?

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

33
33
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

21
21
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

100
100
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

96
96
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

60
60
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

166
166
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

403
403
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

108
108
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

175
175
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

351
351
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

81
81
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

556
556
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

48
48
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

233
233
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

51
51
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

241
241
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

410
410
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

921
921
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

513
513
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

169
169
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

494
494
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

275
275
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

778
778
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

199
199

Meer sportnieuws