'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

door
'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

Club Brugge maakte woensdag bekend dat Rik De Mil het seizoen zal uitdoen als interim-hoofdtrainer. Het bestuur van Blauw-Zwart koopt zich op die manier ook meer tijd om een oplossing op langere termijn te vinden voor het trainersdossier. En ondertussen worden ook de transferplannen al ontrold.


Komende zomer belooft het dan ook weer een drukke transferperiode te worden bij Blauw-Zwart. Na de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden zal er immers bijgestuurd moeten worden. Er mag dus de nodige versterking verwacht worden. Dat lijkt noodzakelijk, want ook aan uitgaande zijde zal er ongetwijfeld één en ander bewegen. Zo zou een aantal sterkhouders kunnen vertrekken.

Noa Lang lijkt sowieso niet meer te houden. Met jaartje vertraging wil de Nederlandse aanvaller eindelijk de stap naar een topcompetitie zetten. Zijn voormalig stiefvader/-begeleider Nourdin Boukhari bevestigde onlangs dat een zomertransfer in zijn hoofd zit. Bovendien nam Lang met Ali Dursun alvast een nieuwe makelaar onder de arm. De vraag is nu bij welke club hij terecht zal komen. AC Milan wordt alvast al een tijdje genoemd als mogelijke bestemming.

VERVANGER LEAO
En de kansen op een droomtransfer naar San Siro lijken alvast toe te nemen voor de Oranje-international. Volgens TuttoMercatoWeb schieten de onderhandelingen omtrent een contractverlenging van Rafael Leao maar niet op. Als er geen overeenkomst wordt gevonden, zal de Portugees komende zomer allicht vertrekken. Aan interesse alvast geen gebrek. En het genoemde medium meldt dat Lang als één van de belangrijkste kandidaten geldt om Leao te vervangen. Al zou hij wel in de weegschaal liggen met Alain Saint-Maximin van Newcastle United.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Denkt u dat Lang een basisspeler zou zijn bij AC Milan?

Meest recent

'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

150
150
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

23
23
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

88
88
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

74
74
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

94
94
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

135
135
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

161
161
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

58
58
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

201
201
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

74
74
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

87
87
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

474
474
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

419
419
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

868
868
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

311
311
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

461
461
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

281
281
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1074
1074
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

356
356
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

404
404
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

223
223
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

679
679
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

280
280

Meer sportnieuws