'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

741 stemmen
'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

Club Brugge maakte woensdag bekend dat Rik De Mil het seizoen zal uitdoen als interim-hoofdtrainer. Het bestuur van Blauw-Zwart koopt zich op die manier ook meer tijd om een oplossing op langere termijn te vinden voor het trainersdossier. En ondertussen worden ook de transferplannen al ontrold.


Komende zomer belooft het dan ook weer een drukke transferperiode te worden bij Blauw-Zwart. Na de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden zal er immers bijgestuurd moeten worden. Er mag dus de nodige versterking verwacht worden. Dat lijkt noodzakelijk, want ook aan uitgaande zijde zal er ongetwijfeld één en ander bewegen. Zo zou een aantal sterkhouders kunnen vertrekken.

Noa Lang lijkt sowieso niet meer te houden. Met jaartje vertraging wil de Nederlandse aanvaller eindelijk de stap naar een topcompetitie zetten. Zijn voormalig stiefvader/-begeleider Nourdin Boukhari bevestigde onlangs dat een zomertransfer in zijn hoofd zit. Bovendien nam Lang met Ali Dursun alvast een nieuwe makelaar onder de arm. De vraag is nu bij welke club hij terecht zal komen. AC Milan wordt alvast al een tijdje genoemd als mogelijke bestemming.

VERVANGER LEAO
En de kansen op een droomtransfer naar San Siro lijken alvast toe te nemen voor de Oranje-international. Volgens TuttoMercatoWeb schieten de onderhandelingen omtrent een contractverlenging van Rafael Leao maar niet op. Als er geen overeenkomst wordt gevonden, zal de Portugees komende zomer allicht vertrekken. Aan interesse alvast geen gebrek. En het genoemde medium meldt dat Lang als één van de belangrijkste kandidaten geldt om Leao te vervangen. Al zou hij wel in de weegschaal liggen met Alain Saint-Maximin van Newcastle United.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Denkt u dat Lang een basisspeler zou zijn bij AC Milan?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

42
42
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

235
235
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

67
67
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

36
36
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

128
128
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

232
232
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

363
363
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

111
111
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

88
88
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

549
549
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

619
619
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

84
84
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

658
658
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

308
308
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

122
122
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1034
1034
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

931
931
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

166
166
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

341
341
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

662
662
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

209
209
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

975
975

Meer sportnieuws