'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

741 stemmen
'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

Club Brugge maakte woensdag bekend dat Rik De Mil het seizoen zal uitdoen als interim-hoofdtrainer. Het bestuur van Blauw-Zwart koopt zich op die manier ook meer tijd om een oplossing op langere termijn te vinden voor het trainersdossier. En ondertussen worden ook de transferplannen al ontrold.


Komende zomer belooft het dan ook weer een drukke transferperiode te worden bij Blauw-Zwart. Na de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden zal er immers bijgestuurd moeten worden. Er mag dus de nodige versterking verwacht worden. Dat lijkt noodzakelijk, want ook aan uitgaande zijde zal er ongetwijfeld één en ander bewegen. Zo zou een aantal sterkhouders kunnen vertrekken.

Noa Lang lijkt sowieso niet meer te houden. Met jaartje vertraging wil de Nederlandse aanvaller eindelijk de stap naar een topcompetitie zetten. Zijn voormalig stiefvader/-begeleider Nourdin Boukhari bevestigde onlangs dat een zomertransfer in zijn hoofd zit. Bovendien nam Lang met Ali Dursun alvast een nieuwe makelaar onder de arm. De vraag is nu bij welke club hij terecht zal komen. AC Milan wordt alvast al een tijdje genoemd als mogelijke bestemming.

VERVANGER LEAO
En de kansen op een droomtransfer naar San Siro lijken alvast toe te nemen voor de Oranje-international. Volgens TuttoMercatoWeb schieten de onderhandelingen omtrent een contractverlenging van Rafael Leao maar niet op. Als er geen overeenkomst wordt gevonden, zal de Portugees komende zomer allicht vertrekken. Aan interesse alvast geen gebrek. En het genoemde medium meldt dat Lang als één van de belangrijkste kandidaten geldt om Leao te vervangen. Al zou hij wel in de weegschaal liggen met Alain Saint-Maximin van Newcastle United.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Denkt u dat Lang een basisspeler zou zijn bij AC Milan?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

78
78
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

49
49
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

25
25
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

134
134
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

24
24
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

34
34
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

172
172
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

535
535
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

166
166
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

69
69
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

431
431
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

203
203
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

529
529
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

502
502
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

479
479
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

354
354
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

189
189
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

589
589
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

267
267
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1027
1027
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

325
325
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

668
668
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

476
476
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

152
152

Meer sportnieuws