'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

door
'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

Club Brugge maakte woensdag bekend dat Rik De Mil het seizoen zal uitdoen als interim-hoofdtrainer. Het bestuur van Blauw-Zwart koopt zich op die manier ook meer tijd om een oplossing op langere termijn te vinden voor het trainersdossier. En ondertussen worden ook de transferplannen al ontrold.


Komende zomer belooft het dan ook weer een drukke transferperiode te worden bij Blauw-Zwart. Na de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden zal er immers bijgestuurd moeten worden. Er mag dus de nodige versterking verwacht worden. Dat lijkt noodzakelijk, want ook aan uitgaande zijde zal er ongetwijfeld één en ander bewegen. Zo zou een aantal sterkhouders kunnen vertrekken.

Noa Lang lijkt sowieso niet meer te houden. Met jaartje vertraging wil de Nederlandse aanvaller eindelijk de stap naar een topcompetitie zetten. Zijn voormalig stiefvader/-begeleider Nourdin Boukhari bevestigde onlangs dat een zomertransfer in zijn hoofd zit. Bovendien nam Lang met Ali Dursun alvast een nieuwe makelaar onder de arm. De vraag is nu bij welke club hij terecht zal komen. AC Milan wordt alvast al een tijdje genoemd als mogelijke bestemming.

VERVANGER LEAO
En de kansen op een droomtransfer naar San Siro lijken alvast toe te nemen voor de Oranje-international. Volgens TuttoMercatoWeb schieten de onderhandelingen omtrent een contractverlenging van Rafael Leao maar niet op. Als er geen overeenkomst wordt gevonden, zal de Portugees komende zomer allicht vertrekken. Aan interesse alvast geen gebrek. En het genoemde medium meldt dat Lang als één van de belangrijkste kandidaten geldt om Leao te vervangen. Al zou hij wel in de weegschaal liggen met Alain Saint-Maximin van Newcastle United.

LEES OOK: Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Denkt u dat Lang een basisspeler zou zijn bij AC Milan?

Meest recent

Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

0
0
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

2
2
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

80
80
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

32
32
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

41
41
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

16
16
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

106
106
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

154
154
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

30
30
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

100
100
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

68
68
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

171
171
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

69
69
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

93
93
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

107
107
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

151
151
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

29
29
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

145
145
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

160
160
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

134
134
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

211
211
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

122
122
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

150
150
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186

Meer sportnieuws