'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

741 stemmen
'Noa Lang stapje dichter bij Club Brugge-vertrek'

Club Brugge maakte woensdag bekend dat Rik De Mil het seizoen zal uitdoen als interim-hoofdtrainer. Het bestuur van Blauw-Zwart koopt zich op die manier ook meer tijd om een oplossing op langere termijn te vinden voor het trainersdossier. En ondertussen worden ook de transferplannen al ontrold.


Komende zomer belooft het dan ook weer een drukke transferperiode te worden bij Blauw-Zwart. Na de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden zal er immers bijgestuurd moeten worden. Er mag dus de nodige versterking verwacht worden. Dat lijkt noodzakelijk, want ook aan uitgaande zijde zal er ongetwijfeld één en ander bewegen. Zo zou een aantal sterkhouders kunnen vertrekken.

Noa Lang lijkt sowieso niet meer te houden. Met jaartje vertraging wil de Nederlandse aanvaller eindelijk de stap naar een topcompetitie zetten. Zijn voormalig stiefvader/-begeleider Nourdin Boukhari bevestigde onlangs dat een zomertransfer in zijn hoofd zit. Bovendien nam Lang met Ali Dursun alvast een nieuwe makelaar onder de arm. De vraag is nu bij welke club hij terecht zal komen. AC Milan wordt alvast al een tijdje genoemd als mogelijke bestemming.

VERVANGER LEAO
En de kansen op een droomtransfer naar San Siro lijken alvast toe te nemen voor de Oranje-international. Volgens TuttoMercatoWeb schieten de onderhandelingen omtrent een contractverlenging van Rafael Leao maar niet op. Als er geen overeenkomst wordt gevonden, zal de Portugees komende zomer allicht vertrekken. Aan interesse alvast geen gebrek. En het genoemde medium meldt dat Lang als één van de belangrijkste kandidaten geldt om Leao te vervangen. Al zou hij wel in de weegschaal liggen met Alain Saint-Maximin van Newcastle United.

LEES OOK: 'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Denkt u dat Lang een basisspeler zou zijn bij AC Milan?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

1
1
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

65
65
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

50
50
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

70
70
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

99
99
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

58
58
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

101
101
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

40
40
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

262
262
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

95
95
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

606
606
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

52
52
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

255
255
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

261
261
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

537
537
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

458
458
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

649
649
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

76
76
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

110
110
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

183
183
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

86
86
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

94
94
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

233
233
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

167
167
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

158
158

Meer sportnieuws