'Messi krijgt monsteraanbieding van 200 miljoen'

783 stemmen
'Messi krijgt monsteraanbieding van 200 miljoen'

Er liggen enkele hete hangijzers klaar voor de zomerse transferperiode. Eén daarvan is de toekomst van Lionel Messi, want de Argentijnse wereldster is in principe einde contract bij Paris Saint-Germain. Zoals de situatie er momenteel voorstaat, is hij vanaf 1 juli een vrije speler. Het is nog lang niet duidelijk waar zijn toekomst ligt en daar willen een aantal ambitieuze clubs van profiteren.


De voorbije maanden leken er drie pistes op tafel te liggen: bijtekenen bij PSG, terugkeren naar FC Barcelona of een avontuur in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami. Maar ook een andere mogelijkheid duikt nu op, want volgens Marca is er ook een monsterlijke aanbieding uit Saudi-Arabië onderweg. De Saudi's haalden deze winter al Cristiano Ronaldo binnen en willen die stunt nu met Messi herhalen.

Op zijn 35ste zou Messi net als zijn oude rivaal maar liefst 200 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen. Politici zouden zelfs werken aan een wijziging van de regels opdat ze Messi het contract kunnen aanbieden. Als een deal gesloten zou worden, zou Messi aan de slag gaan bij Al-Hilal. In het verleden passeerden Georges Leekens en Eric Gerets nog als trainer bij die club.

AMBASSADEUR
Messi heeft in ieder geval al banden met Saudi-Arabië, want hij kreeg er een lucratief contract om het land als ambassadeur te promoten. De kans dat hij er ook zijn sportieve toekomst zal verbinden, lijkt echter miniem te zijn. Volgens de laatste berichten wil hij volgend seizoen immers nog op het hoogste niveau in Europa aan de slag blijven.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Zou jij op zo'n aanbod ingaan?

Meest recent

WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

14
14
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

129
129
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

223
223
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

24
24
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

30
30
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

36
36
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

84
84
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

113
113
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

87
87
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

120
120
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

476
476
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

295
295
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

81
81
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

394
394
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

137
137
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

806
806
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

126
126
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

50
50
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

93
93
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

219
219
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

410
410
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

366
366
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

617
617

Meer sportnieuws