'Messi krijgt monsteraanbieding van 200 miljoen'

door
'Messi krijgt monsteraanbieding van 200 miljoen'

Er liggen enkele hete hangijzers klaar voor de zomerse transferperiode. Eén daarvan is de toekomst van Lionel Messi, want de Argentijnse wereldster is in principe einde contract bij Paris Saint-Germain. Zoals de situatie er momenteel voorstaat, is hij vanaf 1 juli een vrije speler. Het is nog lang niet duidelijk waar zijn toekomst ligt en daar willen een aantal ambitieuze clubs van profiteren.


De voorbije maanden leken er drie pistes op tafel te liggen: bijtekenen bij PSG, terugkeren naar FC Barcelona of een avontuur in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami. Maar ook een andere mogelijkheid duikt nu op, want volgens Marca is er ook een monsterlijke aanbieding uit Saudi-Arabië onderweg. De Saudi's haalden deze winter al Cristiano Ronaldo binnen en willen die stunt nu met Messi herhalen.

Op zijn 35ste zou Messi net als zijn oude rivaal maar liefst 200 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen. Politici zouden zelfs werken aan een wijziging van de regels opdat ze Messi het contract kunnen aanbieden. Als een deal gesloten zou worden, zou Messi aan de slag gaan bij Al-Hilal. In het verleden passeerden Georges Leekens en Eric Gerets nog als trainer bij die club.

AMBASSADEUR
Messi heeft in ieder geval al banden met Saudi-Arabië, want hij kreeg er een lucratief contract om het land als ambassadeur te promoten. De kans dat hij er ook zijn sportieve toekomst zal verbinden, lijkt echter miniem te zijn. Volgens de laatste berichten wil hij volgend seizoen immers nog op het hoogste niveau in Europa aan de slag blijven.

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Zou jij op zo'n aanbod ingaan?

Meest recent

Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

7
7
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

51
51
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

141
141
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

78
78
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

100
100
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

60
60
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

111
111
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

371
371
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

128
128
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

78
78
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

586
586
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

173
173
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

41
41
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

749
749
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

143
143
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

264
264
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

457
457
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

783
783
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

944
944
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

216
216
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

57
57
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

137
137
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

161
161
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

191
191
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

124
124

Meer sportnieuws