'Messi krijgt monsteraanbieding van 200 miljoen'

783 stemmen
'Messi krijgt monsteraanbieding van 200 miljoen'

Er liggen enkele hete hangijzers klaar voor de zomerse transferperiode. Eén daarvan is de toekomst van Lionel Messi, want de Argentijnse wereldster is in principe einde contract bij Paris Saint-Germain. Zoals de situatie er momenteel voorstaat, is hij vanaf 1 juli een vrije speler. Het is nog lang niet duidelijk waar zijn toekomst ligt en daar willen een aantal ambitieuze clubs van profiteren.


De voorbije maanden leken er drie pistes op tafel te liggen: bijtekenen bij PSG, terugkeren naar FC Barcelona of een avontuur in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami. Maar ook een andere mogelijkheid duikt nu op, want volgens Marca is er ook een monsterlijke aanbieding uit Saudi-Arabië onderweg. De Saudi's haalden deze winter al Cristiano Ronaldo binnen en willen die stunt nu met Messi herhalen.

Op zijn 35ste zou Messi net als zijn oude rivaal maar liefst 200 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen. Politici zouden zelfs werken aan een wijziging van de regels opdat ze Messi het contract kunnen aanbieden. Als een deal gesloten zou worden, zou Messi aan de slag gaan bij Al-Hilal. In het verleden passeerden Georges Leekens en Eric Gerets nog als trainer bij die club.

AMBASSADEUR
Messi heeft in ieder geval al banden met Saudi-Arabië, want hij kreeg er een lucratief contract om het land als ambassadeur te promoten. De kans dat hij er ook zijn sportieve toekomst zal verbinden, lijkt echter miniem te zijn. Volgens de laatste berichten wil hij volgend seizoen immers nog op het hoogste niveau in Europa aan de slag blijven.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Zou jij op zo'n aanbod ingaan?

Meest recent

Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

57
57
'Nieuwe trainer RSCA: Sibierski strikt wit konijn'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

70
70
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat maakte de ...

62
62
Anderlecht verrast: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

85
85
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

78
78
Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

90
90
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

290
290
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

440
440
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

255
255
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

96
96
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

34
34
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

372
372
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

48
48
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

430
430
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

643
643
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

102
102
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

300
300
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

126
126
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

47
47
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

93
93
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

208
208
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

221
221
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

50
50

Meer sportnieuws