'Standard gaat voor drie straffe transfers'

door
'Standard gaat voor drie straffe transfers'

Standard kent een goed seizoen en Ronny Deila haalt er alles uit met het beschikbare talent. De Rouches zullen echter een tandje moeten bijsteken in de zomer als ze ook echt een vaste waarde willen worden in de top vier. Volgens La Dernière Heure heeft het bestuur de nodige sportieve plannen.


Standard wil dolgraag verder met Steven Alzate en Philipe Zinckernagel. Beiden worden gehuurd, weliswaar zonder aankoopoptie. Het duo gaf al aan dat ze graag willen blijven, maar hen kopen lijkt financieel zeer moeilijke te worden. Volgens de Waalse krant wil Standard hen nog een jaar huren. Maar dat lijkt toch een moeilijk verhaal te worden. Beide spelers hebben immers nog maar een contract van één jaar bij hun club... Olympiacos en Brighton zullen na een goed seizoen Zinckernagel en Alzate wellicht ten gelde willen maken. Of verlengen zij er hun contract en worden ze nog een jaar uitgeleend?

NIEUWE SPITS

De Rouches zoeken ook nog naar een goalgetter, want met spitsen als Renaud Emond en Stipe Perica zal Standard het niet redden. In januari probeerden de Luikenaars Aiyegun Tosin weg te halen bij FC Zürich. Dat lukte niet, maar de spits heeft nog maar een jaar contract. Hij heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2 miljoen euro en dit seizoen trof hij 12 keer raak en deelde hij 3 assists uit in 35 wedstrijden. Waagt Standard een nieuwe poging?

Dan is er nog het dossier van Ronny Deila, die al werd gelinkt aan Club Brugge. De eigenaars willen hem aan boord houden en mogelijk krijgt Deila, die nog twee jaar onder contract ligt, zelfs een contractverbetering aangeboden.

LEES OOK: Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Gaat Standard Zinckernagel en Alzate kunnen houden?

Meest recent

'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

22
22
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

25
25
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

81
81
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

31
31
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

103
103
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

149
149
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

161
161
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

184
184
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

210
210
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

345
345
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

167
167
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

45
45
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

91
91
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

546
546
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

776
776
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

561
561
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

80
80
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

171
171
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

414
414
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

216
216
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

736
736
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

592
592

Meer sportnieuws