'Standard gaat voor drie straffe transfers'

door
'Standard gaat voor drie straffe transfers'

Standard kent een goed seizoen en Ronny Deila haalt er alles uit met het beschikbare talent. De Rouches zullen echter een tandje moeten bijsteken in de zomer als ze ook echt een vaste waarde willen worden in de top vier. Volgens La Dernière Heure heeft het bestuur de nodige sportieve plannen.


Standard wil dolgraag verder met Steven Alzate en Philipe Zinckernagel. Beiden worden gehuurd, weliswaar zonder aankoopoptie. Het duo gaf al aan dat ze graag willen blijven, maar hen kopen lijkt financieel zeer moeilijke te worden. Volgens de Waalse krant wil Standard hen nog een jaar huren. Maar dat lijkt toch een moeilijk verhaal te worden. Beide spelers hebben immers nog maar een contract van één jaar bij hun club... Olympiacos en Brighton zullen na een goed seizoen Zinckernagel en Alzate wellicht ten gelde willen maken. Of verlengen zij er hun contract en worden ze nog een jaar uitgeleend?

NIEUWE SPITS

De Rouches zoeken ook nog naar een goalgetter, want met spitsen als Renaud Emond en Stipe Perica zal Standard het niet redden. In januari probeerden de Luikenaars Aiyegun Tosin weg te halen bij FC Zürich. Dat lukte niet, maar de spits heeft nog maar een jaar contract. Hij heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2 miljoen euro en dit seizoen trof hij 12 keer raak en deelde hij 3 assists uit in 35 wedstrijden. Waagt Standard een nieuwe poging?

Dan is er nog het dossier van Ronny Deila, die al werd gelinkt aan Club Brugge. De eigenaars willen hem aan boord houden en mogelijk krijgt Deila, die nog twee jaar onder contract ligt, zelfs een contractverbetering aangeboden.

LEES OOK: Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Gaat Standard Zinckernagel en Alzate kunnen houden?

Meest recent

Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

42
42
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

55
55
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

88
88
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

156
156
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

215
215
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

58
58
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

55
55
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

161
161
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

132
132
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

14
14
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

41
41
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

109
109
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

213
213
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

53
53
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

469
469
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

53
53
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

281
281
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

49
49
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

63
63
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

335
335
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

86
86
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

44
44
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

268
268
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

195
195

Meer sportnieuws