'Standard gaat voor drie straffe transfers'

door
'Standard gaat voor drie straffe transfers'

Standard kent een goed seizoen en Ronny Deila haalt er alles uit met het beschikbare talent. De Rouches zullen echter een tandje moeten bijsteken in de zomer als ze ook echt een vaste waarde willen worden in de top vier. Volgens La Dernière Heure heeft het bestuur de nodige sportieve plannen.


Standard wil dolgraag verder met Steven Alzate en Philipe Zinckernagel. Beiden worden gehuurd, weliswaar zonder aankoopoptie. Het duo gaf al aan dat ze graag willen blijven, maar hen kopen lijkt financieel zeer moeilijke te worden. Volgens de Waalse krant wil Standard hen nog een jaar huren. Maar dat lijkt toch een moeilijk verhaal te worden. Beide spelers hebben immers nog maar een contract van één jaar bij hun club... Olympiacos en Brighton zullen na een goed seizoen Zinckernagel en Alzate wellicht ten gelde willen maken. Of verlengen zij er hun contract en worden ze nog een jaar uitgeleend?

NIEUWE SPITS

De Rouches zoeken ook nog naar een goalgetter, want met spitsen als Renaud Emond en Stipe Perica zal Standard het niet redden. In januari probeerden de Luikenaars Aiyegun Tosin weg te halen bij FC Zürich. Dat lukte niet, maar de spits heeft nog maar een jaar contract. Hij heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2 miljoen euro en dit seizoen trof hij 12 keer raak en deelde hij 3 assists uit in 35 wedstrijden. Waagt Standard een nieuwe poging?

Dan is er nog het dossier van Ronny Deila, die al werd gelinkt aan Club Brugge. De eigenaars willen hem aan boord houden en mogelijk krijgt Deila, die nog twee jaar onder contract ligt, zelfs een contractverbetering aangeboden.

LEES OOK: 'Transfergekte bij RSCA: drie spelers richting exit'

Gaat Standard Zinckernagel en Alzate kunnen houden?

Meest recent

Club-trio herenigd? De Cuyper heeft advies voor Garcia

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

191
191
Van der Gijp pakt Dolberg-deal aan: "Bizar sentiment in België"

RSC Anderlecht is zijn sterspeler dan toch kwijt. De Brusselaars namen dinsdagavond officieel ...

12
12
Uppercut voor Lukaku: Napoli grijpt genadeloos in

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op hun ...

29
29
Machtsschok Anderlecht: Coucke verrast met topnaam

Nadat Wouter Vandenhaute heeft beslist om zijn mandaat als voorzitter ter beschikking te stellen, ...

536
536
Ontknoping DAZN-pokerspel nabij: "Gênant en respectloos"

De eerste interland-break van het seizoen is aangebroken. Dat wordt een cruciaal moment in de ...

468
468
'Club zit niet stil: volgende topaanwinst al bepaald'

De mercato in België is nog tot 8 september geopend, maar bij Club Brugge wordt niet te veel ...

338
338
'Last-minute chaos Anderlecht: extra aanwinst, zes vertrekkers'

Te midden van alle perikelen op bestuurlijk vlak, is RSC Anderlecht nog volop bezig op de ...

778
778
Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

50
50
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

579
579
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

478
478
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

76
76
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

105
105
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

154
154
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

486
486
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1373
1373
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

593
593
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

356
356
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1262
1262
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1642
1642
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

71
71
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

456
456
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

876
876
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

841
841
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

561
561

Meer sportnieuws