Mulder tipt ideale nieuwe club voor Hazard

door
Mulder tipt ideale nieuwe club voor Hazard

In de Champions League heeft Real Madrid zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales door met 1-0 van Liverpool FC te winnen. Coach Carlo Ancelotti had zelfs de luxe om enkele sterkhouders vroegtijdig naar de kant te halen met oog op de Clasico van zondag. Desondanks bleef Eden Hazard aan de bank gekluisterd.


De voormalige Rode Duivel lijkt dit seizoen grotendeels verlost van de fysieke perikelen die hem in de voorbije jaren systematisch achtervolgden. Maar desondanks speelt hij geen rol in de plannen van Ancelotti. Zelfs op de momenten dat wedstrijden al lang beslist zijn, gunt de Italiaanse coach zijn aanvaller geen speelminuten meer. Een uitzichtloze situatie dus. Toch liet Hazard eerder deze week verstaan dat hij ook komende zomer gewoon wil blijven.

Analist Marc Degryse heeft echter geen begrip voor die beslissing. Hij vindt dat Hazard toch minstens de ambitie moet uitstralen om meer minuten te maken. "Als topsporter kan dit niet", toonde Degryse zich scherp in de studio's van VTM 2. "Hij is gewoon bereid om nog eens een seizoen hetzelfde lot te ondergaan onder Ancelotti. En hij oogt nog gelukkig ook. Je kan ermee lachen, maar het is triest."

TERUG NAAR FRANKRIJK?
Behoudens een vertrek van Ancelotti, zou Hazard naar een andere club moeten verhuizen om weer aan spelen toe te komen. En Jan Mulder heeft alvast een mooie bestemming in gedachten: Olympique Marseille. Een club die ook Degryse wel geschikt vindt. "Dat is een mooie locatie die hem wel zal bevallen. En het is in de Ligue 1 net onder PSG. Dus waarom niet?"

LEES OOK: Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Hazard moet een stapje terug zetten ...

Meest recent

Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

2
2
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

48
48
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

53
53
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

24
24
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

37
37
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

88
88
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

223
223
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

468
468
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

416
416
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

269
269
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

126
126
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

101
101
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

336
336
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

181
181
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

268
268
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

329
329
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

47
47
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

119
119
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

179
179
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

634
634
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

170
170
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

230
230
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

435
435
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

106
106
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

239
239

Meer sportnieuws