Locht plakt termijn op volgende titel Standard

door
Locht plakt termijn op volgende titel Standard

Standard leed afgelopen weekend een mogelijk zure nederlaag in de strijd voor de top vier. De Rouches beten met 2-0 in het stof op het veld van Club Brugge en zagen Blauw-Zwart zo opnieuw uitlopen tot vier punten.


Een domper voor Ronny Deila en co, al leken er wel verzachtende omstandigheden te zijn voor de Luikenaars. De top vier halen lijkt zo een lastige taak te gaan worden voor Standard, dat ook rekening moet houden met AA Gent. De Buffalo's wonnen ruim op Zulte Waregem en nestelen zich in het spoor van Club Brugge. Standard liet dit seizoen bij wijlen al fraaie dingen zien onder Ronny Deila. CEO Pierre Locht had het in La Tribune over de ambities van de club voor dit en volgend seizoen.

"Volgend jaar is de ambitie van Standard om POI te halen, dat met zes ploegen gespeeld zal worden, en om aan het einde van het seizoen in Europa te spelen. Het is geen geheim dat we geleidelijk willen heropbouwen. Dit jaar mikten we op de top acht, volgend jaar mikken we op de top zes. We kunnen geen transferbudget aankondigen, maar er zal de mogelijkheid zijn om vroeg in het seizoen spelers aan te werven en transfers te bespreken", zei Locht, waarna hij ook even over een mogelijke titel sprak. "Om de titel nog eens te winnen? Zo snel mogelijk. Het zal tijd vergen."

LAATSTE TITEL
De laatste titel van Standard dateert ondertussen alweer van 2009. Voor de laatste trofee van de Rouches moeten we iets minder ver teruggaan, naar 2018. Standard won toen de Beker van België door in de finale KRC Genk te verslaan na verlengingen. Afwachten wanneer ze in Luik een volgende prijs mogen bijzetten.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Wordt Standard binnen de vijf jaar kampioen?

Meest recent

Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

23
23
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

7
7
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

39
39
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

87
87
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

205
205
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

236
236
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

124
124
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

94
94
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

178
178
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

64
64
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

351
351
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

109
109
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

375
375
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

163
163
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

264
264
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

592
592
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

206
206
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

340
340
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

416
416
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

877
877
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

118
118
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

117
117
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

153
153

Meer sportnieuws