Locht plakt termijn op volgende titel Standard

305 stemmen
Locht plakt termijn op volgende titel Standard

Standard leed afgelopen weekend een mogelijk zure nederlaag in de strijd voor de top vier. De Rouches beten met 2-0 in het stof op het veld van Club Brugge en zagen Blauw-Zwart zo opnieuw uitlopen tot vier punten.


Een domper voor Ronny Deila en co, al leken er wel verzachtende omstandigheden te zijn voor de Luikenaars. De top vier halen lijkt zo een lastige taak te gaan worden voor Standard, dat ook rekening moet houden met AA Gent. De Buffalo's wonnen ruim op Zulte Waregem en nestelen zich in het spoor van Club Brugge. Standard liet dit seizoen bij wijlen al fraaie dingen zien onder Ronny Deila. CEO Pierre Locht had het in La Tribune over de ambities van de club voor dit en volgend seizoen.

"Volgend jaar is de ambitie van Standard om POI te halen, dat met zes ploegen gespeeld zal worden, en om aan het einde van het seizoen in Europa te spelen. Het is geen geheim dat we geleidelijk willen heropbouwen. Dit jaar mikten we op de top acht, volgend jaar mikken we op de top zes. We kunnen geen transferbudget aankondigen, maar er zal de mogelijkheid zijn om vroeg in het seizoen spelers aan te werven en transfers te bespreken", zei Locht, waarna hij ook even over een mogelijke titel sprak. "Om de titel nog eens te winnen? Zo snel mogelijk. Het zal tijd vergen."

LAATSTE TITEL
De laatste titel van Standard dateert ondertussen alweer van 2009. Voor de laatste trofee van de Rouches moeten we iets minder ver teruggaan, naar 2018. Standard won toen de Beker van België door in de finale KRC Genk te verslaan na verlengingen. Afwachten wanneer ze in Luik een volgende prijs mogen bijzetten.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Wordt Standard binnen de vijf jaar kampioen?

Meest recent

Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

12
12
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

30
30
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

34
34
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

122
122
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

196
196
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

212
212
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

146
146
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

276
276
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

114
114
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

533
533
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

76
76
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

56
56
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

328
328
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

55
55
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

131
131
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

92
92
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

174
174
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

215
215
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

548
548
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

262
262
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

987
987
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18

Meer sportnieuws