Hazard onthult: "Ik spreek niet met Ancelotti"

door
Hazard onthult:

In de Champions League wil titelverdediger Real Madrid zich woensdagavond tegen Liverpool FC verzekeren van een plekje in de kwartfinales. De kans dat Eden Hazard dan in actie zal komen is echter miniem. De ex-Rode Duivel wordt door coach Carlo Ancelotti steeds verder aan de kant geschoven.


In de eerste seizoenshelft kwam Hazard al zelden aan de bak bij de Spaanse kampioen. Na het WK zou de aanvaller een goede beurt hebben gemaakt op training. Ancelotti liet dan ook verstaan dat Hazard in de tweede seizoenshelft kansen zou krijgen, maar dat blijken holle woorden van de Italiaanse trainer. Zo kwam hij de laatste weken niet verder dan een basisplaats in het bekerduel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño.

De relatie tussen de speler en de trainer blijkt dan ook niet optimaal te zijn. "Er is wederzijds respect, maar ik ga niet zeggen dat we met elkaar praten. Want dat doen we niet", vertelde Hazard in een openhartig interview met RTBF. "Maar het respect zal er altijd zijn. Zelfs als hij me niet meer laat spelen. Diep van binnen hoop ik dat de coach nog steeds op me rekent. Ik zie wel of ik nog ga spelen voor het einde van het seizoen."

ZWARE CONCURRENTIE
Dat Hazard amper nog van de bank komt, heeft echter niet alleen met Ancelotti te maken. Zo wijst de aanvaller ook naar de goede prestaties van concullega's zoals Vinicius Junior en Rodrygo Goes. "Ik arriveerde onder Zinedine Zidane (die doordrukte voor zijn komst, red.), maar toen kwam Ancelotti. En er zijn andere spelers die goed spelen. Dan is het moeilijk om het team te veranderen. Ik accepteer de situatie, maar ik werk er hard aan om die te veranderen."

LEES OOK: Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Hazard had in januari al moeten vertrekken bij Real ...

Meest recent

Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

9
9
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

19
19
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

223
223
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

229
229
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

247
247
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

258
258
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

192
192
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

324
324
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

361
361
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

355
355
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

142
142
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

207
207
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

114
114
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

342
342
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

168
168
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

210
210
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

160
160
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

513
513
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

87
87
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

178
178
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

266
266
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

93
93

Meer sportnieuws