Hazard onthult: "Ik spreek niet met Ancelotti"

262 stemmen
Hazard onthult:

In de Champions League wil titelverdediger Real Madrid zich woensdagavond tegen Liverpool FC verzekeren van een plekje in de kwartfinales. De kans dat Eden Hazard dan in actie zal komen is echter miniem. De ex-Rode Duivel wordt door coach Carlo Ancelotti steeds verder aan de kant geschoven.


In de eerste seizoenshelft kwam Hazard al zelden aan de bak bij de Spaanse kampioen. Na het WK zou de aanvaller een goede beurt hebben gemaakt op training. Ancelotti liet dan ook verstaan dat Hazard in de tweede seizoenshelft kansen zou krijgen, maar dat blijken holle woorden van de Italiaanse trainer. Zo kwam hij de laatste weken niet verder dan een basisplaats in het bekerduel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño.

De relatie tussen de speler en de trainer blijkt dan ook niet optimaal te zijn. "Er is wederzijds respect, maar ik ga niet zeggen dat we met elkaar praten. Want dat doen we niet", vertelde Hazard in een openhartig interview met RTBF. "Maar het respect zal er altijd zijn. Zelfs als hij me niet meer laat spelen. Diep van binnen hoop ik dat de coach nog steeds op me rekent. Ik zie wel of ik nog ga spelen voor het einde van het seizoen."

ZWARE CONCURRENTIE
Dat Hazard amper nog van de bank komt, heeft echter niet alleen met Ancelotti te maken. Zo wijst de aanvaller ook naar de goede prestaties van concullega's zoals Vinicius Junior en Rodrygo Goes. "Ik arriveerde onder Zinedine Zidane (die doordrukte voor zijn komst, red.), maar toen kwam Ancelotti. En er zijn andere spelers die goed spelen. Dan is het moeilijk om het team te veranderen. Ik accepteer de situatie, maar ik werk er hard aan om die te veranderen."

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Hazard had in januari al moeten vertrekken bij Real ...

Meest recent

Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

0
0
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

34
34
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

49
49
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

42
42
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

39
39
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

354
354
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

342
342
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

138
138
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

219
219
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

66
66
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

282
282
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

651
651
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

485
485
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

236
236
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

182
182
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

278
278
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

469
469
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

776
776
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

541
541

Meer sportnieuws