Hazard onthult: "Ik spreek niet met Ancelotti"

door
Hazard onthult:

In de Champions League wil titelverdediger Real Madrid zich woensdagavond tegen Liverpool FC verzekeren van een plekje in de kwartfinales. De kans dat Eden Hazard dan in actie zal komen is echter miniem. De ex-Rode Duivel wordt door coach Carlo Ancelotti steeds verder aan de kant geschoven.


In de eerste seizoenshelft kwam Hazard al zelden aan de bak bij de Spaanse kampioen. Na het WK zou de aanvaller een goede beurt hebben gemaakt op training. Ancelotti liet dan ook verstaan dat Hazard in de tweede seizoenshelft kansen zou krijgen, maar dat blijken holle woorden van de Italiaanse trainer. Zo kwam hij de laatste weken niet verder dan een basisplaats in het bekerduel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño.

De relatie tussen de speler en de trainer blijkt dan ook niet optimaal te zijn. "Er is wederzijds respect, maar ik ga niet zeggen dat we met elkaar praten. Want dat doen we niet", vertelde Hazard in een openhartig interview met RTBF. "Maar het respect zal er altijd zijn. Zelfs als hij me niet meer laat spelen. Diep van binnen hoop ik dat de coach nog steeds op me rekent. Ik zie wel of ik nog ga spelen voor het einde van het seizoen."

ZWARE CONCURRENTIE
Dat Hazard amper nog van de bank komt, heeft echter niet alleen met Ancelotti te maken. Zo wijst de aanvaller ook naar de goede prestaties van concullega's zoals Vinicius Junior en Rodrygo Goes. "Ik arriveerde onder Zinedine Zidane (die doordrukte voor zijn komst, red.), maar toen kwam Ancelotti. En er zijn andere spelers die goed spelen. Dan is het moeilijk om het team te veranderen. Ik accepteer de situatie, maar ik werk er hard aan om die te veranderen."

LEES OOK: Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Hazard had in januari al moeten vertrekken bij Real ...

Meest recent

Van Gucht verrast vriend en vijand: deze BV wordt peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

0
0
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

22
22
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

20
20
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

84
84
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

211
211
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

230
230
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

95
95
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

78
78
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

198
198
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

366
366
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

153
153
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

364
364
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

126
126
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

183
183
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

175
175
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

247
247
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

648
648
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

163
163
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

283
283
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

69
69
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

236
236
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

114
114
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

172
172
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

349
349
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

308
308

Meer sportnieuws