Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

door
Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

Manchester United slaagde er gisteren niet in om een driepunter binnen te halen tegen Southampton. De rode lantaarn uit de Premier League maakte het de Mancunians knap lastig, en had zelfs een overvloed aan kansen tegen de thuisploeg. Het overwicht van de bezoekers uit Southampton kwam er wel pas na de uitsluiting van Casemiro rond het halfuur. 


Na een halfuur ging het licht (even) uit bij Casemiro. De United-middenvelder ging met een gestrekt been vol door op Carlos Alcaraz, en kreeg rechtstreeks rood van Anthony Taylor. De rode kaart van de Braziliaan zorgde ervoor dat Southampton de match in handen kreeg, en dat United dure punten liet liggen in de strijd om een Champions League-ticket. De wedstrijd resulteerde uiteindelijk in een doelpuntloos gelijkspel. 

De FA tilde zwaar aan de overtreding van Casemiro, en verwees ook naar het feit dat de middenvelder al eerder op het seizoen rood kreeg voorgeschoteld na een soortgelijke overtreding. Om die reden besliste het om Casemiro maar liefst vier wedstrijden te schorsen. De sterspeler van United mist daardoor het treffen met Newcastle, Brentford en Everton in de competitie, én zal ook de kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham moeten laten schieten. 

United gaat niet in beroep

Erik Ten Hag was na de wedstrijd bijzonder kritisch voor Paul Taylor, en vond dat Casemiro té zwaar bestraft werd na de ingreep op Alcaraz. Iedereen leek er dan ook van overtuigd dat Manchester United in beroep zou gaan tegen een eventueel schorsingsvoorstel van de FA. Toch kondigden de Mancunians via de officiële kanalen aan dat het niet in beroep zal gaan tegen het zware schorsingsvoorstel van de Engelse voetbalbond. Het verwijst daarin naar het feit dat de kans klein is dat de FA de schorsing van Casemiro zal verminderen wanneer het die actie onderneemt. 

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Neemt Manchester United de juiste beslissing?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

43
43
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

143
143
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

18
18
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

78
78
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

125
125
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

301
301
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

78
78
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

206
206
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

231
231
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1739
1739
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

471
471
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

201
201
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

158
158
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

661
661
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

64
64
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

44
44
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

394
394
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

253
253
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

656
656
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws