Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

186 stemmen
Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

Manchester United slaagde er gisteren niet in om een driepunter binnen te halen tegen Southampton. De rode lantaarn uit de Premier League maakte het de Mancunians knap lastig, en had zelfs een overvloed aan kansen tegen de thuisploeg. Het overwicht van de bezoekers uit Southampton kwam er wel pas na de uitsluiting van Casemiro rond het halfuur. 


Na een halfuur ging het licht (even) uit bij Casemiro. De United-middenvelder ging met een gestrekt been vol door op Carlos Alcaraz, en kreeg rechtstreeks rood van Anthony Taylor. De rode kaart van de Braziliaan zorgde ervoor dat Southampton de match in handen kreeg, en dat United dure punten liet liggen in de strijd om een Champions League-ticket. De wedstrijd resulteerde uiteindelijk in een doelpuntloos gelijkspel. 

De FA tilde zwaar aan de overtreding van Casemiro, en verwees ook naar het feit dat de middenvelder al eerder op het seizoen rood kreeg voorgeschoteld na een soortgelijke overtreding. Om die reden besliste het om Casemiro maar liefst vier wedstrijden te schorsen. De sterspeler van United mist daardoor het treffen met Newcastle, Brentford en Everton in de competitie, én zal ook de kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham moeten laten schieten. 

United gaat niet in beroep

Erik Ten Hag was na de wedstrijd bijzonder kritisch voor Paul Taylor, en vond dat Casemiro té zwaar bestraft werd na de ingreep op Alcaraz. Iedereen leek er dan ook van overtuigd dat Manchester United in beroep zou gaan tegen een eventueel schorsingsvoorstel van de FA. Toch kondigden de Mancunians via de officiële kanalen aan dat het niet in beroep zal gaan tegen het zware schorsingsvoorstel van de Engelse voetbalbond. Het verwijst daarin naar het feit dat de kans klein is dat de FA de schorsing van Casemiro zal verminderen wanneer het die actie onderneemt. 

LEES OOK: Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Neemt Manchester United de juiste beslissing?

Meest recent

Opvallend ontslag bij AA Gent: fans in alle staten

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

17
17
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

22
22
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

21
21
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

75
75
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

48
48
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

32
32
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

221
221
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

156
156
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

175
175
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

346
346
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

91
91
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

208
208
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

387
387
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

180
180
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

166
166
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

284
284
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

294
294
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

99
99
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

346
346
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1053
1053
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

517
517
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

433
433
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

634
634

Meer sportnieuws