Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

door
Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

Manchester United slaagde er gisteren niet in om een driepunter binnen te halen tegen Southampton. De rode lantaarn uit de Premier League maakte het de Mancunians knap lastig, en had zelfs een overvloed aan kansen tegen de thuisploeg. Het overwicht van de bezoekers uit Southampton kwam er wel pas na de uitsluiting van Casemiro rond het halfuur. 


Na een halfuur ging het licht (even) uit bij Casemiro. De United-middenvelder ging met een gestrekt been vol door op Carlos Alcaraz, en kreeg rechtstreeks rood van Anthony Taylor. De rode kaart van de Braziliaan zorgde ervoor dat Southampton de match in handen kreeg, en dat United dure punten liet liggen in de strijd om een Champions League-ticket. De wedstrijd resulteerde uiteindelijk in een doelpuntloos gelijkspel. 

De FA tilde zwaar aan de overtreding van Casemiro, en verwees ook naar het feit dat de middenvelder al eerder op het seizoen rood kreeg voorgeschoteld na een soortgelijke overtreding. Om die reden besliste het om Casemiro maar liefst vier wedstrijden te schorsen. De sterspeler van United mist daardoor het treffen met Newcastle, Brentford en Everton in de competitie, én zal ook de kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham moeten laten schieten. 

United gaat niet in beroep

Erik Ten Hag was na de wedstrijd bijzonder kritisch voor Paul Taylor, en vond dat Casemiro té zwaar bestraft werd na de ingreep op Alcaraz. Iedereen leek er dan ook van overtuigd dat Manchester United in beroep zou gaan tegen een eventueel schorsingsvoorstel van de FA. Toch kondigden de Mancunians via de officiële kanalen aan dat het niet in beroep zal gaan tegen het zware schorsingsvoorstel van de Engelse voetbalbond. Het verwijst daarin naar het feit dat de kans klein is dat de FA de schorsing van Casemiro zal verminderen wanneer het die actie onderneemt. 

LEES OOK: 'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Neemt Manchester United de juiste beslissing?

Meest recent

'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

14
14
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

36
36
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

78
78
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

131
131
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

224
224
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

209
209
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

202
202
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

234
234
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

70
70
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

163
163
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

257
257
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

60
60
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

120
120
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

179
179
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

167
167
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

123
123
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

77
77
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

77
77
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

291
291
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

33
33
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

172
172
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

612
612

Meer sportnieuws