Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

186 stemmen
Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

Manchester United slaagde er gisteren niet in om een driepunter binnen te halen tegen Southampton. De rode lantaarn uit de Premier League maakte het de Mancunians knap lastig, en had zelfs een overvloed aan kansen tegen de thuisploeg. Het overwicht van de bezoekers uit Southampton kwam er wel pas na de uitsluiting van Casemiro rond het halfuur. 


Na een halfuur ging het licht (even) uit bij Casemiro. De United-middenvelder ging met een gestrekt been vol door op Carlos Alcaraz, en kreeg rechtstreeks rood van Anthony Taylor. De rode kaart van de Braziliaan zorgde ervoor dat Southampton de match in handen kreeg, en dat United dure punten liet liggen in de strijd om een Champions League-ticket. De wedstrijd resulteerde uiteindelijk in een doelpuntloos gelijkspel. 

De FA tilde zwaar aan de overtreding van Casemiro, en verwees ook naar het feit dat de middenvelder al eerder op het seizoen rood kreeg voorgeschoteld na een soortgelijke overtreding. Om die reden besliste het om Casemiro maar liefst vier wedstrijden te schorsen. De sterspeler van United mist daardoor het treffen met Newcastle, Brentford en Everton in de competitie, én zal ook de kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham moeten laten schieten. 

United gaat niet in beroep

Erik Ten Hag was na de wedstrijd bijzonder kritisch voor Paul Taylor, en vond dat Casemiro té zwaar bestraft werd na de ingreep op Alcaraz. Iedereen leek er dan ook van overtuigd dat Manchester United in beroep zou gaan tegen een eventueel schorsingsvoorstel van de FA. Toch kondigden de Mancunians via de officiële kanalen aan dat het niet in beroep zal gaan tegen het zware schorsingsvoorstel van de Engelse voetbalbond. Het verwijst daarin naar het feit dat de kans klein is dat de FA de schorsing van Casemiro zal verminderen wanneer het die actie onderneemt. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Neemt Manchester United de juiste beslissing?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

28
28
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

28
28
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

50
50
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

37
37
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

16
16
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

45
45
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

64
64
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

132
132
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

257
257
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

916
916
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

204
204
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

98
98
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

200
200
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

106
106
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

294
294
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

574
574
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

576
576
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1019
1019
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

241
241
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

304
304
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

483
483
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws