Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

186
Man United verrast vriend en vijand met beslissing over Casemiro

Manchester United slaagde er gisteren niet in om een driepunter binnen te halen tegen Southampton. De rode lantaarn uit de Premier League maakte het de Mancunians knap lastig, en had zelfs een overvloed aan kansen tegen de thuisploeg. Het overwicht van de bezoekers uit Southampton kwam er wel pas na de uitsluiting van Casemiro rond het halfuur. 


Na een halfuur ging het licht (even) uit bij Casemiro. De United-middenvelder ging met een gestrekt been vol door op Carlos Alcaraz, en kreeg rechtstreeks rood van Anthony Taylor. De rode kaart van de Braziliaan zorgde ervoor dat Southampton de match in handen kreeg, en dat United dure punten liet liggen in de strijd om een Champions League-ticket. De wedstrijd resulteerde uiteindelijk in een doelpuntloos gelijkspel. 

De FA tilde zwaar aan de overtreding van Casemiro, en verwees ook naar het feit dat de middenvelder al eerder op het seizoen rood kreeg voorgeschoteld na een soortgelijke overtreding. Om die reden besliste het om Casemiro maar liefst vier wedstrijden te schorsen. De sterspeler van United mist daardoor het treffen met Newcastle, Brentford en Everton in de competitie, én zal ook de kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham moeten laten schieten. 

United gaat niet in beroep

Erik Ten Hag was na de wedstrijd bijzonder kritisch voor Paul Taylor, en vond dat Casemiro té zwaar bestraft werd na de ingreep op Alcaraz. Iedereen leek er dan ook van overtuigd dat Manchester United in beroep zou gaan tegen een eventueel schorsingsvoorstel van de FA. Toch kondigden de Mancunians via de officiële kanalen aan dat het niet in beroep zal gaan tegen het zware schorsingsvoorstel van de Engelse voetbalbond. Het verwijst daarin naar het feit dat de kans klein is dat de FA de schorsing van Casemiro zal verminderen wanneer het die actie onderneemt. 

LEES OOK: 'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Neemt Manchester United de juiste beslissing?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

44
44
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

69
69
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

24
24
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

380
380
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

155
155
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

291
291
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

331
331
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws