'Lazio werkt aan miljoenendeal met Club Brugge'

door
'Lazio werkt aan miljoenendeal met Club Brugge'

Na een bijzonder woelige en pijnlijke week, heeft Club Brugge de rug kunnen rechten met een cruciale competitiezege. Blauw-Zwart haalde het zondag immers met 2-0 van Standard, een directe concurrent voor de vierde plaats. En ook Ferran Jutgla wist zijn duit in het zakje te doen.


De Spaanse aanvaller kreeg van interim-coach Rik De Mil een nieuwe kans in de basiself. Maar Jutgla kon niet meteen bedanken voor het vertrouwen. Zo speelde hij een vrij matige wedstrijd en had hij het lastig om zich ten onderscheiden tegen de Standard-defensie. Na de pauze kwam hij wel iets beter in de partij. En uiteindelijk zorgde Jutgla toch voor een cruciaal doelpunt.

Voor het jeugdproduct van Espanyol was het alweer zijn elfde treffer van het seizoen. Bovendien deed hij er ook al 8 assists bovenop. Zeker geen slechte cijfers voor iemand die nog maar sinds afgelopen zomer voor Club speelt. Zijn prestaties zijn dan ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Afgelopen wintermercato toonde SS Lazio bijvoorbeeld al interesse. En volgens Calciomercato is die belangstelling nog steeds actueel.

CHAMPIONS LEAGUE IN ZICHT
Door de blessuregevoeligheid van Ciro Immobile, willen de Romeinen komende zomer absoluut een nieuwe spits aantrekken. En bovengenoemde bron meldt dat Jutgla bijzonder geapprecieerd wordt door de sportieve leiding. Bovendien is Lazio goed op weg om zich te verzekeren van een Champions League-ticket, waardoor het behoorlijk wat middelen zouden vrijkomen op de transfermarkt. Dat zal ook nodig zijn. Jutgla ligt in Brugge immers vast tot medio 2027, Blauw-Zwart zal dus ongetwijfeld de nodige miljoenen verlangen.

LEES OOK: ‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Denkt u dat Jutgla volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

9
9
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

12
12
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

36
36
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

72
72
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

22
22
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

121
121
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

164
164
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

64
64
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

914
914
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

115
115
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

265
265
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

344
344
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

184
184
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

253
253
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

99
99
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

86
86
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

494
494
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

82
82
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

271
271
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

163
163
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

143
143
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

457
457
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

601
601
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

51
51

Meer sportnieuws