'Lazio werkt aan miljoenendeal met Club Brugge'

door
'Lazio werkt aan miljoenendeal met Club Brugge'

Na een bijzonder woelige en pijnlijke week, heeft Club Brugge de rug kunnen rechten met een cruciale competitiezege. Blauw-Zwart haalde het zondag immers met 2-0 van Standard, een directe concurrent voor de vierde plaats. En ook Ferran Jutgla wist zijn duit in het zakje te doen.


De Spaanse aanvaller kreeg van interim-coach Rik De Mil een nieuwe kans in de basiself. Maar Jutgla kon niet meteen bedanken voor het vertrouwen. Zo speelde hij een vrij matige wedstrijd en had hij het lastig om zich ten onderscheiden tegen de Standard-defensie. Na de pauze kwam hij wel iets beter in de partij. En uiteindelijk zorgde Jutgla toch voor een cruciaal doelpunt.

Voor het jeugdproduct van Espanyol was het alweer zijn elfde treffer van het seizoen. Bovendien deed hij er ook al 8 assists bovenop. Zeker geen slechte cijfers voor iemand die nog maar sinds afgelopen zomer voor Club speelt. Zijn prestaties zijn dan ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Afgelopen wintermercato toonde SS Lazio bijvoorbeeld al interesse. En volgens Calciomercato is die belangstelling nog steeds actueel.

CHAMPIONS LEAGUE IN ZICHT
Door de blessuregevoeligheid van Ciro Immobile, willen de Romeinen komende zomer absoluut een nieuwe spits aantrekken. En bovengenoemde bron meldt dat Jutgla bijzonder geapprecieerd wordt door de sportieve leiding. Bovendien is Lazio goed op weg om zich te verzekeren van een Champions League-ticket, waardoor het behoorlijk wat middelen zouden vrijkomen op de transfermarkt. Dat zal ook nodig zijn. Jutgla ligt in Brugge immers vast tot medio 2027, Blauw-Zwart zal dus ongetwijfeld de nodige miljoenen verlangen.

LEES OOK: Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Denkt u dat Jutgla volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

77
77
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

76
76
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

128
128
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

211
211
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

204
204
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

65
65
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

454
454
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

54
54
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

134
134
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

441
441
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

141
141
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

230
230
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

162
162
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

164
164
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

365
365
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

511
511
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

125
125
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

688
688
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

220
220
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

343
343
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

284
284
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1075
1075
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

483
483
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

338
338

Meer sportnieuws