'Lazio werkt aan miljoenendeal met Club Brugge'

2229
'Lazio werkt aan miljoenendeal met Club Brugge'

Na een bijzonder woelige en pijnlijke week, heeft Club Brugge de rug kunnen rechten met een cruciale competitiezege. Blauw-Zwart haalde het zondag immers met 2-0 van Standard, een directe concurrent voor de vierde plaats. En ook Ferran Jutgla wist zijn duit in het zakje te doen.


De Spaanse aanvaller kreeg van interim-coach Rik De Mil een nieuwe kans in de basiself. Maar Jutgla kon niet meteen bedanken voor het vertrouwen. Zo speelde hij een vrij matige wedstrijd en had hij het lastig om zich ten onderscheiden tegen de Standard-defensie. Na de pauze kwam hij wel iets beter in de partij. En uiteindelijk zorgde Jutgla toch voor een cruciaal doelpunt.

Voor het jeugdproduct van Espanyol was het alweer zijn elfde treffer van het seizoen. Bovendien deed hij er ook al 8 assists bovenop. Zeker geen slechte cijfers voor iemand die nog maar sinds afgelopen zomer voor Club speelt. Zijn prestaties zijn dan ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Afgelopen wintermercato toonde SS Lazio bijvoorbeeld al interesse. En volgens Calciomercato is die belangstelling nog steeds actueel.

CHAMPIONS LEAGUE IN ZICHT
Door de blessuregevoeligheid van Ciro Immobile, willen de Romeinen komende zomer absoluut een nieuwe spits aantrekken. En bovengenoemde bron meldt dat Jutgla bijzonder geapprecieerd wordt door de sportieve leiding. Bovendien is Lazio goed op weg om zich te verzekeren van een Champions League-ticket, waardoor het behoorlijk wat middelen zouden vrijkomen op de transfermarkt. Dat zal ook nodig zijn. Jutgla ligt in Brugge immers vast tot medio 2027, Blauw-Zwart zal dus ongetwijfeld de nodige miljoenen verlangen.

LEES OOK: Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

Denkt u dat Jutgla volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

24
24
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

29
29
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

359
359
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

117
117
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

120
120
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

145
145
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

49
49
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

136
136
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

154
154
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

73
73
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

24
24
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

97
97
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

250
250
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

181
181
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

404
404
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

335
335
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

134
134
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

148
148
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

246
246
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

219
219
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

289
289
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

243
243
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws