'Lazio werkt aan miljoenendeal met Club Brugge'

door
'Lazio werkt aan miljoenendeal met Club Brugge'

Na een bijzonder woelige en pijnlijke week, heeft Club Brugge de rug kunnen rechten met een cruciale competitiezege. Blauw-Zwart haalde het zondag immers met 2-0 van Standard, een directe concurrent voor de vierde plaats. En ook Ferran Jutgla wist zijn duit in het zakje te doen.


De Spaanse aanvaller kreeg van interim-coach Rik De Mil een nieuwe kans in de basiself. Maar Jutgla kon niet meteen bedanken voor het vertrouwen. Zo speelde hij een vrij matige wedstrijd en had hij het lastig om zich ten onderscheiden tegen de Standard-defensie. Na de pauze kwam hij wel iets beter in de partij. En uiteindelijk zorgde Jutgla toch voor een cruciaal doelpunt.

Voor het jeugdproduct van Espanyol was het alweer zijn elfde treffer van het seizoen. Bovendien deed hij er ook al 8 assists bovenop. Zeker geen slechte cijfers voor iemand die nog maar sinds afgelopen zomer voor Club speelt. Zijn prestaties zijn dan ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Afgelopen wintermercato toonde SS Lazio bijvoorbeeld al interesse. En volgens Calciomercato is die belangstelling nog steeds actueel.

CHAMPIONS LEAGUE IN ZICHT
Door de blessuregevoeligheid van Ciro Immobile, willen de Romeinen komende zomer absoluut een nieuwe spits aantrekken. En bovengenoemde bron meldt dat Jutgla bijzonder geapprecieerd wordt door de sportieve leiding. Bovendien is Lazio goed op weg om zich te verzekeren van een Champions League-ticket, waardoor het behoorlijk wat middelen zouden vrijkomen op de transfermarkt. Dat zal ook nodig zijn. Jutgla ligt in Brugge immers vast tot medio 2027, Blauw-Zwart zal dus ongetwijfeld de nodige miljoenen verlangen.

LEES OOK: 'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Denkt u dat Jutgla volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Hoe KRC Genk toch eens ‘vloekt’ omtrent speler FC Utrecht

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

5
5
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

6
6
Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

44
44
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

6
6
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

344
344
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

119
119
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

96
96
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

45
45
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

203
203
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

294
294
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

88
88
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

169
169
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

529
529
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

79
79
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

228
228
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

415
415
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

208
208
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

69
69
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

272
272
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

281
281
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

225
225
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

82
82
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

179
179

Meer sportnieuws