Engelse media door dolle heen na masterclass Trossard

door
Engelse media door dolle heen na masterclass Trossard

Domenico Tedesco maakt aanstaande vrijdag zijn eerste selectie bekend als Belgisch bondscoach. En een aantal spelers lijkt alvast in vorm voor de start van de EK-kwalificatiecampagne. Leandro Trossard bijvoorbeeld, wist zondag opnieuw de show te stelen bij Premier League-leider Arsenal FC.


De Gunners wisten hun voorsprong van vijf punten op Manchester City intact te houden door met 0-3 te winnen op het veld van Fulham. En daar had Trossard een aanzienlijk aandeel in. De Rode Duivel was een week eerder nog geblesseerd uitgevallen, maar maakte sneller dan verwacht zijn rentree in de basiself. En dat deed de aanvaller met stijl. Zo tekende hij voor een hattrick aan assists, waarmee hij de basis legde voor de duidelijke overwinning.

Achteraf was de Engelse media dan ook laaiend enthousiast over zijn optreden. "Trossard schittert met een hattrick aan assists", klinkt het bij The Sun. "De Belg bewijst een inspirerende winteraanwinst te zijn." Ook The Evening Standard was onder de indruk. "Hij speelde zijn beste wedstrijd tot dusver bij Arsenal. Zette alle drie de doelpunten op en terroriseerde tegenstander Kenny Tete. Zag er scherp uit, zowel van op de flank als door het midden."

PECH VOOR JESUS
Bij Football.London wordt Trossard eveneens als 'Man van de Match' verkozen. "Zijn terugkeer in de ploeg was mogelijk nog belangrijker dan die van Gabriel Jesus. Zijn vlotte bewegingen halen het beste uit de voorlinie van Arsenal en het is zo moeilijk te verdedigen." Ook voetbalmedium 90 Min haalde de loftrompet boven. "Hij trakteerde ons op een masterclass in de eerste helft en had enkel pech dat hij zelf niet scoorde. Gezien deze prestatie zal Jesus niet zomaar terug in de basiself wandelen." Bij The Daily Mail tot slot, wordt Trossard 'de ster van de show' genoemd. "Hij was dé architect van deze zege."

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Trossard moet een sleutelrol krijgen bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

18
18
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

21
21
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

30
30
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

132
132
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

34
34
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

61
61
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

114
114
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

26
26
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

140
140
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

187
187
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

68
68
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

998
998
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

125
125
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

292
292
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

358
358
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

210
210
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

277
277
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

111
111
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

89
89
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

526
526
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

88
88
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

281
281
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

167
167
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

148
148

Meer sportnieuws