Engelse media door dolle heen na masterclass Trossard

1093
Engelse media door dolle heen na masterclass Trossard

Domenico Tedesco maakt aanstaande vrijdag zijn eerste selectie bekend als Belgisch bondscoach. En een aantal spelers lijkt alvast in vorm voor de start van de EK-kwalificatiecampagne. Leandro Trossard bijvoorbeeld, wist zondag opnieuw de show te stelen bij Premier League-leider Arsenal FC.


De Gunners wisten hun voorsprong van vijf punten op Manchester City intact te houden door met 0-3 te winnen op het veld van Fulham. En daar had Trossard een aanzienlijk aandeel in. De Rode Duivel was een week eerder nog geblesseerd uitgevallen, maar maakte sneller dan verwacht zijn rentree in de basiself. En dat deed de aanvaller met stijl. Zo tekende hij voor een hattrick aan assists, waarmee hij de basis legde voor de duidelijke overwinning.

Achteraf was de Engelse media dan ook laaiend enthousiast over zijn optreden. "Trossard schittert met een hattrick aan assists", klinkt het bij The Sun. "De Belg bewijst een inspirerende winteraanwinst te zijn." Ook The Evening Standard was onder de indruk. "Hij speelde zijn beste wedstrijd tot dusver bij Arsenal. Zette alle drie de doelpunten op en terroriseerde tegenstander Kenny Tete. Zag er scherp uit, zowel van op de flank als door het midden."

PECH VOOR JESUS
Bij Football.London wordt Trossard eveneens als 'Man van de Match' verkozen. "Zijn terugkeer in de ploeg was mogelijk nog belangrijker dan die van Gabriel Jesus. Zijn vlotte bewegingen halen het beste uit de voorlinie van Arsenal en het is zo moeilijk te verdedigen." Ook voetbalmedium 90 Min haalde de loftrompet boven. "Hij trakteerde ons op een masterclass in de eerste helft en had enkel pech dat hij zelf niet scoorde. Gezien deze prestatie zal Jesus niet zomaar terug in de basiself wandelen." Bij The Daily Mail tot slot, wordt Trossard 'de ster van de show' genoemd. "Hij was dé architect van deze zege."

LEES OOK: Nederlandse analist kraakt Europese toptrainer: 'Die is gestoord'

Trossard moet een sleutelrol krijgen bij de Rode Duivels ...

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

0
0
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

15
15
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

57
57
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

245
245
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

157
157
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

77
77
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

107
107
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

141
141
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

383
383
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

403
403
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

176
176
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

553
553
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

159
159
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

768
768
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

190
190
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

153
153
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws