'Club Brugge heeft twee opties in trainerszoektocht'

door
'Club Brugge heeft twee opties in trainerszoektocht'

Club Brugge heeft een woelige week zondagmiddag afgesloten met een broodnodige overwinning. Zo haalden de Bruggelingen het op eigen veld met 2-0 van Standard, een directe concurrent voor de vierde plaats. Meteen dus een zege onder het bewind van interim-coach Rik De Mil.


Blauw-Zwart nam afgelopen woensdag afscheid van Scott Parker, wiens positie gewoonweg onhoudbaar was geworden. Het bestuur wou vervolgens oude bekende Alfred Schreuder opnieuw aanstellen als T1. Maar de onderhandelingen met de Nederlander, die Club vorig seizoen nog naar de titel had geleid, schoten niet bepaald goed op. Zo vonden beide partijen tot dusver geen akkoord over onder meer de contractduur.

Als alternatief besloot de clubleiding dan maar om assistent-coach De Mil te promoveren tot interim-trainer. Voorlopig kreeg hij slechts een tijdelijke opdracht tot een definitieve oplossing gewonden wordt. En De Mil wist zijn ploeg dus meteen naar een cruciale overwinning te leiden. Afwachten nu of dat voldoende is om het bestuur te overtuigen hem ook een kans te geven tot eind dit seizoen, iets wat hij zelf alvast ziet zitten.

SCHREUDER OF DE MIL
Volgens analist Franky Van der Elst heeft Club in ieder geval slechts twee opties. Zo moet het een trainer zijn die de club en selectie al kent. "Het is Schreuder of De Mil", opperde Van der Elst bij Eleven Sports. "Je zag vandaag dat De Mil de groep goed kent. Het feit dat hij Jorne Spileers zet, zal iemand die van buitenaf komt niet doen in zo'n belangrijke wedstrijd. Het moet echt wel iemand zijn die het huis kent. Nu is dat De Mil, misschien wordt dat nog Schreuder. We gaan het zien."

LEES OOK: De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

Welke coach moet Club pakken?

Meest recent

Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

0
0
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

65
65
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

83
83
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

58
58
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

100
100
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

46
46
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

410
410
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

35
35
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

78
78
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

245
245
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

60
60
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

369
369
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

384
384
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

97
97
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

383
383
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

107
107
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

195
195
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

99
99
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

262
262
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

59
59
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

270
270
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

289
289
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

32
32
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

478
478
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

319
319

Meer sportnieuws