'Club Brugge heeft twee opties in trainerszoektocht'

door
'Club Brugge heeft twee opties in trainerszoektocht'

Club Brugge heeft een woelige week zondagmiddag afgesloten met een broodnodige overwinning. Zo haalden de Bruggelingen het op eigen veld met 2-0 van Standard, een directe concurrent voor de vierde plaats. Meteen dus een zege onder het bewind van interim-coach Rik De Mil.


Blauw-Zwart nam afgelopen woensdag afscheid van Scott Parker, wiens positie gewoonweg onhoudbaar was geworden. Het bestuur wou vervolgens oude bekende Alfred Schreuder opnieuw aanstellen als T1. Maar de onderhandelingen met de Nederlander, die Club vorig seizoen nog naar de titel had geleid, schoten niet bepaald goed op. Zo vonden beide partijen tot dusver geen akkoord over onder meer de contractduur.

Als alternatief besloot de clubleiding dan maar om assistent-coach De Mil te promoveren tot interim-trainer. Voorlopig kreeg hij slechts een tijdelijke opdracht tot een definitieve oplossing gewonden wordt. En De Mil wist zijn ploeg dus meteen naar een cruciale overwinning te leiden. Afwachten nu of dat voldoende is om het bestuur te overtuigen hem ook een kans te geven tot eind dit seizoen, iets wat hij zelf alvast ziet zitten.

SCHREUDER OF DE MIL
Volgens analist Franky Van der Elst heeft Club in ieder geval slechts twee opties. Zo moet het een trainer zijn die de club en selectie al kent. "Het is Schreuder of De Mil", opperde Van der Elst bij Eleven Sports. "Je zag vandaag dat De Mil de groep goed kent. Het feit dat hij Jorne Spileers zet, zal iemand die van buitenaf komt niet doen in zo'n belangrijke wedstrijd. Het moet echt wel iemand zijn die het huis kent. Nu is dat De Mil, misschien wordt dat nog Schreuder. We gaan het zien."

LEES OOK: De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

Welke coach moet Club pakken?

Meest recent

Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

39
39
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

227
227
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

290
290
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

174
174
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

259
259
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

281
281
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

144
144
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

121
121
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

73
73
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

238
238
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

264
264
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

52
52
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

432
432
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

312
312
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

534
534
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

459
459
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

62
62
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

503
503
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

157
157
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

374
374
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

265
265
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

333
333
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112

Meer sportnieuws