'Club Brugge heeft twee opties in trainerszoektocht'

door
'Club Brugge heeft twee opties in trainerszoektocht'

Club Brugge heeft een woelige week zondagmiddag afgesloten met een broodnodige overwinning. Zo haalden de Bruggelingen het op eigen veld met 2-0 van Standard, een directe concurrent voor de vierde plaats. Meteen dus een zege onder het bewind van interim-coach Rik De Mil.


Blauw-Zwart nam afgelopen woensdag afscheid van Scott Parker, wiens positie gewoonweg onhoudbaar was geworden. Het bestuur wou vervolgens oude bekende Alfred Schreuder opnieuw aanstellen als T1. Maar de onderhandelingen met de Nederlander, die Club vorig seizoen nog naar de titel had geleid, schoten niet bepaald goed op. Zo vonden beide partijen tot dusver geen akkoord over onder meer de contractduur.

Als alternatief besloot de clubleiding dan maar om assistent-coach De Mil te promoveren tot interim-trainer. Voorlopig kreeg hij slechts een tijdelijke opdracht tot een definitieve oplossing gewonden wordt. En De Mil wist zijn ploeg dus meteen naar een cruciale overwinning te leiden. Afwachten nu of dat voldoende is om het bestuur te overtuigen hem ook een kans te geven tot eind dit seizoen, iets wat hij zelf alvast ziet zitten.

SCHREUDER OF DE MIL
Volgens analist Franky Van der Elst heeft Club in ieder geval slechts twee opties. Zo moet het een trainer zijn die de club en selectie al kent. "Het is Schreuder of De Mil", opperde Van der Elst bij Eleven Sports. "Je zag vandaag dat De Mil de groep goed kent. Het feit dat hij Jorne Spileers zet, zal iemand die van buitenaf komt niet doen in zo'n belangrijke wedstrijd. Het moet echt wel iemand zijn die het huis kent. Nu is dat De Mil, misschien wordt dat nog Schreuder. We gaan het zien."

LEES OOK: Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

Welke coach moet Club pakken?

Meest recent

Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

2
2
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

110
110
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

42
42
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

120
120
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

137
137
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

47
47
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

140
140
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

497
497
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

107
107
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

60
60
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

561
561
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

366
366
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

27
27
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

69
69
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

92
92
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

524
524
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

419
419
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

148
148
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

46
46
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

120
120
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

122
122
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

400
400
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

291
291
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

389
389
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

511
511

Meer sportnieuws