'AS Monaco neemt drastische beslissing over Clement'

door
'AS Monaco neemt drastische beslissing over Clement'

Philippe Clement is al sinds januari 2022 aan de slag bij AS Monaco. Het Prinsdom is niet bepaald de meest leuke omgeving geweest voor trainers de afgelopen jaren, maar de Belg houdt zich zeer goed staande. Volgens de Franse sportkrant L'Equipe heeft AS Monaco al een beslissing genomen over de toekomst van Clement.


AS Monaco staat op een knappe derde plaats in de rangschikking en knokt nog volop voor de tweede plaats achter het ongenaakbare PSG. Het bestuur van AS Monaco is bijzonder tevreden over het werk van Clement en wil hem volgend seizoen nog aan boord houden als trainer. De Monegasken willen Clement zelfs meer betrekken bij het sportieve beleid.

STERKE RESULTATEN

Paul Mitchell gaat de club na het seizoen verlaten. De sportief directeur wordt gelinkt aan Liverpool en Clement zou mee worden ingeschakeld in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. AS Monaco mag zeer tevreden zijn over de prestaties van Clement. De voormalige trainer van KRC Genk, Club Brugge en Waasland-Beveren was tot op heden in 61 wedstrijden de coach van de club en daarin won hij 33 keer, werd er 15 keer verloren en speelde AS Monaco 13 keer gelijk.

Clement is op weg om de langstzittende coach sinds Leonardo Jardim (233 wedstrijden) te worden. Niko Kovac tikte af op 74 wedstrijden, maar die zal hij dus voorbij gaan steken. Roberto Moreno en Thierry Henry hielden het minder lang vol, net als Marco Simone. Monaco hoopt dit jaar in de top twee te eindigen, waardoor het zekerheid zou verschaffen over deelname aan de Champions League.

LEES OOK: Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

Is Clement op weg naar de Europese top?

Meest recent

Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

94
94
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

149
149
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

103
103
Ruben Van Gucht schiet raak: Nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

65
65
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

203
203
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

192
192
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

104
104
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

392
392
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

197
197
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

142
142
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

162
162
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

316
316
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

357
357
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

162
162
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

83
83
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

53
53
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

256
256
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

57
57
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

74
74
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

195
195
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

113
113
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

549
549
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

86
86

Meer sportnieuws