'AS Monaco neemt drastische beslissing over Clement'

door
'AS Monaco neemt drastische beslissing over Clement'

Philippe Clement is al sinds januari 2022 aan de slag bij AS Monaco. Het Prinsdom is niet bepaald de meest leuke omgeving geweest voor trainers de afgelopen jaren, maar de Belg houdt zich zeer goed staande. Volgens de Franse sportkrant L'Equipe heeft AS Monaco al een beslissing genomen over de toekomst van Clement.


AS Monaco staat op een knappe derde plaats in de rangschikking en knokt nog volop voor de tweede plaats achter het ongenaakbare PSG. Het bestuur van AS Monaco is bijzonder tevreden over het werk van Clement en wil hem volgend seizoen nog aan boord houden als trainer. De Monegasken willen Clement zelfs meer betrekken bij het sportieve beleid.

STERKE RESULTATEN

Paul Mitchell gaat de club na het seizoen verlaten. De sportief directeur wordt gelinkt aan Liverpool en Clement zou mee worden ingeschakeld in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. AS Monaco mag zeer tevreden zijn over de prestaties van Clement. De voormalige trainer van KRC Genk, Club Brugge en Waasland-Beveren was tot op heden in 61 wedstrijden de coach van de club en daarin won hij 33 keer, werd er 15 keer verloren en speelde AS Monaco 13 keer gelijk.

Clement is op weg om de langstzittende coach sinds Leonardo Jardim (233 wedstrijden) te worden. Niko Kovac tikte af op 74 wedstrijden, maar die zal hij dus voorbij gaan steken. Roberto Moreno en Thierry Henry hielden het minder lang vol, net als Marco Simone. Monaco hoopt dit jaar in de top twee te eindigen, waardoor het zekerheid zou verschaffen over deelname aan de Champions League.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

Is Clement op weg naar de Europese top?

Meest recent

Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

5
5
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

67
67
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

3
3
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

38
38
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

24
24
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

301
301
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

41
41
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

66
66
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

187
187
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

153
153
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

119
119
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

146
146
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

273
273
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

279
279
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

74
74
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

31
31
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

169
169
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

442
442
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

350
350
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

245
245
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

286
286
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

86
86
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

250
250

Meer sportnieuws