'AS Monaco neemt drastische beslissing over Clement'

door
'AS Monaco neemt drastische beslissing over Clement'

Philippe Clement is al sinds januari 2022 aan de slag bij AS Monaco. Het Prinsdom is niet bepaald de meest leuke omgeving geweest voor trainers de afgelopen jaren, maar de Belg houdt zich zeer goed staande. Volgens de Franse sportkrant L'Equipe heeft AS Monaco al een beslissing genomen over de toekomst van Clement.


AS Monaco staat op een knappe derde plaats in de rangschikking en knokt nog volop voor de tweede plaats achter het ongenaakbare PSG. Het bestuur van AS Monaco is bijzonder tevreden over het werk van Clement en wil hem volgend seizoen nog aan boord houden als trainer. De Monegasken willen Clement zelfs meer betrekken bij het sportieve beleid.

STERKE RESULTATEN

Paul Mitchell gaat de club na het seizoen verlaten. De sportief directeur wordt gelinkt aan Liverpool en Clement zou mee worden ingeschakeld in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. AS Monaco mag zeer tevreden zijn over de prestaties van Clement. De voormalige trainer van KRC Genk, Club Brugge en Waasland-Beveren was tot op heden in 61 wedstrijden de coach van de club en daarin won hij 33 keer, werd er 15 keer verloren en speelde AS Monaco 13 keer gelijk.

Clement is op weg om de langstzittende coach sinds Leonardo Jardim (233 wedstrijden) te worden. Niko Kovac tikte af op 74 wedstrijden, maar die zal hij dus voorbij gaan steken. Roberto Moreno en Thierry Henry hielden het minder lang vol, net als Marco Simone. Monaco hoopt dit jaar in de top twee te eindigen, waardoor het zekerheid zou verschaffen over deelname aan de Champions League.

LEES OOK: Pocognoli jubelt na enorme stunt: Pogba boven water

Is Clement op weg naar de Europese top?

Meest recent

Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

6
6
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

48
48
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

73
73
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

10
10
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

61
61
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

220
220
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

92
92
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

427
427
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

148
148
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

143
143
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

169
169
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

115
115
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

243
243
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

184
184
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

220
220
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

335
335
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

239
239
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

399
399
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

170
170
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

184
184
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

110
110
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

247
247
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

904
904
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

233
233
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

598
598

Meer sportnieuws