'AS Monaco neemt drastische beslissing over Clement'

2321 stemmen
'AS Monaco neemt drastische beslissing over Clement'

Philippe Clement is al sinds januari 2022 aan de slag bij AS Monaco. Het Prinsdom is niet bepaald de meest leuke omgeving geweest voor trainers de afgelopen jaren, maar de Belg houdt zich zeer goed staande. Volgens de Franse sportkrant L'Equipe heeft AS Monaco al een beslissing genomen over de toekomst van Clement.


AS Monaco staat op een knappe derde plaats in de rangschikking en knokt nog volop voor de tweede plaats achter het ongenaakbare PSG. Het bestuur van AS Monaco is bijzonder tevreden over het werk van Clement en wil hem volgend seizoen nog aan boord houden als trainer. De Monegasken willen Clement zelfs meer betrekken bij het sportieve beleid.

STERKE RESULTATEN

Paul Mitchell gaat de club na het seizoen verlaten. De sportief directeur wordt gelinkt aan Liverpool en Clement zou mee worden ingeschakeld in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. AS Monaco mag zeer tevreden zijn over de prestaties van Clement. De voormalige trainer van KRC Genk, Club Brugge en Waasland-Beveren was tot op heden in 61 wedstrijden de coach van de club en daarin won hij 33 keer, werd er 15 keer verloren en speelde AS Monaco 13 keer gelijk.

Clement is op weg om de langstzittende coach sinds Leonardo Jardim (233 wedstrijden) te worden. Niko Kovac tikte af op 74 wedstrijden, maar die zal hij dus voorbij gaan steken. Roberto Moreno en Thierry Henry hielden het minder lang vol, net als Marco Simone. Monaco hoopt dit jaar in de top twee te eindigen, waardoor het zekerheid zou verschaffen over deelname aan de Champions League.

LEES OOK: Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Is Clement op weg naar de Europese top?

Meest recent

Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

6
6
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

33
33
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

155
155
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

209
209
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

340
340
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

669
669
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

129
129
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

307
307
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

94
94
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

145
145
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

400
400
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

55
55
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

443
443
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

289
289
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

217
217
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

421
421
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

325
325
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

838
838
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

610
610
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

525
525
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

371
371
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

160
160
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

145
145

Meer sportnieuws