'Verrassende transfer voor Ruud Vormer'

door
'Verrassende transfer voor Ruud Vormer'

Zulte Waregem moét vandaag punten pakken tegen AA Gent. Anders dreigt het wel heel moeilijk te worden om het behoud veilig te stellen. Als Essevee zakt, zal Ruud Vormer op zoek gaan naar een andere uitdaging. Er is wel interesse in de ervaren middenvelder.


Vormer liet een zeer goede indruk achter in de wedstrijden die hij al speelde voor Zulte Waregem. Hij tilde de ploeg naar een hoger niveau en dat zal andere clubs ook zijn opgevallen. “Zo te horen vind ik wel een club in 1A. Maar dat houdt mij echt nog niet bezig, ik focus mij liever op de redding”, zegt de Nederlander in de Krant van West-Vlaanderen. Vormer is een leider en uiteraard iemand met zeer goede voeten. Zijn traptechniek behoort nog steeds bij een van de beteren in België.

NOG TWEE JAAR

Vormer wil nog even doorgaan. Nadien zal hij moeten nadenken over zijn toekomst. “Ik word geen trainer, denk ik. Maar, echt, ik ben daar nog helemaal niet mee bezig. Eerst nog twee jaar lekker voetballen. Al bij de eerste wedstrijden met Waregem bleek toch dat ik nog meekan? Door de ervaring wordt alles zelfs makkelijker", verklaart hij.

Vormer hoopt dat Zulte Waregem zich kan redden, waardoor hij daar kan blijven voetballen. De ex-speler van Club Brugge en Feyenoord woont in Knokke en Zulte Waregem zou dus inzake afstand van zijn woonplaats zeer leuk zijn meegenomen. Vormer hoopt na de interlandbreak weer op het veld te staan en in de laatste vier competitiewedstrijden Essevee richting behoud te loodsen.

LEES OOK: Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zal er veel interesse zijn in Vormer?

Meest recent

Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

35
35
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

48
48
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

227
227
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

552
552
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

197
197
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

243
243
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

134
134
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

471
471
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

406
406
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

247
247
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

114
114
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

178
178
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

563
563
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

363
363
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

201
201
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

342
342
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

125
125
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

304
304
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

283
283
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

110
110
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

691
691
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

283
283
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

130
130
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

237
237
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

296
296

Meer sportnieuws