'Club Brugge legt miljoenen klaar voor oude bekende'

door
'Club Brugge legt miljoenen klaar voor oude bekende'

Het bestuur van Club Brugge heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Na het onvermijdelijke ontslag van Scott Parker moeten preses Bart Verhaeghe en CEO Vincent Mannaert opnieuw een geschikte hoofdtrainer zien te vinden. En ondertussen wordt ook de zomerse transferperiode al voorbereid.


Tijdens de wintermercato hield Blauw-Zwart het nog opvallend rustig, daar komt na het seizoen naar alle waarschijnlijkheid verandering in. Zo dreigt de uitredende landskampioen een aantal smaakmakers kwijt te spelen. Met name in het aanvallende compartiment. Van Noa Lang is het bijvoorbeeld geen geheim dat hij absoluut de stap naar een topcompetitie wil zetten. Ook Tajon Buchanan, Ferran Jutgla en Andreas Skov Olsen werden in de voorbije maanden meermaals gelinkt aan een vertrek.

Bijgevolg zal Club dus voor geschikte vervangers moeten zorgen. En daarbij zou men onder meer een oude bekende volgen. Zo meldt TyC Sports dat de Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Sebastian Villa. Deze Colombiaanse flankaanvaller speelt momenteel voor de Argentijnse topclub Boca Juniors. Afgelopen zomer was hij ook al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar toen bleef een transferakkoord uit.

STEVIG PRIJSKAARTJE
Komende zomer zou Blauw-Zwart echter een nieuwe poging overwegen. Dit keer zou Boca Juniors wel bereid zijn om mee te werken als een 'zeer goed bod' op tafel komt. Volgens TyC moet dat minstens in dezelfde grootorde zijn als de 6.5 miljoen dollar, een slordige 6.10 miljoen euro, die Club afgelopen zomer zou geboden hebben. De 26-jarige Villa heeft dus een behoorlijk prijskaartje aan zich hangen. Ook Atletico Mineiro zou overigens interesse hebben in de Colombiaanse aanvaller.

LEES OOK: 'Leko lacht: KAA Gent neemt Club Brugge ferm bij de neus’

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'IJskonijn' Lammens staat voor D-Day bij Man Utd

Senne Lammens maakte afgelopen zomer voor zo’n 20 miljoen euro de overstap van Royal Antwerp ...

12
12
Sonck vs Degryse: Onverwachte clash beroert iedereen

Wesley Sonck en Marc Degryse werden na hun carrière gedreven analisten. Sonck doet/deed dit ...

14
14
'Leko lacht: KAA Gent neemt Club Brugge ferm bij de neus’

KAA Gent deed afgelopen zomer zaken met Club Brugge. Michal Skoras (25) werd voor een kleine 2 ...

78
78
‘Europese topclubs lonken, Anderlecht grijpt drastisch in'

RSC Anderlecht staat erom bekend een sterke jeugdopleiding te hebben. Het nieuwste goudhaantje uit ...

74
74
‘Club Brugge begaat enorme transferblunder: het grote niets’

Club Brugge zag afgelopen zomermercato verschillende sterkhouders de club verlaten. Er werden heel ...

140
140
Fans zijn Belgische refs beu: Lardot slaat keihard terug

Wekelijks komen de Belgische ref en VAR zwaar onder vuur en dat zal deze speeldag niet anders zijn. ...

373
373
‘Garcia krijgt volle laag, De Cat als wit konijn naar WK?'

De Rode Duivels zijn zo goed als zeker van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. In ...

103
103
Hayen geeft update over terugkeer van Mignolet

Club Brugge speelt vanavond om 18u15 op het veld van Oud-Heverlee Leuven. De Bruggelingen hopen daar ...

185
185
'Anderlecht verbouwereerd: Renard dropt bizar transferplan'

Renard verrast intern met een gewaagd plan rond een 16-jarige sensatie uit Nigeria. Alleen: de ...

129
129
Leko dolenthousiast: "Hij mag dromen van het WK"

Bij AA Gent hopen ze dit weekend verder te gaan op hun elan. Na de 12 op 15 wacht nu een uitmatch ...

51
51
Enorm dilemma voor Hasi: "Of ik hem op de bank zet?"

Bij RSC Anderlecht maken ze zich op voor moeilijke uitmatch tegen STVV. Trainer Besnik Hasi sprak ...

110
110
L'Equipe pakt Penders hard aan na spektakelstuk op PSG

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

63
63
Anderlecht definitief gelanceerd? Boskamp velt verdict

RSC Anderlecht is begonnen aan een nieuw hoofdstuk op bestuurlijk vlak. De plannen van Marc Coucke ...

236
236
Fiasco op Sclessin: wat je moet weten over hervatting Standard-Antwerp

Standard en Antwerp FC mochten vrijdagavond de Jupiler Pro League weer op gang trappen. Maar hun ...

409
409
'Fans op het puntje: Club Brugge gaat los voor dribbelkoning'

Club Brugge zet door voor een dribbelkoning die backs tureluurs speelt. Een linksvoetige ...

452
452
'Getergde Lukaku krijgt cruciaal nieuws in donkere dagen'

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

209
209
'Club Brugge trekt bleek weg: megabod Liverpool in januari'

Club Brugge wil dit seizoen de (voorlopig?) laatste editie van de Champions' Play-Offs winnen ...

379
379
DAZN-affaire escaleert: Belgisch voetbal vreest 'kleine ramp'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels van start gegaan en nog steeds is er geen ...

443
443
Wilmots haalt snoeihard uit naar refs: "Ze verpesten alles"

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen heel wat voer voor ...

689
689
Standard ontsnapt: toch geen forfaitnederlaag

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaid op een fiasco. De ...

620
620
Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Cercle Brugge staat dit weekend voor een stevige uitdaging. Zondag krijgt het immers het bezoek van ...

181
181
Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

457
457
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

81
81
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

325
325
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

240
240

Meer sportnieuws