Anderlecht vol vertrouwen: "100 procent kans om door te gaan"

door
Anderlecht vol vertrouwen:

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een meer dan behoorlijke indruk achtergelaten in de Conference League. De Brusselaars stonden nochtans voor een lastige thuismatch tegen Villarreal CF. Maar Paars-Wit slaagde er in om zijn voet naast die van de Spaanse subtopper te zetten: 1-1.


De 'Gele Onderzeeër' wist in het Lotto Park weliswaar op voorsprong te komen, voorts was RSCA minstens de evenknie van de Spanjaarden. Anders Dreyer maakte gelijk met een geweldige knal en Anderlecht had vervolgens ook de nodige kansen om met een overwinning aan de haal te gaan. De winnende treffer viel uiteindelijk niet, maar deze prestatie biedt perspectief voor de terugmatch van volgende week in het Estadio de la Cerámica.

En aan het vertrouwen van Moussa Ndiaye, die opvallend sterk voor de dag kwam, zal het alvast niet gelegen hebben. "Als vandaag de beste match uit mijn carrière was, volgt volgende week de belangrijkste, in Villarreal. Ik geef ons 100 procent kans om door te stoten. We zijn gemotiveerd en werken hard", reageerde de Senegalese back wel heel optimistisch bij Het Nieuwsblad.

GROTE UITBLINKER
Dat Ndiaye zoveel vertrouwen uitstraalde na de match, was niet verwonderlijk. De WK-ganger speelde een uitstekende partij, zeker in de tweede helft hoorde hij bij de grote uitblinkers. "Ik denk dat ik vandaag mijn beste wedstrijd voor Anderlecht heb gespeeld. Ik heb even in Spanje gespeeld en wist wel waaraan ik me ongeveer kon verwachten. Ik ken het Spaanse voetbal, en het was leuk om nog eens tegen een Spaanse ploeg te spelen."

LEES OOK: Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

Anderlecht haalt de volgende ronde in de Conference League ...

Meest recent

Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

16
16
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

6
6
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

199
199
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

43
43
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

170
170
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

63
63
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

56
56
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

51
51
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

95
95
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

76
76
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

143
143
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

126
126
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

76
76
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

246
246
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

69
69
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

84
84
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

530
530
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

181
181
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

102
102
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

531
531
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

759
759
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

53
53
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70

Meer sportnieuws