Anderlecht vol vertrouwen: "100 procent kans om door te gaan"

door
Anderlecht vol vertrouwen:

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een meer dan behoorlijke indruk achtergelaten in de Conference League. De Brusselaars stonden nochtans voor een lastige thuismatch tegen Villarreal CF. Maar Paars-Wit slaagde er in om zijn voet naast die van de Spaanse subtopper te zetten: 1-1.


De 'Gele Onderzeeër' wist in het Lotto Park weliswaar op voorsprong te komen, voorts was RSCA minstens de evenknie van de Spanjaarden. Anders Dreyer maakte gelijk met een geweldige knal en Anderlecht had vervolgens ook de nodige kansen om met een overwinning aan de haal te gaan. De winnende treffer viel uiteindelijk niet, maar deze prestatie biedt perspectief voor de terugmatch van volgende week in het Estadio de la Cerámica.

En aan het vertrouwen van Moussa Ndiaye, die opvallend sterk voor de dag kwam, zal het alvast niet gelegen hebben. "Als vandaag de beste match uit mijn carrière was, volgt volgende week de belangrijkste, in Villarreal. Ik geef ons 100 procent kans om door te stoten. We zijn gemotiveerd en werken hard", reageerde de Senegalese back wel heel optimistisch bij Het Nieuwsblad.

GROTE UITBLINKER
Dat Ndiaye zoveel vertrouwen uitstraalde na de match, was niet verwonderlijk. De WK-ganger speelde een uitstekende partij, zeker in de tweede helft hoorde hij bij de grote uitblinkers. "Ik denk dat ik vandaag mijn beste wedstrijd voor Anderlecht heb gespeeld. Ik heb even in Spanje gespeeld en wist wel waaraan ik me ongeveer kon verwachten. Ik ken het Spaanse voetbal, en het was leuk om nog eens tegen een Spaanse ploeg te spelen."

LEES OOK: 'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

Anderlecht haalt de volgende ronde in de Conference League ...

Meest recent

AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

5
5
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

72
72
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

12
12
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

39
39
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

71
71
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

43
43
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

99
99
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

69
69
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

124
124
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

49
49
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

287
287
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

366
366
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

155
155
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

69
69
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

337
337
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

227
227
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

39
39
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

397
397
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

103
103
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

541
541
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

124
124
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

558
558
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

166
166
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

476
476

Meer sportnieuws