'Genk mist twee basisspelers tegen Union'

door
'Genk mist twee basisspelers tegen Union'

KRC Genk opent zondag de poorten van de Cegeka Arena voor Union SG. De Limburgers willen de kloof met hun eerste achtervolger uitdiepen tot elf punten. Wouter Vrancken moet het mogelijk zonder twee basispionnen stellen.


Zo zet Het Laatste Nieuws een vraagteken achter de paraatheid van Bryan Heynen en Daniel Muñoz. Het duo kwam gehavend uit de strijd met de buren van Sint-Truiden. Beiden hielden ze er een knieblessure aan over. Heynen zou er het ergst aan toe zijn. De Genkse aanvoerder verscheen al twee dagen niet op het trainingsveld. De afwezigheid van Heynen en Muñoz zou een fikse domper zijn voor Genk.

Heynen is aan een uitstekend seizoen bezig bij de koploper in de Jupiler Pro League. De middenvelder scoorde al 8 keer in 28 optredens voor zijn club en gaf ook al 5 assists. Muñoz zit dan weer aan 27 optredens. Daarin was de Colombiaan goed voor 7 goals en 7 assists. Fraaie cijfers voor een rechtsachter. Wie er mogelijk ook niet bij zal zijn, is T2 Domenico Olivieri. Die verloor in de nacht van woensdag op donderdag zijn moeder en krijgt van Genk alle ruimte om met dat verlies om te gaan.

TITEL

Genk plaatste zich als eerste voor de Champions' Play-offs. Nu willen de Limburgers met een mooie voorsprong aan de race naar de titel beginnen. Union wil zich dan weer een stap dichter bij die titel voetballen. De Brusselaars waren er vorig seizoen al eens dichtbij en hopen met wat meeval dit seizoen wel raak te schieten. Een zege op het veld van Genk zou ze daarbij helpen. Afspraak zondag om 18.30 uur in de Cegeka Arena.

LEES OOK: 'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Wie zal klaar raken?

Meest recent

Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

21
21
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

62
62
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

35
35
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

123
123
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

246
246
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

206
206
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

134
134
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

249
249
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

299
299
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

471
471
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

90
90
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

213
213
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

184
184
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

97
97
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

179
179
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

207
207
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

465
465
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

442
442
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

257
257
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

464
464
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

56
56
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

513
513
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

416
416
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

809
809

Meer sportnieuws