'Genk mist twee basisspelers tegen Union'

474 stemmen
'Genk mist twee basisspelers tegen Union'

KRC Genk opent zondag de poorten van de Cegeka Arena voor Union SG. De Limburgers willen de kloof met hun eerste achtervolger uitdiepen tot elf punten. Wouter Vrancken moet het mogelijk zonder twee basispionnen stellen.


Zo zet Het Laatste Nieuws een vraagteken achter de paraatheid van Bryan Heynen en Daniel Muñoz. Het duo kwam gehavend uit de strijd met de buren van Sint-Truiden. Beiden hielden ze er een knieblessure aan over. Heynen zou er het ergst aan toe zijn. De Genkse aanvoerder verscheen al twee dagen niet op het trainingsveld. De afwezigheid van Heynen en Muñoz zou een fikse domper zijn voor Genk.

Heynen is aan een uitstekend seizoen bezig bij de koploper in de Jupiler Pro League. De middenvelder scoorde al 8 keer in 28 optredens voor zijn club en gaf ook al 5 assists. Muñoz zit dan weer aan 27 optredens. Daarin was de Colombiaan goed voor 7 goals en 7 assists. Fraaie cijfers voor een rechtsachter. Wie er mogelijk ook niet bij zal zijn, is T2 Domenico Olivieri. Die verloor in de nacht van woensdag op donderdag zijn moeder en krijgt van Genk alle ruimte om met dat verlies om te gaan.

TITEL

Genk plaatste zich als eerste voor de Champions' Play-offs. Nu willen de Limburgers met een mooie voorsprong aan de race naar de titel beginnen. Union wil zich dan weer een stap dichter bij die titel voetballen. De Brusselaars waren er vorig seizoen al eens dichtbij en hopen met wat meeval dit seizoen wel raak te schieten. Een zege op het veld van Genk zou ze daarbij helpen. Afspraak zondag om 18.30 uur in de Cegeka Arena.

LEES OOK: De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

Wie zal klaar raken?

Meest recent

'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

21
21
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

125
125
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

555
555
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

199
199
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

79
79
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

386
386
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

77
77
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

28
28
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

206
206
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

234
234
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

209
209
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

543
543
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

157
157
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

186
186
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

192
192
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

260
260
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

360
360
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

199
199
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

474
474
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

195
195
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

135
135
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

606
606
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

267
267
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

111
111
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

82
82

Meer sportnieuws