'Genk mist twee basisspelers tegen Union'

474 stemmen
'Genk mist twee basisspelers tegen Union'

KRC Genk opent zondag de poorten van de Cegeka Arena voor Union SG. De Limburgers willen de kloof met hun eerste achtervolger uitdiepen tot elf punten. Wouter Vrancken moet het mogelijk zonder twee basispionnen stellen.


Zo zet Het Laatste Nieuws een vraagteken achter de paraatheid van Bryan Heynen en Daniel Muñoz. Het duo kwam gehavend uit de strijd met de buren van Sint-Truiden. Beiden hielden ze er een knieblessure aan over. Heynen zou er het ergst aan toe zijn. De Genkse aanvoerder verscheen al twee dagen niet op het trainingsveld. De afwezigheid van Heynen en Muñoz zou een fikse domper zijn voor Genk.

Heynen is aan een uitstekend seizoen bezig bij de koploper in de Jupiler Pro League. De middenvelder scoorde al 8 keer in 28 optredens voor zijn club en gaf ook al 5 assists. Muñoz zit dan weer aan 27 optredens. Daarin was de Colombiaan goed voor 7 goals en 7 assists. Fraaie cijfers voor een rechtsachter. Wie er mogelijk ook niet bij zal zijn, is T2 Domenico Olivieri. Die verloor in de nacht van woensdag op donderdag zijn moeder en krijgt van Genk alle ruimte om met dat verlies om te gaan.

TITEL

Genk plaatste zich als eerste voor de Champions' Play-offs. Nu willen de Limburgers met een mooie voorsprong aan de race naar de titel beginnen. Union wil zich dan weer een stap dichter bij die titel voetballen. De Brusselaars waren er vorig seizoen al eens dichtbij en hopen met wat meeval dit seizoen wel raak te schieten. Een zege op het veld van Genk zou ze daarbij helpen. Afspraak zondag om 18.30 uur in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Wie zal klaar raken?

Meest recent

Vanaken vernederd: Garcia hakt er genadeloos in

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

82
82
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

37
37
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

38
38
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

39
39
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

35
35
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

315
315
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

98
98
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

139
139
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

213
213
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

120
120
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

194
194
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

66
66
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

343
343
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

127
127
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

708
708
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

78
78
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

290
290
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

315
315
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

630
630
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

489
489
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

902
902
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

83
83
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

125
125
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

197
197
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87

Meer sportnieuws