'Genk mist twee basisspelers tegen Union'

474 stemmen
'Genk mist twee basisspelers tegen Union'

KRC Genk opent zondag de poorten van de Cegeka Arena voor Union SG. De Limburgers willen de kloof met hun eerste achtervolger uitdiepen tot elf punten. Wouter Vrancken moet het mogelijk zonder twee basispionnen stellen.


Zo zet Het Laatste Nieuws een vraagteken achter de paraatheid van Bryan Heynen en Daniel Muñoz. Het duo kwam gehavend uit de strijd met de buren van Sint-Truiden. Beiden hielden ze er een knieblessure aan over. Heynen zou er het ergst aan toe zijn. De Genkse aanvoerder verscheen al twee dagen niet op het trainingsveld. De afwezigheid van Heynen en Muñoz zou een fikse domper zijn voor Genk.

Heynen is aan een uitstekend seizoen bezig bij de koploper in de Jupiler Pro League. De middenvelder scoorde al 8 keer in 28 optredens voor zijn club en gaf ook al 5 assists. Muñoz zit dan weer aan 27 optredens. Daarin was de Colombiaan goed voor 7 goals en 7 assists. Fraaie cijfers voor een rechtsachter. Wie er mogelijk ook niet bij zal zijn, is T2 Domenico Olivieri. Die verloor in de nacht van woensdag op donderdag zijn moeder en krijgt van Genk alle ruimte om met dat verlies om te gaan.

TITEL

Genk plaatste zich als eerste voor de Champions' Play-offs. Nu willen de Limburgers met een mooie voorsprong aan de race naar de titel beginnen. Union wil zich dan weer een stap dichter bij die titel voetballen. De Brusselaars waren er vorig seizoen al eens dichtbij en hopen met wat meeval dit seizoen wel raak te schieten. Een zege op het veld van Genk zou ze daarbij helpen. Afspraak zondag om 18.30 uur in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

Wie zal klaar raken?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

102
102
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

86
86
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

80
80
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

64
64
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

113
113
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

46
46
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

146
146
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

120
120
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

165
165
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

243
243
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

782
782
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

495
495
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

529
529
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

695
695
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

343
343
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2198
2198
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

190
190

Meer sportnieuws