'Wilmots zwaar teleurgesteld in ex-Rode Duivel'

316 stemmen
'Wilmots zwaar teleurgesteld in ex-Rode Duivel'

Marc Wilmots zit al meer dan een jaar zonder werkgever. De ex-bondscoach van de Belgische nationale ploeg zag in februari van vorig jaar een einde komen aan zijn avontuur bij het Marokkaanse Raja Casablanca. Toch volgt Wilmots het voetbal nog van dichtbij op.


Zo zal hij donderdagavond ongetwijfeld van nabij de verrichtingen volgen van de Belgische ploegen in de Conference League. AA Gent krijgt om 21.00 uur het bezoek van Basaksehir. Bij de Turken een bekend gezicht voor Wilmots: Adnan Januzaj. Onze landgenoot wordt tot het einde van het seizoen uitgeleend door Sevilla. Wilmots had Januzaj kort onder zijn hoede bij de Rode Duivels. De carrière van de linkerpoot kende een stormachtig begin bij Manchester United, maar hij heeft de hoge verwachtingen nooit helemaal kunnen inlossen. Dat vindt ook Wilmots.

"Iemand met het talent van Adnan had op deze leeftijd altijd titularis moeten zijn bij een grote club", zegt Wilmots bij Sporza. "Daar een verklaring voor geven, is zeker niet gemakkelijk. Soms komt het ook gewoon neer op een goeie timing en geluk. Want wie kon vermoeden dat Sevilla dit seizoen tegen de degradatie zou moeten knokken?", voegt hij er nog aan toe.

UNITED
Januzaj brak op jonge leeftijd al door bij United. Er werd hem een grote toekomst voorspeld, maar zijn ontwikkeling stokte wat. Hij werd uitgeleend aan AFC Sunderland en Borussia Dortmund. Daarna werd hij verkocht aan het Spaanse Real Sociedad. Daar zou Januzaj vijf jaar blijven, tot hij afgelopen zomer transfervrij naar Sevilla verkaste. Daar wilde het niet vlotten, waarna een uitleenbeurt volgde aan Basaksehir. Die brengt hem nu dus naar België.

LEES OOK: Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Heeft Wilmots gelijk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

1
1
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

20
20
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

14
14
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

39
39
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

60
60
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

29
29
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

175
175
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

62
62
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

174
174
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

137
137
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

222
222
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

102
102
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

183
183
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

666
666
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

242
242
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1205
1205
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

228
228
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

86
86
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

231
231
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

360
360
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

339
339
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

93
93
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

74
74
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

95
95

Meer sportnieuws