'Wilmots zwaar teleurgesteld in ex-Rode Duivel'

door
'Wilmots zwaar teleurgesteld in ex-Rode Duivel'

Marc Wilmots zit al meer dan een jaar zonder werkgever. De ex-bondscoach van de Belgische nationale ploeg zag in februari van vorig jaar een einde komen aan zijn avontuur bij het Marokkaanse Raja Casablanca. Toch volgt Wilmots het voetbal nog van dichtbij op.


Zo zal hij donderdagavond ongetwijfeld van nabij de verrichtingen volgen van de Belgische ploegen in de Conference League. AA Gent krijgt om 21.00 uur het bezoek van Basaksehir. Bij de Turken een bekend gezicht voor Wilmots: Adnan Januzaj. Onze landgenoot wordt tot het einde van het seizoen uitgeleend door Sevilla. Wilmots had Januzaj kort onder zijn hoede bij de Rode Duivels. De carrière van de linkerpoot kende een stormachtig begin bij Manchester United, maar hij heeft de hoge verwachtingen nooit helemaal kunnen inlossen. Dat vindt ook Wilmots.

"Iemand met het talent van Adnan had op deze leeftijd altijd titularis moeten zijn bij een grote club", zegt Wilmots bij Sporza. "Daar een verklaring voor geven, is zeker niet gemakkelijk. Soms komt het ook gewoon neer op een goeie timing en geluk. Want wie kon vermoeden dat Sevilla dit seizoen tegen de degradatie zou moeten knokken?", voegt hij er nog aan toe.

UNITED
Januzaj brak op jonge leeftijd al door bij United. Er werd hem een grote toekomst voorspeld, maar zijn ontwikkeling stokte wat. Hij werd uitgeleend aan AFC Sunderland en Borussia Dortmund. Daarna werd hij verkocht aan het Spaanse Real Sociedad. Daar zou Januzaj vijf jaar blijven, tot hij afgelopen zomer transfervrij naar Sevilla verkaste. Daar wilde het niet vlotten, waarna een uitleenbeurt volgde aan Basaksehir. Die brengt hem nu dus naar België.

JOUW MENING TELT:
Heeft Wilmots gelijk?

Meest recent

Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

0
0
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

14
14
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

156
156
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

43
43
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

35
35
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

338
338
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

100
100
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

157
157
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

165
165
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

129
129
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

53
53
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

161
161
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

457
457
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

456
456
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

216
216
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

527
527
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1388
1388
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

95
95
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

133
133
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

173
173
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

102
102
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

608
608
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

192
192

Meer sportnieuws