'Mbappé móét vertrekken na Champions League-fiasco'

546 stemmen
'Mbappé móét vertrekken na Champions League-fiasco'

Voor Paris Saint-Germain zit de Champions League-campagne er alweer op. De Franse kampioen verloor na de heenmatch ook de return tegen Bayern München: 2-0. Wederom grijpt PSG dus naast de 'Beker met de Grote Oren' en dat ondanks de vele investeringen van de Qatarese eigenaars.


In 2011 kwam de club uit de Franse hoofdstad in handen van Qatari's. Onder hun bewind werden miljoenen gespendeerd op de transfermarkt, in die mate zelfs dat de Financial Fair Play-regels aangepast moesten worden. Het grote doel van die investeringen is het behalen van de CL-eindzege. Maar elk jaar loopt er wel iets fout. In 2020 werd in de finale van uitgerekend Bayern verloren en een jaartje later schopte PSG het tot de halve finale. Voorts sneuvelde het sterrengezelschap steevast in de kwartfinales of 1/8ste finales.

Volgens analist Jamie Carragher is het PSG-project dan ook grandioos mislukt. "Uiteraard kan je sneuvelen tegen een club als Bayern. Maar sinds de Qatari's overnamen, gingen ze er al vijf keer uit in de 1/8ste finales. Dat is een grap. Echt een grap", stelt de Engelsman bij CBS. "Bij Liverpool zeggen ze soms dat ze nieuwe eigenaars nodig hebben met veel geld zoals de Qatari's. Maar dat betekent helemaal niets als er geen expertise is. Je moet ook de juiste spelers halen. Sergio Ramos is bijvoorbeeld één van de beste verdedigers die we gezien hebben, een serie-winnaar. Maar haal toch gewoon de beste jónge verdedigers te wereld."

EXIT MBAPPÉ
Met de 24-jarige Kylian Mbappé heeft PSG nochtans één van de beste spelers ter wereld rondlopen, iemand die nog behoorlijk jong is. Maar volgens Carragher is het voor de Fransman zijn carrière beter om andere oorden te gaan opzoeken. "Ik heb het al eerder gezegd, hij moet vertrekken. Ze kunnen de Champions League nu al niet winnen en ik zie ze volgend jaar niet beter worden. Hoe sneller hij bij Real Madrid is, hoe beter."

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Mbappé moet zo snel mogelijk vertrekken ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

8
8
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

16
16
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

37
37
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

78
78
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

54
54
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

81
81
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

353
353
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

190
190
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

365
365
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

744
744
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

112
112
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

104
104
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

205
205
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

377
377
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

347
347
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

573
573
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

929
929
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

151
151
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1000
1000
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

226
226

Meer sportnieuws