'Mbappé móét vertrekken na Champions League-fiasco'

546 stemmen
'Mbappé móét vertrekken na Champions League-fiasco'

Voor Paris Saint-Germain zit de Champions League-campagne er alweer op. De Franse kampioen verloor na de heenmatch ook de return tegen Bayern München: 2-0. Wederom grijpt PSG dus naast de 'Beker met de Grote Oren' en dat ondanks de vele investeringen van de Qatarese eigenaars.


In 2011 kwam de club uit de Franse hoofdstad in handen van Qatari's. Onder hun bewind werden miljoenen gespendeerd op de transfermarkt, in die mate zelfs dat de Financial Fair Play-regels aangepast moesten worden. Het grote doel van die investeringen is het behalen van de CL-eindzege. Maar elk jaar loopt er wel iets fout. In 2020 werd in de finale van uitgerekend Bayern verloren en een jaartje later schopte PSG het tot de halve finale. Voorts sneuvelde het sterrengezelschap steevast in de kwartfinales of 1/8ste finales.

Volgens analist Jamie Carragher is het PSG-project dan ook grandioos mislukt. "Uiteraard kan je sneuvelen tegen een club als Bayern. Maar sinds de Qatari's overnamen, gingen ze er al vijf keer uit in de 1/8ste finales. Dat is een grap. Echt een grap", stelt de Engelsman bij CBS. "Bij Liverpool zeggen ze soms dat ze nieuwe eigenaars nodig hebben met veel geld zoals de Qatari's. Maar dat betekent helemaal niets als er geen expertise is. Je moet ook de juiste spelers halen. Sergio Ramos is bijvoorbeeld één van de beste verdedigers die we gezien hebben, een serie-winnaar. Maar haal toch gewoon de beste jónge verdedigers te wereld."

EXIT MBAPPÉ
Met de 24-jarige Kylian Mbappé heeft PSG nochtans één van de beste spelers ter wereld rondlopen, iemand die nog behoorlijk jong is. Maar volgens Carragher is het voor de Fransman zijn carrière beter om andere oorden te gaan opzoeken. "Ik heb het al eerder gezegd, hij moet vertrekken. Ze kunnen de Champions League nu al niet winnen en ik zie ze volgend jaar niet beter worden. Hoe sneller hij bij Real Madrid is, hoe beter."

LEES OOK: Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

Mbappé moet zo snel mogelijk vertrekken ...

Meest recent

Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

5
5
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

48
48
Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

29
29
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

175
175
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

115
115
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

42
42
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

44
44
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

326
326
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

46
46
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

131
131
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

182
182
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

54
54
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

133
133
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

229
229
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

39
39
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

56
56
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

66
66
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

119
119
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

99
99
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

209
209
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

491
491
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

240
240
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

370
370

Meer sportnieuws