Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

door
Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds woensdag ook officieel: Club Brugge heeft al na enkele maanden afscheid genomen van Scott Parker. Assistent-trainer Rik De Mil werd voorlopig aangesteld als interim-hoofdtrainer. Maar het is wel degelijk de bedoeling om snel een nieuwe T1 aan te stellen.


Het hoofd van Parker lag dan ook al een tijdje op het kapblok. De Engelsman nam begin dit kalenderjaar het stokje over van Carl Hoefkens, maar kreeg Blauw-Zwart niet op de rails. Integendeel. In de competitie bleef Club onder Parker achter met een bedroevende 12 op 30, in de Champions League werd twee keer kansloos verloren van Benfica.

Bovendien bleef Parker maar puzzelen aan zijn tactisch plan. Volgens Alexandre Teklak moet zijn opvolger dan ook meteen voor duidelijkheid kunnen zorgen. En daarvoor heeft de Waalse analist een ideale kandidaat in gedachten: oude bekende Alfred Schreuder. "Hij kan de groep weer bij mekaar krijgen. Schreuder haalde in Brugge al een titel en weet hoe de club werkt. Het bestuur zou zich moeten verheugen op zijn terugkeer", stelt Teklak bij RTBF.

MOEIZAME ONDERHANDELINGEN
Naar verluidt had Club ook het plan om Schreuder, die momenteel vrij is na zijn ontslag bij Ajax, zo snel mogelijk weer aan te stellen. Maar de onderhandelingen met de Nederlander schoten niet bepaald goed op. Vooral de duur van een eventueel contract zorgde voor onenigheid tussen beide partijen. Schreuder mikt immers op een overeenkomst op langere termijn, terwijl het Brugse bestuur daar nogal voorzichtig mee wil zijn. De piste zou nog niet volledig van de baan zijn, maar ondertussen worden ook al alternatieven verkend.

LEES OOK: Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

220
220
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

32
32
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

76
76
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

30
30
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

56
56
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

32
32
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

57
57
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

379
379
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

94
94
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

238
238
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

29
29
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

476
476
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

236
236
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

66
66
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

129
129
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

69
69
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

359
359
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

316
316
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

108
108
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

215
215
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

251
251
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

227
227
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

204
204
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

101
101
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49

Meer sportnieuws