Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

616 stemmen
Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds woensdag ook officieel: Club Brugge heeft al na enkele maanden afscheid genomen van Scott Parker. Assistent-trainer Rik De Mil werd voorlopig aangesteld als interim-hoofdtrainer. Maar het is wel degelijk de bedoeling om snel een nieuwe T1 aan te stellen.


Het hoofd van Parker lag dan ook al een tijdje op het kapblok. De Engelsman nam begin dit kalenderjaar het stokje over van Carl Hoefkens, maar kreeg Blauw-Zwart niet op de rails. Integendeel. In de competitie bleef Club onder Parker achter met een bedroevende 12 op 30, in de Champions League werd twee keer kansloos verloren van Benfica.

Bovendien bleef Parker maar puzzelen aan zijn tactisch plan. Volgens Alexandre Teklak moet zijn opvolger dan ook meteen voor duidelijkheid kunnen zorgen. En daarvoor heeft de Waalse analist een ideale kandidaat in gedachten: oude bekende Alfred Schreuder. "Hij kan de groep weer bij mekaar krijgen. Schreuder haalde in Brugge al een titel en weet hoe de club werkt. Het bestuur zou zich moeten verheugen op zijn terugkeer", stelt Teklak bij RTBF.

MOEIZAME ONDERHANDELINGEN
Naar verluidt had Club ook het plan om Schreuder, die momenteel vrij is na zijn ontslag bij Ajax, zo snel mogelijk weer aan te stellen. Maar de onderhandelingen met de Nederlander schoten niet bepaald goed op. Vooral de duur van een eventueel contract zorgde voor onenigheid tussen beide partijen. Schreuder mikt immers op een overeenkomst op langere termijn, terwijl het Brugse bestuur daar nogal voorzichtig mee wil zijn. De piste zou nog niet volledig van de baan zijn, maar ondertussen worden ook al alternatieven verkend.

LEES OOK: ‘Vitor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

6
6
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

48
48
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

24
24
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

42
42
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

265
265
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

65
65
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

114
114
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

431
431
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

54
54
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

229
229
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

347
347
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1236
1236
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

537
537
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

173
173
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

787
787
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

582
582
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

272
272
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

135
135
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

201
201
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws