Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

door
Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds woensdag ook officieel: Club Brugge heeft al na enkele maanden afscheid genomen van Scott Parker. Assistent-trainer Rik De Mil werd voorlopig aangesteld als interim-hoofdtrainer. Maar het is wel degelijk de bedoeling om snel een nieuwe T1 aan te stellen.


Het hoofd van Parker lag dan ook al een tijdje op het kapblok. De Engelsman nam begin dit kalenderjaar het stokje over van Carl Hoefkens, maar kreeg Blauw-Zwart niet op de rails. Integendeel. In de competitie bleef Club onder Parker achter met een bedroevende 12 op 30, in de Champions League werd twee keer kansloos verloren van Benfica.

Bovendien bleef Parker maar puzzelen aan zijn tactisch plan. Volgens Alexandre Teklak moet zijn opvolger dan ook meteen voor duidelijkheid kunnen zorgen. En daarvoor heeft de Waalse analist een ideale kandidaat in gedachten: oude bekende Alfred Schreuder. "Hij kan de groep weer bij mekaar krijgen. Schreuder haalde in Brugge al een titel en weet hoe de club werkt. Het bestuur zou zich moeten verheugen op zijn terugkeer", stelt Teklak bij RTBF.

MOEIZAME ONDERHANDELINGEN
Naar verluidt had Club ook het plan om Schreuder, die momenteel vrij is na zijn ontslag bij Ajax, zo snel mogelijk weer aan te stellen. Maar de onderhandelingen met de Nederlander schoten niet bepaald goed op. Vooral de duur van een eventueel contract zorgde voor onenigheid tussen beide partijen. Schreuder mikt immers op een overeenkomst op langere termijn, terwijl het Brugse bestuur daar nogal voorzichtig mee wil zijn. De piste zou nog niet volledig van de baan zijn, maar ondertussen worden ook al alternatieven verkend.

LEES OOK: Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

33
33
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

50
50
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

121
121
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

35
35
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

305
305
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

338
338
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

109
109
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

255
255
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

414
414
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

257
257
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

273
273
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

475
475
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

494
494
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

281
281
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

249
249
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

301
301
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

157
157
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

347
347
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

86
86
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

262
262
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

401
401
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

320
320
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

326
326
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

313
313

Meer sportnieuws