Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

616 stemmen
Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds woensdag ook officieel: Club Brugge heeft al na enkele maanden afscheid genomen van Scott Parker. Assistent-trainer Rik De Mil werd voorlopig aangesteld als interim-hoofdtrainer. Maar het is wel degelijk de bedoeling om snel een nieuwe T1 aan te stellen.


Het hoofd van Parker lag dan ook al een tijdje op het kapblok. De Engelsman nam begin dit kalenderjaar het stokje over van Carl Hoefkens, maar kreeg Blauw-Zwart niet op de rails. Integendeel. In de competitie bleef Club onder Parker achter met een bedroevende 12 op 30, in de Champions League werd twee keer kansloos verloren van Benfica.

Bovendien bleef Parker maar puzzelen aan zijn tactisch plan. Volgens Alexandre Teklak moet zijn opvolger dan ook meteen voor duidelijkheid kunnen zorgen. En daarvoor heeft de Waalse analist een ideale kandidaat in gedachten: oude bekende Alfred Schreuder. "Hij kan de groep weer bij mekaar krijgen. Schreuder haalde in Brugge al een titel en weet hoe de club werkt. Het bestuur zou zich moeten verheugen op zijn terugkeer", stelt Teklak bij RTBF.

MOEIZAME ONDERHANDELINGEN
Naar verluidt had Club ook het plan om Schreuder, die momenteel vrij is na zijn ontslag bij Ajax, zo snel mogelijk weer aan te stellen. Maar de onderhandelingen met de Nederlander schoten niet bepaald goed op. Vooral de duur van een eventueel contract zorgde voor onenigheid tussen beide partijen. Schreuder mikt immers op een overeenkomst op langere termijn, terwijl het Brugse bestuur daar nogal voorzichtig mee wil zijn. De piste zou nog niet volledig van de baan zijn, maar ondertussen worden ook al alternatieven verkend.

LEES OOK: Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

0
0
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

19
19
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

28
28
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

126
126
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

55
55
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

295
295
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

321
321
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

314
314
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

709
709
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

161
161
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

218
218
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

318
318
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

49
49
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

528
528
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

194
194
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

166
166
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

60
60
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

93
93
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

67
67
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

456
456
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

263
263
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

591
591
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

186
186
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

127
127
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

146
146

Meer sportnieuws