Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

door
Teklak tipt ideale trainer Club Brugge

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds woensdag ook officieel: Club Brugge heeft al na enkele maanden afscheid genomen van Scott Parker. Assistent-trainer Rik De Mil werd voorlopig aangesteld als interim-hoofdtrainer. Maar het is wel degelijk de bedoeling om snel een nieuwe T1 aan te stellen.


Het hoofd van Parker lag dan ook al een tijdje op het kapblok. De Engelsman nam begin dit kalenderjaar het stokje over van Carl Hoefkens, maar kreeg Blauw-Zwart niet op de rails. Integendeel. In de competitie bleef Club onder Parker achter met een bedroevende 12 op 30, in de Champions League werd twee keer kansloos verloren van Benfica.

Bovendien bleef Parker maar puzzelen aan zijn tactisch plan. Volgens Alexandre Teklak moet zijn opvolger dan ook meteen voor duidelijkheid kunnen zorgen. En daarvoor heeft de Waalse analist een ideale kandidaat in gedachten: oude bekende Alfred Schreuder. "Hij kan de groep weer bij mekaar krijgen. Schreuder haalde in Brugge al een titel en weet hoe de club werkt. Het bestuur zou zich moeten verheugen op zijn terugkeer", stelt Teklak bij RTBF.

MOEIZAME ONDERHANDELINGEN
Naar verluidt had Club ook het plan om Schreuder, die momenteel vrij is na zijn ontslag bij Ajax, zo snel mogelijk weer aan te stellen. Maar de onderhandelingen met de Nederlander schoten niet bepaald goed op. Vooral de duur van een eventueel contract zorgde voor onenigheid tussen beide partijen. Schreuder mikt immers op een overeenkomst op langere termijn, terwijl het Brugse bestuur daar nogal voorzichtig mee wil zijn. De piste zou nog niet volledig van de baan zijn, maar ondertussen worden ook al alternatieven verkend.

LEES OOK: TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

79
79
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

71
71
‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

63
63
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

28
28
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

180
180
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

201
201
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

60
60
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

501
501
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

207
207
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

28
28
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

127
127
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

143
143
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

228
228
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

52
52
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

351
351
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

111
111
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

283
283
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

291
291
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

134
134
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

225
225
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

211
211
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

142
142
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

130
130
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

181
181

Meer sportnieuws