Zulte Waregem hoopt op extra troef in degradatiestrijd

427 stemmen
Zulte Waregem hoopt op extra troef in degradatiestrijd

Zulte Waregem incasseerde de voorbije weken stevige tikken in de strijd om het behoud. Vorig weekend incasseerde het een 4-2-nederlaag op OHL na een rampzalige eerste helft, terwijl het in de weken daarvoor drie gouden kansen liet liggen. De reeks tegen rechtstreekse concurrenten KV Oostende, Seraing en KV Kortrijk leverde immers amper een drie op negen op.


Desondanks heeft Essevee een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League nog steeds binnen handbereik. Het is wel weggezakt naar de voorlaatste plaats, maar heeft slechts drie punten minder dan AS Eupen op de eerste veilige plaats. Met één zege kan de wereld er dus al helemaal anders uitzien voor Essevee, dat de komende weken nog op een extra troef hoopt;

Aan de Gaverbeek lijken ze immers te hopen dat ze alsnog een beroep kunnen doen op Ruud Vormer. Het seizoen van de ervaren Nederlander leek erop te zitten toen hij op 12 februari zijn sleutelbeen brak in de eerste minuut van de match tegen KVO, maar op hun sociale media delen ze nu een opmerkelijke video. Daarop is te zien hoe Vormer zich afbeult in de fitness, met als boodschap 'Op de terugweg'.

GOUDEN AANKOOP
Voor Essevee zou het een enorme opsteker zijn als ze in de laatste matchen alsnog op Vormer zouden kunnen rekenen. De 34-jarige middenvelder was immers meteen van goudwaarde toen hij begin januari overkwam van Club Brugge. Ondanks dat hij amper gespeeld had in de eerste seizoenshelft, toonde Vormer zich direct beslissend met een goal en twee assists in acht wedstrijden.


LEES OOK: KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

🚀

Zal Vormer dit seizoen nog spelen voor Zulte Waregem?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

0
0
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

16
16
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

80
80
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

26
26
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

75
75
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

33
33
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

80
80
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

170
170
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

369
369
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

192
192
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

638
638
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

443
443
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

925
925
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

104
104
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

246
246
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

188
188
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

349
349
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

87
87
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

625
625
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

80
80
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

285
285
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws