'Nieuwe Galactico: Real houdt transfermeerting Londen'

200
'Nieuwe Galactico: Real houdt transfermeerting Londen'

In de Champions League lijkt titelverdediger Real Madrid quasi zeker van de kwartfinales na de spectaculaire 2-5-overwinning op het veld van Liverpool FC. Maar in eigen land verloopt het seizoen een pak minder voor de Koninklijke. En dus wordt achter de schermen al werk gemaakt van zomerse versterking.


De Madrilenen waren in de voorbij seizoenen bijzonder succesvol, met name in de Champions league. Maar de huidige selectie begint ondertussen aardig op leeftijd te raken. En dus is de club geleidelijk aan bezig met een verjongingsoperatie. Op het middenveld werd die alvast ingezet. Afgelopen zomer nam Real bijvoorbeeld al afscheid van Casemiro. Daar tegenover haalde het met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga twee jongelingen in huis die in de komende jaren de lijnen moeten uitzetten op het middenveld.

Maar ook Toni Kroos en Luka Modric beginnen inmiddels aardig op leeftijd te geraken. En dus speurt Real momenteel naar nog een derde jonge middenvelder met het potentieel voor de Europese top. Daarvoor is het vizier op Jude Bellingham gericht. De Engelse international bewijst bij Borussia Dortmund al een tijdje dat hij een erg mooie toekomst voor zich heeft. Maar de concurrentie voor de 19-jarige is bijzonder groot.

SPECIALE MEETING
Zo trekken ook verschillende Engelse topclubs stevig aan zijn mouw. Om de concurrentie te snel af te zijn, zou Real echter al in actie zijn gekomen. De Franse transferwatcher Santi Aouna meldt namelijk dat Juni Calafat, hoofd van de Madrileense rekruteringscel, dinsdag een meeting had met de vader van Bellingham. Daarvoor zou Calafat speciaal zijn doorgereisd naar Londen. Het is de Koninklijke dus menens, al blijven clubs als Liverpool en Manchester City gevaarlijk op de loer liggen.

LEES OOK: Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Real wint dit jaar opnieuw de Champions League ...

Meest recent

Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

10
10
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

27
27
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

21
21
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

21
21
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

94
94
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

52
52
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

104
104
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

143
143
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

37
37
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

62
62
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

262
262
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

209
209
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

150
150
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

845
845
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

331
331
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

126
126
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

193
193
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

87
87
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

222
222
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

271
271
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

583
583
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

273
273
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

260
260
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

347
347

Meer sportnieuws