'Nieuwe Galactico: Real houdt transfermeerting Londen'

200 stemmen
'Nieuwe Galactico: Real houdt transfermeerting Londen'

In de Champions League lijkt titelverdediger Real Madrid quasi zeker van de kwartfinales na de spectaculaire 2-5-overwinning op het veld van Liverpool FC. Maar in eigen land verloopt het seizoen een pak minder voor de Koninklijke. En dus wordt achter de schermen al werk gemaakt van zomerse versterking.


De Madrilenen waren in de voorbij seizoenen bijzonder succesvol, met name in de Champions league. Maar de huidige selectie begint ondertussen aardig op leeftijd te raken. En dus is de club geleidelijk aan bezig met een verjongingsoperatie. Op het middenveld werd die alvast ingezet. Afgelopen zomer nam Real bijvoorbeeld al afscheid van Casemiro. Daar tegenover haalde het met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga twee jongelingen in huis die in de komende jaren de lijnen moeten uitzetten op het middenveld.

Maar ook Toni Kroos en Luka Modric beginnen inmiddels aardig op leeftijd te geraken. En dus speurt Real momenteel naar nog een derde jonge middenvelder met het potentieel voor de Europese top. Daarvoor is het vizier op Jude Bellingham gericht. De Engelse international bewijst bij Borussia Dortmund al een tijdje dat hij een erg mooie toekomst voor zich heeft. Maar de concurrentie voor de 19-jarige is bijzonder groot.

SPECIALE MEETING
Zo trekken ook verschillende Engelse topclubs stevig aan zijn mouw. Om de concurrentie te snel af te zijn, zou Real echter al in actie zijn gekomen. De Franse transferwatcher Santi Aouna meldt namelijk dat Juni Calafat, hoofd van de Madrileense rekruteringscel, dinsdag een meeting had met de vader van Bellingham. Daarvoor zou Calafat speciaal zijn doorgereisd naar Londen. Het is de Koninklijke dus menens, al blijven clubs als Liverpool en Manchester City gevaarlijk op de loer liggen.

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

🚀

Real wint dit jaar opnieuw de Champions League ...

Meest recent

Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

5
5
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

90
90
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

12
12
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

264
264
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

386
386
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

108
108
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

238
238
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

706
706
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

422
422
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

132
132
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

755
755
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

222
222
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

150
150
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

253
253
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

165
165
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

59
59
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

83
83
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

132
132
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

579
579
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

108
108
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

195
195
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

385
385
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73

Meer sportnieuws