'Nieuwe Galactico: Real houdt transfermeerting Londen'

door
'Nieuwe Galactico: Real houdt transfermeerting Londen'

In de Champions League lijkt titelverdediger Real Madrid quasi zeker van de kwartfinales na de spectaculaire 2-5-overwinning op het veld van Liverpool FC. Maar in eigen land verloopt het seizoen een pak minder voor de Koninklijke. En dus wordt achter de schermen al werk gemaakt van zomerse versterking.


De Madrilenen waren in de voorbij seizoenen bijzonder succesvol, met name in de Champions league. Maar de huidige selectie begint ondertussen aardig op leeftijd te raken. En dus is de club geleidelijk aan bezig met een verjongingsoperatie. Op het middenveld werd die alvast ingezet. Afgelopen zomer nam Real bijvoorbeeld al afscheid van Casemiro. Daar tegenover haalde het met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga twee jongelingen in huis die in de komende jaren de lijnen moeten uitzetten op het middenveld.

Maar ook Toni Kroos en Luka Modric beginnen inmiddels aardig op leeftijd te geraken. En dus speurt Real momenteel naar nog een derde jonge middenvelder met het potentieel voor de Europese top. Daarvoor is het vizier op Jude Bellingham gericht. De Engelse international bewijst bij Borussia Dortmund al een tijdje dat hij een erg mooie toekomst voor zich heeft. Maar de concurrentie voor de 19-jarige is bijzonder groot.

SPECIALE MEETING
Zo trekken ook verschillende Engelse topclubs stevig aan zijn mouw. Om de concurrentie te snel af te zijn, zou Real echter al in actie zijn gekomen. De Franse transferwatcher Santi Aouna meldt namelijk dat Juni Calafat, hoofd van de Madrileense rekruteringscel, dinsdag een meeting had met de vader van Bellingham. Daarvoor zou Calafat speciaal zijn doorgereisd naar Londen. Het is de Koninklijke dus menens, al blijven clubs als Liverpool en Manchester City gevaarlijk op de loer liggen.

LEES OOK: 'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Real wint dit jaar opnieuw de Champions League ...

Meest recent

'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

39
39
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

6
6
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

215
215
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

24
24
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

51
51
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

107
107
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

149
149
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

66
66
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

248
248
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

61
61
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

160
160
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

222
222
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

579
579
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

837
837
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

247
247
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

338
338
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

62
62
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

720
720
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

147
147
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

181
181
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

1128
1128
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

358
358
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

385
385
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

269
269
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

552
552

Meer sportnieuws