Beerschot meldt flinke tegenvaller voor CPL-clash

door
Beerschot meldt flinke tegenvaller voor CPL-clash

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League nog van start moeten gaan, draait de ontknoping in de Challenger Pro League inmiddels op volle toeren. Aanstaande vrijdag wacht zelfs een heuse topmatch in de Promotion Play-Off. Dan krijgt Beerschot VA immers het bezoek van SK Beveren.


De Waaslanders slaagden er afgelopen weekend alvast in om nieuw leven in de titelstrijd te blazen door de volle buit te pakken tegen leider RWDM. Maar om in het spoor van de Brusselaars te blijven zal Beveren ook op 't Kiel punten moeten rapen. Beerschot pakte op zijn beurt de drie punten tegen Lierse Kempenzonen. Mits een nieuwe overwinning vrijdag op eigen veld, kunnen de Antwerpenaren naderen tot op één punt van Beveren en vier punten van RWDM.

De topper wordt voor beide ploegen dus van cruciaal belang, de verliezer lijkt het ticket voor de Jupiler Pro League sowieso te mogen vergeten. Maar in aanloop naar de clash met Beveren, kreeg Beerschot een flinke tegenvaller te verwerken. Coach Andreas Wieland zal immers één van zijn sterkhouders moeten missen. Zo zal Ryan Sanusi, die tegen Lierse ook al ontbrak, de wedstrijd aan zich voorbij moeten laten gaan.

VASTE BASISKRACHT
De aanvoerder liep een kwetsuur aan de enkel op na een onfortuinlijk contact tijdens één van de trainingen. Hoe lang hij precies buiten strijd zal zijn is niet bekend, maar Beerschot verwacht dat hij toch een aantal weken aan de kant zal staan. Dat betekent een serieuze aderlating. Indien fit staat Sanusi telkens in de basis en ook in de kleedkamer geldt hij als één van de dragende krachten.

LEES OOK: CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

Indien Beerschot vrijdag niet wint, is de promotie gaan vliegen ...

Meest recent

Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

92
92
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

35
35
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

61
61
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

34
34
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

118
118
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

142
142
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

74
74
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

164
164
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

156
156
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

239
239
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

102
102
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

102
102
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

52
52
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

327
327
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

231
231
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

287
287
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

420
420
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

167
167
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

338
338
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1360
1360
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

120
120
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

57
57
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

712
712

Meer sportnieuws