Beerschot meldt flinke tegenvaller voor CPL-clash

224 stemmen
Beerschot meldt flinke tegenvaller voor CPL-clash

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League nog van start moeten gaan, draait de ontknoping in de Challenger Pro League inmiddels op volle toeren. Aanstaande vrijdag wacht zelfs een heuse topmatch in de Promotion Play-Off. Dan krijgt Beerschot VA immers het bezoek van SK Beveren.


De Waaslanders slaagden er afgelopen weekend alvast in om nieuw leven in de titelstrijd te blazen door de volle buit te pakken tegen leider RWDM. Maar om in het spoor van de Brusselaars te blijven zal Beveren ook op 't Kiel punten moeten rapen. Beerschot pakte op zijn beurt de drie punten tegen Lierse Kempenzonen. Mits een nieuwe overwinning vrijdag op eigen veld, kunnen de Antwerpenaren naderen tot op één punt van Beveren en vier punten van RWDM.

De topper wordt voor beide ploegen dus van cruciaal belang, de verliezer lijkt het ticket voor de Jupiler Pro League sowieso te mogen vergeten. Maar in aanloop naar de clash met Beveren, kreeg Beerschot een flinke tegenvaller te verwerken. Coach Andreas Wieland zal immers één van zijn sterkhouders moeten missen. Zo zal Ryan Sanusi, die tegen Lierse ook al ontbrak, de wedstrijd aan zich voorbij moeten laten gaan.

VASTE BASISKRACHT
De aanvoerder liep een kwetsuur aan de enkel op na een onfortuinlijk contact tijdens één van de trainingen. Hoe lang hij precies buiten strijd zal zijn is niet bekend, maar Beerschot verwacht dat hij toch een aantal weken aan de kant zal staan. Dat betekent een serieuze aderlating. Indien fit staat Sanusi telkens in de basis en ook in de kleedkamer geldt hij als één van de dragende krachten.

LEES OOK: Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

🚀

Indien Beerschot vrijdag niet wint, is de promotie gaan vliegen ...

Meest recent

WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

26
26
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

20
20
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

139
139
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

184
184
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

124
124
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

143
143
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

159
159
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

352
352
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

522
522
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

114
114
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

246
246
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

328
328
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

323
323
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

589
589
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

387
387
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

199
199
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

432
432
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

559
559
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

379
379
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

175
175
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

419
419
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

63
63
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

515
515

Meer sportnieuws