Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

1447 stemmen
Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

De delegatie van Club Brugge vertoeft momenteel in Lissabon, waar het Champions League-duel tegen SL Benfica wordt afgewerkt. Scott Parker zal tijdens die wedstrijd opnieuw op de dug-out plaatsnemen als hoofdtrainer. Maar voor de Engelsman lijkt het slechts uitstel van executie te worden.


Parker slaagde er sinds hij het stokje overnam van Carl Hoefkens niet in om Club te doen aanknopen met de gewenste successen. Integendeel, onder zijn bewind zijn de resultaten ronduit teleurstellend. In de competitie pakte Club een povere 12 op 30, terwijl in de Champions League vrij kansloos van Benfica werd verloren. En er lijkt ook maar geen beterschap aan te komen. Afgelopen vrijdag kwam Blauw-Zwart opnieuw erg bleekjes voor de dag met een 3-0-nederlaag op KV Oostende als gevolg.

Desondanks blijft Parker voorlopig in het zadel. Praktisch gezien wordt het immers bijzonder moeilijk om nog een gepaste vervanger te vinden die meteen voor een impact kan zorgen. Bovendien heeft het Brugse bestuur geen trek om drie keer in één seizoen van trainer te wisselen. Naar volgend seizoen toe lijkt het echter onwaarschijnlijk dat hij in het zadel blijft. Maar volgens analist Philippe Albert moet het Brugse bestuur meteen overgaan tot actie.

VANDERHAEGHE OF BLESSIN
In zijn column voor SudPresse pleit de voormalige Rode Duivel er immers voor om Parker meteen aan de kant te schuiven. En hij reikt zelfs al twee mogelijke alternatieven aan. "Achter de schermen wordt gesproken over een terugkeer van Alfred Schreuder. Maar ik blijft bij Alexander Blessin, die buitengewoon werk leverde bij KV Oostende. Of Yves Vanderhaeghe, die snel orde op zaken kan stellen in de kleedkamer. Club dat naast de top 4 valt, zou gewoonweg ondenkbaar zijn. En als er niets verandert gaan we daar heen, want AA Gent en Standard doen hun werk wel", aldus Albert.

LEES OOK: Club Brugge en Union kennen hun straffen

Blessin zou een geschikte oplossing vormen voor Club ...

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

18
18
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

76
76
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

13
13
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

56
56
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

77
77
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

67
67
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

108
108
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

156
156
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

28
28
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

126
126
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

266
266
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

328
328
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

315
315
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

58
58
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

110
110
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

119
119
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

89
89
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

302
302
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

119
119
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

306
306

Meer sportnieuws