Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

door
Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

De delegatie van Club Brugge vertoeft momenteel in Lissabon, waar het Champions League-duel tegen SL Benfica wordt afgewerkt. Scott Parker zal tijdens die wedstrijd opnieuw op de dug-out plaatsnemen als hoofdtrainer. Maar voor de Engelsman lijkt het slechts uitstel van executie te worden.


Parker slaagde er sinds hij het stokje overnam van Carl Hoefkens niet in om Club te doen aanknopen met de gewenste successen. Integendeel, onder zijn bewind zijn de resultaten ronduit teleurstellend. In de competitie pakte Club een povere 12 op 30, terwijl in de Champions League vrij kansloos van Benfica werd verloren. En er lijkt ook maar geen beterschap aan te komen. Afgelopen vrijdag kwam Blauw-Zwart opnieuw erg bleekjes voor de dag met een 3-0-nederlaag op KV Oostende als gevolg.

Desondanks blijft Parker voorlopig in het zadel. Praktisch gezien wordt het immers bijzonder moeilijk om nog een gepaste vervanger te vinden die meteen voor een impact kan zorgen. Bovendien heeft het Brugse bestuur geen trek om drie keer in één seizoen van trainer te wisselen. Naar volgend seizoen toe lijkt het echter onwaarschijnlijk dat hij in het zadel blijft. Maar volgens analist Philippe Albert moet het Brugse bestuur meteen overgaan tot actie.

VANDERHAEGHE OF BLESSIN
In zijn column voor SudPresse pleit de voormalige Rode Duivel er immers voor om Parker meteen aan de kant te schuiven. En hij reikt zelfs al twee mogelijke alternatieven aan. "Achter de schermen wordt gesproken over een terugkeer van Alfred Schreuder. Maar ik blijft bij Alexander Blessin, die buitengewoon werk leverde bij KV Oostende. Of Yves Vanderhaeghe, die snel orde op zaken kan stellen in de kleedkamer. Club dat naast de top 4 valt, zou gewoonweg ondenkbaar zijn. En als er niets verandert gaan we daar heen, want AA Gent en Standard doen hun werk wel", aldus Albert.

LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Blessin zou een geschikte oplossing vormen voor Club ...

Meest recent

De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

40
40
Voetbalbond reageert op relletje rond Rode Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

29
29
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

118
118
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

48
48
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

51
51
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

229
229
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

54
54
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

99
99
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

115
115
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

37
37
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

129
129
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

194
194
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

318
318
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

164
164
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

29
29
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

420
420
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

78
78
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

191
191
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

148
148
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

90
90
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

83
83
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

104
104
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

97
97
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

177
177
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

191
191

Meer sportnieuws