Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

door
Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

De delegatie van Club Brugge vertoeft momenteel in Lissabon, waar het Champions League-duel tegen SL Benfica wordt afgewerkt. Scott Parker zal tijdens die wedstrijd opnieuw op de dug-out plaatsnemen als hoofdtrainer. Maar voor de Engelsman lijkt het slechts uitstel van executie te worden.


Parker slaagde er sinds hij het stokje overnam van Carl Hoefkens niet in om Club te doen aanknopen met de gewenste successen. Integendeel, onder zijn bewind zijn de resultaten ronduit teleurstellend. In de competitie pakte Club een povere 12 op 30, terwijl in de Champions League vrij kansloos van Benfica werd verloren. En er lijkt ook maar geen beterschap aan te komen. Afgelopen vrijdag kwam Blauw-Zwart opnieuw erg bleekjes voor de dag met een 3-0-nederlaag op KV Oostende als gevolg.

Desondanks blijft Parker voorlopig in het zadel. Praktisch gezien wordt het immers bijzonder moeilijk om nog een gepaste vervanger te vinden die meteen voor een impact kan zorgen. Bovendien heeft het Brugse bestuur geen trek om drie keer in één seizoen van trainer te wisselen. Naar volgend seizoen toe lijkt het echter onwaarschijnlijk dat hij in het zadel blijft. Maar volgens analist Philippe Albert moet het Brugse bestuur meteen overgaan tot actie.

VANDERHAEGHE OF BLESSIN
In zijn column voor SudPresse pleit de voormalige Rode Duivel er immers voor om Parker meteen aan de kant te schuiven. En hij reikt zelfs al twee mogelijke alternatieven aan. "Achter de schermen wordt gesproken over een terugkeer van Alfred Schreuder. Maar ik blijft bij Alexander Blessin, die buitengewoon werk leverde bij KV Oostende. Of Yves Vanderhaeghe, die snel orde op zaken kan stellen in de kleedkamer. Club dat naast de top 4 valt, zou gewoonweg ondenkbaar zijn. En als er niets verandert gaan we daar heen, want AA Gent en Standard doen hun werk wel", aldus Albert.

LEES OOK: 'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Blessin zou een geschikte oplossing vormen voor Club ...

Meest recent

Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

151
151
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

15
15
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

46
46
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

12
12
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

73
73
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

40
40
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

67
67
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

190
190
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

206
206
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

93
93
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

243
243
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

190
190
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

221
221
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

637
637
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

216
216
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

598
598
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

99
99
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

75
75
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

139
139
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

68
68
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

96
96
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

442
442
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

256
256
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

84
84
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

267
267

Meer sportnieuws