Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

door
Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

De delegatie van Club Brugge vertoeft momenteel in Lissabon, waar het Champions League-duel tegen SL Benfica wordt afgewerkt. Scott Parker zal tijdens die wedstrijd opnieuw op de dug-out plaatsnemen als hoofdtrainer. Maar voor de Engelsman lijkt het slechts uitstel van executie te worden.


Parker slaagde er sinds hij het stokje overnam van Carl Hoefkens niet in om Club te doen aanknopen met de gewenste successen. Integendeel, onder zijn bewind zijn de resultaten ronduit teleurstellend. In de competitie pakte Club een povere 12 op 30, terwijl in de Champions League vrij kansloos van Benfica werd verloren. En er lijkt ook maar geen beterschap aan te komen. Afgelopen vrijdag kwam Blauw-Zwart opnieuw erg bleekjes voor de dag met een 3-0-nederlaag op KV Oostende als gevolg.

Desondanks blijft Parker voorlopig in het zadel. Praktisch gezien wordt het immers bijzonder moeilijk om nog een gepaste vervanger te vinden die meteen voor een impact kan zorgen. Bovendien heeft het Brugse bestuur geen trek om drie keer in één seizoen van trainer te wisselen. Naar volgend seizoen toe lijkt het echter onwaarschijnlijk dat hij in het zadel blijft. Maar volgens analist Philippe Albert moet het Brugse bestuur meteen overgaan tot actie.

VANDERHAEGHE OF BLESSIN
In zijn column voor SudPresse pleit de voormalige Rode Duivel er immers voor om Parker meteen aan de kant te schuiven. En hij reikt zelfs al twee mogelijke alternatieven aan. "Achter de schermen wordt gesproken over een terugkeer van Alfred Schreuder. Maar ik blijft bij Alexander Blessin, die buitengewoon werk leverde bij KV Oostende. Of Yves Vanderhaeghe, die snel orde op zaken kan stellen in de kleedkamer. Club dat naast de top 4 valt, zou gewoonweg ondenkbaar zijn. En als er niets verandert gaan we daar heen, want AA Gent en Standard doen hun werk wel", aldus Albert.

LEES OOK: 'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Blessin zou een geschikte oplossing vormen voor Club ...

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

28
28
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

47
47
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

23
23
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

49
49
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

233
233
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

272
272
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

174
174
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

211
211
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

249
249
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

478
478
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

95
95
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

209
209
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

111
111
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

61
61
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

157
157
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

225
225
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

617
617

Meer sportnieuws