Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

door
Club-bestuur krijgt twee nieuwe coaches aangereikt

De delegatie van Club Brugge vertoeft momenteel in Lissabon, waar het Champions League-duel tegen SL Benfica wordt afgewerkt. Scott Parker zal tijdens die wedstrijd opnieuw op de dug-out plaatsnemen als hoofdtrainer. Maar voor de Engelsman lijkt het slechts uitstel van executie te worden.


Parker slaagde er sinds hij het stokje overnam van Carl Hoefkens niet in om Club te doen aanknopen met de gewenste successen. Integendeel, onder zijn bewind zijn de resultaten ronduit teleurstellend. In de competitie pakte Club een povere 12 op 30, terwijl in de Champions League vrij kansloos van Benfica werd verloren. En er lijkt ook maar geen beterschap aan te komen. Afgelopen vrijdag kwam Blauw-Zwart opnieuw erg bleekjes voor de dag met een 3-0-nederlaag op KV Oostende als gevolg.

Desondanks blijft Parker voorlopig in het zadel. Praktisch gezien wordt het immers bijzonder moeilijk om nog een gepaste vervanger te vinden die meteen voor een impact kan zorgen. Bovendien heeft het Brugse bestuur geen trek om drie keer in één seizoen van trainer te wisselen. Naar volgend seizoen toe lijkt het echter onwaarschijnlijk dat hij in het zadel blijft. Maar volgens analist Philippe Albert moet het Brugse bestuur meteen overgaan tot actie.

VANDERHAEGHE OF BLESSIN
In zijn column voor SudPresse pleit de voormalige Rode Duivel er immers voor om Parker meteen aan de kant te schuiven. En hij reikt zelfs al twee mogelijke alternatieven aan. "Achter de schermen wordt gesproken over een terugkeer van Alfred Schreuder. Maar ik blijft bij Alexander Blessin, die buitengewoon werk leverde bij KV Oostende. Of Yves Vanderhaeghe, die snel orde op zaken kan stellen in de kleedkamer. Club dat naast de top 4 valt, zou gewoonweg ondenkbaar zijn. En als er niets verandert gaan we daar heen, want AA Gent en Standard doen hun werk wel", aldus Albert.

LEES OOK: ‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Blessin zou een geschikte oplossing vormen voor Club ...

Meest recent

‘Italië wil stunten met nieuwe bondscoach’

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

10
10
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

53
53
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

172
172
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

59
59
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

206
206
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

221
221
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

267
267
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

179
179
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

468
468
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

530
530
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

230
230
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

82
82
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

81
81
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

120
120
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

365
365
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

58
58
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

485
485
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

277
277
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

404
404
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

38
38
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

88
88
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

158
158

Meer sportnieuws