Lang steunt Parker: "Heel het team staat achter de coach"

door
Lang steunt Parker:

Het is crisis bij Club Brugge. De landskampioen doet het in de eigen competitie allesbehalve goed, en de verliesbeurt van tijdens het afgelopen weekend tegen KV Oostende hakte er stevig in. Ondertussen bereidt Blauw-Zwart zich voor op de Champions League-kraker tegen Benfica. 


De Brugse spelersgroep kwam vandaag aan in Lissabon, en bereidt zich morgen een laatste keer voor op het treffen met Benfica. Er dient een 0-2 achterstand goedgemaakt te worden, en laat dat een loodzware opdracht zijn tegen de Portugese topclub. Noa Lang toonde zich alvast bijzonder strijdvaardig tijdens de persconferentie vandaag. De Nederlander hoopt dan ook om door te stoten naar de volgende ronde. 

De voorbije dagen was er steeds meer onduidelijkheid rond de positie van Scott Parker bij Club Brugge. De bijzonder slechte prestaties van de voorbije weken en maanden lijken maar aan te houden, en het geloof van de fans in de Engelsman is stilaan op. Toch bekende Noa Lang aan Het Laatste Nieuws dat de spelersgroep daar anders over denkt. Zo blijkt zelfs dat Parker nog steeds de steun geniet van de gehele ploeg. 

"Ik sta samen met het hele team achter de coach"

Op de vraag of Noa Lang nog gelooft in Scott Parker, antwoordde de Nederlander klaar en duidelijk. "Zowel ik als de hele spelersgroep geloven nog in hem. Velen vergeten dat we ook onder Parker bij vlagen heel goed voetbal speelden. Het is typisch voetbal dat de trainer de schuld van alles krijgt. Wij moeten het als spelersgroep namelijk zien om te draaien. Het is aan ons om die kans morgen te grijpen", klikt het bij Noa Lang. 

LEES OOK: Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Zal Parker het seizoen uit doen bij Club Brugge?

Meest recent

U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

9
9
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

26
26
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

31
31
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

24
24
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

138
138
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

41
41
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

60
60
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

417
417
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

156
156
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

97
97
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

419
419
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

638
638
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

136
136
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

44
44
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

67
67
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

58
58
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

511
511
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

244
244
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

168
168
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

534
534
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

305
305
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

126
126
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

277
277
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

224
224

Meer sportnieuws