Lang steunt Parker: "Heel het team staat achter de coach"

door
Lang steunt Parker:

Het is crisis bij Club Brugge. De landskampioen doet het in de eigen competitie allesbehalve goed, en de verliesbeurt van tijdens het afgelopen weekend tegen KV Oostende hakte er stevig in. Ondertussen bereidt Blauw-Zwart zich voor op de Champions League-kraker tegen Benfica. 


De Brugse spelersgroep kwam vandaag aan in Lissabon, en bereidt zich morgen een laatste keer voor op het treffen met Benfica. Er dient een 0-2 achterstand goedgemaakt te worden, en laat dat een loodzware opdracht zijn tegen de Portugese topclub. Noa Lang toonde zich alvast bijzonder strijdvaardig tijdens de persconferentie vandaag. De Nederlander hoopt dan ook om door te stoten naar de volgende ronde. 

De voorbije dagen was er steeds meer onduidelijkheid rond de positie van Scott Parker bij Club Brugge. De bijzonder slechte prestaties van de voorbije weken en maanden lijken maar aan te houden, en het geloof van de fans in de Engelsman is stilaan op. Toch bekende Noa Lang aan Het Laatste Nieuws dat de spelersgroep daar anders over denkt. Zo blijkt zelfs dat Parker nog steeds de steun geniet van de gehele ploeg. 

"Ik sta samen met het hele team achter de coach"

Op de vraag of Noa Lang nog gelooft in Scott Parker, antwoordde de Nederlander klaar en duidelijk. "Zowel ik als de hele spelersgroep geloven nog in hem. Velen vergeten dat we ook onder Parker bij vlagen heel goed voetbal speelden. Het is typisch voetbal dat de trainer de schuld van alles krijgt. Wij moeten het als spelersgroep namelijk zien om te draaien. Het is aan ons om die kans morgen te grijpen", klikt het bij Noa Lang. 

LEES OOK: 'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Zal Parker het seizoen uit doen bij Club Brugge?

Meest recent

'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

9
9
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

34
34
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

95
95
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

102
102
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

465
465
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

67
67
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

165
165
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

368
368
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

414
414
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

508
508
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

224
224
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

540
540
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

381
381
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

58
58
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

129
129
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

229
229
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

48
48
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

135
135
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

200
200
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

212
212
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

195
195
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

102
102
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

189
189
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

63
63
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

383
383

Meer sportnieuws