Lang steunt Parker: "Heel het team staat achter de coach"

door
Lang steunt Parker:

Het is crisis bij Club Brugge. De landskampioen doet het in de eigen competitie allesbehalve goed, en de verliesbeurt van tijdens het afgelopen weekend tegen KV Oostende hakte er stevig in. Ondertussen bereidt Blauw-Zwart zich voor op de Champions League-kraker tegen Benfica. 


De Brugse spelersgroep kwam vandaag aan in Lissabon, en bereidt zich morgen een laatste keer voor op het treffen met Benfica. Er dient een 0-2 achterstand goedgemaakt te worden, en laat dat een loodzware opdracht zijn tegen de Portugese topclub. Noa Lang toonde zich alvast bijzonder strijdvaardig tijdens de persconferentie vandaag. De Nederlander hoopt dan ook om door te stoten naar de volgende ronde. 

De voorbije dagen was er steeds meer onduidelijkheid rond de positie van Scott Parker bij Club Brugge. De bijzonder slechte prestaties van de voorbije weken en maanden lijken maar aan te houden, en het geloof van de fans in de Engelsman is stilaan op. Toch bekende Noa Lang aan Het Laatste Nieuws dat de spelersgroep daar anders over denkt. Zo blijkt zelfs dat Parker nog steeds de steun geniet van de gehele ploeg. 

"Ik sta samen met het hele team achter de coach"

Op de vraag of Noa Lang nog gelooft in Scott Parker, antwoordde de Nederlander klaar en duidelijk. "Zowel ik als de hele spelersgroep geloven nog in hem. Velen vergeten dat we ook onder Parker bij vlagen heel goed voetbal speelden. Het is typisch voetbal dat de trainer de schuld van alles krijgt. Wij moeten het als spelersgroep namelijk zien om te draaien. Het is aan ons om die kans morgen te grijpen", klikt het bij Noa Lang. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

Zal Parker het seizoen uit doen bij Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

22
22
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

11
11
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

60
60
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

56
56
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

70
70
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

196
196
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

96
96
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

91
91
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

41
41
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

154
154
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

321
321
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

297
297
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

235
235
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

59
59
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

493
493
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

149
149
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

690
690
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

78
78
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

93
93
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

250
250
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

52
52
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

217
217
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

81
81
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

42
42

Meer sportnieuws