'Man United wil kater doorspoelen met toptransfer'

147 stemmen
'Man United wil kater doorspoelen met toptransfer'

De clash tussen Liverpool en Manchester United eindigde gisteren op een fiasco voor de bezoekers. Ten Hag ging samen met zijn troepen maar liefst met 7-0 onderuit tegen een swingend Liverpool. De pandoering tegen de aartsvijand zou de nood aan vers bloed bij de Mancunians dan ook stevig kunnen aanwakkeren.


Met het oog op de aankomende transfermercato heeft Manchester United naar verluidt één specifiek hoofddoel: het aantrekken van een nieuwe spits. De Mancunians lieten Cristiano Ronaldo in januari vertrekken, en haalden met Wout Weghorst een tijdelijke vervanger binnen die momenteel niet aan de torenhoge verwachtingen kan voldoen. Met amper één doelpunt en drie assists in veertien wedstrijden zal de Nederlander binnenkort een nieuwe concurrent in de aanval naast zich krijgen.

Volgens Fichajes heeft Manchester United zijn pijlen immers gericht om Tammy Abraham. De Engelse spits van AS Roma kan dit seizoen een stuk minder makkelijk de weg naar doel vinden, en zou zelf ook azen op een terugkeer naar zijn geboorteland. Het Spaans medium weet ook dat AS Roma bereid zou zijn om aan de onderhandelingstafel te gaan met United.

Jeugdproduct van grote concurrent

Tammy Abraham voldeed zijn jeugdopleiding bij Chelsea FC. De Engelsman kon echter nooit definitief doorbreken op Stamford Bridge, en werd om die reden diverse keren uitgeleend door de Blues. Uiteindelijk telde AS Roma medio 2021 nog 40 miljoen neer voor de inmiddels 25-jarige aanvaller.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Is Abraham wél een geschikte opvolger van CR7?

Meest recent

'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

63
63
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

136
136
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

13
13
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

10
10
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

168
168
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

358
358
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

99
99
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

305
305
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

574
574
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

458
458
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

321
321
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

485
485
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

134
134
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

157
157
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

94
94
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

97
97
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

201
201
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

319
319
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

674
674
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

166
166
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

94
94
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

288
288
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

431
431
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

268
268

Meer sportnieuws