'Cercle hakt keepersknoop voor volgend seizoen door'

door
'Cercle hakt keepersknoop voor volgend seizoen door'

Cercle Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de strijd om de top acht. Het slaagde er zelf in om Seraing met 3-1 te kloppen en zag later op de avond Anderlecht verliezen van AA Gent, waardoor het nu al vier punten voorsprong heeft op Paars-Wit. Daardoor staan de Bruggelingen steviger op de achtste plaats en dus lijken ze alsmaar meer nog een verlengstuk aan hun seizoen te gaan breien in de play-offs.


Desondanks maken ze in het Jan Breydelstadion nu al volop werk van volgend seizoen. Eén van de vraagstukken die op tafel ligt, is wie de eerste doelman moet worden. Dit seizoen stond Radoslaw Majecki onder de lat, maar de Pool wordt slechts gehuurd van AS Monaco en keert in principe terug naar het Prinsdom. Maar dat betekent niet noodzakelijk dat Cercle een nieuwe doelman gaat zoeken.

Er is in principe nog Thomas Didillon, die in de zomer terugkeert na een uitleenbeurt aan Monaco en nog een jaar contract heeft. Maar volgens Het Nieuwsblad zal Warleson meer dan waarschijnlijk volgend seizoen de eerste doelman worden. De Braziliaan speelt al sinds begin 2020 voor Cercle, maar was al die tijd tweede of derde doelman. Hij lijkt dus zijn kans te gaan krijgen en mag door de blessure van Majecki ook sowieso al de rest van de reguliere competitie onder de lat staan.

DOUBLURE
Het is nog niet duidelijk of Cercle de transfermarkt op zal trekken om een doublure of concurrent voor Warleson te zoeken. Het heeft wel nog twee andere doelmannen achter de hand met de ervaren Sébastien Bruzzese, die wel einde contract is, en de jonge Bas Langenbick.  De 20-jarige doelman van Jong Cercle zag onlangs in ieder geval de optie in zijn contract gelicht worden en ligt daardoor nog één jaar langer vast.

LEES OOK: Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

Moet Cercle nog een nieuwe keeper halen?

Meest recent

Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

8
8
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

64
64
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

11
11
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

124
124
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

115
115
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

562
562
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

98
98
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

545
545
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

319
319
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

444
444
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

388
388
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

101
101
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

29
29
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

118
118
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

505
505
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

121
121
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

226
226
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

257
257
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

153
153
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

92
92
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

119
119
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

383
383
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

1070
1070
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

107
107

Meer sportnieuws