'Cercle hakt keepersknoop voor volgend seizoen door'

349 stemmen
'Cercle hakt keepersknoop voor volgend seizoen door'

Cercle Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de strijd om de top acht. Het slaagde er zelf in om Seraing met 3-1 te kloppen en zag later op de avond Anderlecht verliezen van AA Gent, waardoor het nu al vier punten voorsprong heeft op Paars-Wit. Daardoor staan de Bruggelingen steviger op de achtste plaats en dus lijken ze alsmaar meer nog een verlengstuk aan hun seizoen te gaan breien in de play-offs.


Desondanks maken ze in het Jan Breydelstadion nu al volop werk van volgend seizoen. Eén van de vraagstukken die op tafel ligt, is wie de eerste doelman moet worden. Dit seizoen stond Radoslaw Majecki onder de lat, maar de Pool wordt slechts gehuurd van AS Monaco en keert in principe terug naar het Prinsdom. Maar dat betekent niet noodzakelijk dat Cercle een nieuwe doelman gaat zoeken.

Er is in principe nog Thomas Didillon, die in de zomer terugkeert na een uitleenbeurt aan Monaco en nog een jaar contract heeft. Maar volgens Het Nieuwsblad zal Warleson meer dan waarschijnlijk volgend seizoen de eerste doelman worden. De Braziliaan speelt al sinds begin 2020 voor Cercle, maar was al die tijd tweede of derde doelman. Hij lijkt dus zijn kans te gaan krijgen en mag door de blessure van Majecki ook sowieso al de rest van de reguliere competitie onder de lat staan.

DOUBLURE
Het is nog niet duidelijk of Cercle de transfermarkt op zal trekken om een doublure of concurrent voor Warleson te zoeken. Het heeft wel nog twee andere doelmannen achter de hand met de ervaren Sébastien Bruzzese, die wel einde contract is, en de jonge Bas Langenbick.  De 20-jarige doelman van Jong Cercle zag onlangs in ieder geval de optie in zijn contract gelicht worden en ligt daardoor nog één jaar langer vast.

LEES OOK: Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Moet Cercle nog een nieuwe keeper halen?

Meest recent

Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

26
26
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

8
8
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

239
239
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

160
160
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

128
128
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

83
83
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

39
39
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

83
83
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

66
66
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

35
35
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

175
175
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

207
207
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

119
119
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

72
72
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

666
666
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

464
464
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

243
243
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

291
291
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

95
95
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

73
73
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

335
335
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

812
812
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

179
179
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

538
538

Meer sportnieuws