'Cercle hakt keepersknoop voor volgend seizoen door'

door
'Cercle hakt keepersknoop voor volgend seizoen door'

Cercle Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de strijd om de top acht. Het slaagde er zelf in om Seraing met 3-1 te kloppen en zag later op de avond Anderlecht verliezen van AA Gent, waardoor het nu al vier punten voorsprong heeft op Paars-Wit. Daardoor staan de Bruggelingen steviger op de achtste plaats en dus lijken ze alsmaar meer nog een verlengstuk aan hun seizoen te gaan breien in de play-offs.


Desondanks maken ze in het Jan Breydelstadion nu al volop werk van volgend seizoen. Eén van de vraagstukken die op tafel ligt, is wie de eerste doelman moet worden. Dit seizoen stond Radoslaw Majecki onder de lat, maar de Pool wordt slechts gehuurd van AS Monaco en keert in principe terug naar het Prinsdom. Maar dat betekent niet noodzakelijk dat Cercle een nieuwe doelman gaat zoeken.

Er is in principe nog Thomas Didillon, die in de zomer terugkeert na een uitleenbeurt aan Monaco en nog een jaar contract heeft. Maar volgens Het Nieuwsblad zal Warleson meer dan waarschijnlijk volgend seizoen de eerste doelman worden. De Braziliaan speelt al sinds begin 2020 voor Cercle, maar was al die tijd tweede of derde doelman. Hij lijkt dus zijn kans te gaan krijgen en mag door de blessure van Majecki ook sowieso al de rest van de reguliere competitie onder de lat staan.

DOUBLURE
Het is nog niet duidelijk of Cercle de transfermarkt op zal trekken om een doublure of concurrent voor Warleson te zoeken. Het heeft wel nog twee andere doelmannen achter de hand met de ervaren Sébastien Bruzzese, die wel einde contract is, en de jonge Bas Langenbick.  De 20-jarige doelman van Jong Cercle zag onlangs in ieder geval de optie in zijn contract gelicht worden en ligt daardoor nog één jaar langer vast.

LEES OOK: Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Moet Cercle nog een nieuwe keeper halen?

Meest recent

Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

5
5
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

36
36
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

54
54
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

24
24
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

33
33
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

44
44
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

19
19
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

388
388
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

105
105
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

110
110
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

362
362
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

55
55
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

469
469
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

548
548
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

113
113
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

292
292
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

277
277
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

309
309
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

197
197
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

69
69
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

182
182
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

254
254
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

197
197
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

215
215

Meer sportnieuws