'Cercle hakt keepersknoop voor volgend seizoen door'

349 stemmen
'Cercle hakt keepersknoop voor volgend seizoen door'

Cercle Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de strijd om de top acht. Het slaagde er zelf in om Seraing met 3-1 te kloppen en zag later op de avond Anderlecht verliezen van AA Gent, waardoor het nu al vier punten voorsprong heeft op Paars-Wit. Daardoor staan de Bruggelingen steviger op de achtste plaats en dus lijken ze alsmaar meer nog een verlengstuk aan hun seizoen te gaan breien in de play-offs.


Desondanks maken ze in het Jan Breydelstadion nu al volop werk van volgend seizoen. Eén van de vraagstukken die op tafel ligt, is wie de eerste doelman moet worden. Dit seizoen stond Radoslaw Majecki onder de lat, maar de Pool wordt slechts gehuurd van AS Monaco en keert in principe terug naar het Prinsdom. Maar dat betekent niet noodzakelijk dat Cercle een nieuwe doelman gaat zoeken.

Er is in principe nog Thomas Didillon, die in de zomer terugkeert na een uitleenbeurt aan Monaco en nog een jaar contract heeft. Maar volgens Het Nieuwsblad zal Warleson meer dan waarschijnlijk volgend seizoen de eerste doelman worden. De Braziliaan speelt al sinds begin 2020 voor Cercle, maar was al die tijd tweede of derde doelman. Hij lijkt dus zijn kans te gaan krijgen en mag door de blessure van Majecki ook sowieso al de rest van de reguliere competitie onder de lat staan.

DOUBLURE
Het is nog niet duidelijk of Cercle de transfermarkt op zal trekken om een doublure of concurrent voor Warleson te zoeken. Het heeft wel nog twee andere doelmannen achter de hand met de ervaren Sébastien Bruzzese, die wel einde contract is, en de jonge Bas Langenbick.  De 20-jarige doelman van Jong Cercle zag onlangs in ieder geval de optie in zijn contract gelicht worden en ligt daardoor nog één jaar langer vast.

LEES OOK: Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Moet Cercle nog een nieuwe keeper halen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

72
72
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

74
74
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

87
87
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

64
64
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

150
150
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

208
208
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

443
443
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

379
379
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

346
346
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

90
90
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

701
701
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

76
76
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

295
295
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

58
58
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

123
123
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

433
433
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

145
145
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

117
117
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

75
75
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

217
217
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

663
663
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

926
926
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

732
732
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

119
119
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

528
528

Meer sportnieuws