'Genk kan opgelucht ademhalen na gemene actie'

door
'Genk kan opgelucht ademhalen na gemene actie'

Leider KRC Genk heeft zondag van zijn pluimen gelaten, want het moest in de Limburgse derby vrede nemen met een punt tegen STVV. Het gaf twee keer een voorsprong uit handen en bleef daardoor steken op 2-2. Na de wedstrijd ging het echter vooral over het potige spel van de Kanaries, waar vooral Wouter Vrancken niet over te spreken was.


Het grootste slachtoffer van de Truiense agressie was Nicolas Castro, die amper een minuut na zijn invalbeurt alweer van het veld moest. De Argentijn kreeg een gemene kniestoot in de onderrug en moest uiteindelijk op een draagberrie door het Rode Kruis naar het ziekenhuis afgevoerd worden. "Castro is letterlijk naar het ziekenhuis getrapt", brieste Wouter Vrancken na de wedstrijd bij Eleven Sports.

Bij Genk vreesden ze zelfs dat de middenvelder een ruggenwervel gebroken zou hebben, maar Het Belang van Limburg weet dat uiteindelijk dat niet het geval gebleken is. Wat de precieze schade is en hoe lang Castro daardoor aan de kant zal moeten blijven, is echter nog niet duidelijk. Het Laatste Nieuws bevestigt dat en komt ook met nieuws over de toestand van Angelo Preciado.

De Ecuadoraan kwam Castro vervangen en moest ook meteen een zware tackle incasseren. Hij speelde de wedstrijd wel nog uit, maar heeft wel een enkelblessure overgehouden aan zijn korte invalbeurt. HLN weet dat hij in de loop van maandag onder de scanner gaat om de schade op te meten.


LEES OOK: Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Hadden die overtredingen zwaarder bestraft moeten worden?

Meest recent

'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

4
4
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

66
66
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

11
11
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

82
82
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

149
149
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

46
46
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

117
117
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

365
365
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

64
64
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

126
126
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

83
83
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

108
108
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

354
354
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

95
95
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

326
326
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

256
256
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

151
151
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

268
268
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

317
317
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

191
191
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

674
674
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

346
346
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

192
192
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

305
305

Meer sportnieuws