'Genk kan opgelucht ademhalen na gemene actie'

door
'Genk kan opgelucht ademhalen na gemene actie'

Leider KRC Genk heeft zondag van zijn pluimen gelaten, want het moest in de Limburgse derby vrede nemen met een punt tegen STVV. Het gaf twee keer een voorsprong uit handen en bleef daardoor steken op 2-2. Na de wedstrijd ging het echter vooral over het potige spel van de Kanaries, waar vooral Wouter Vrancken niet over te spreken was.


Het grootste slachtoffer van de Truiense agressie was Nicolas Castro, die amper een minuut na zijn invalbeurt alweer van het veld moest. De Argentijn kreeg een gemene kniestoot in de onderrug en moest uiteindelijk op een draagberrie door het Rode Kruis naar het ziekenhuis afgevoerd worden. "Castro is letterlijk naar het ziekenhuis getrapt", brieste Wouter Vrancken na de wedstrijd bij Eleven Sports.

Bij Genk vreesden ze zelfs dat de middenvelder een ruggenwervel gebroken zou hebben, maar Het Belang van Limburg weet dat uiteindelijk dat niet het geval gebleken is. Wat de precieze schade is en hoe lang Castro daardoor aan de kant zal moeten blijven, is echter nog niet duidelijk. Het Laatste Nieuws bevestigt dat en komt ook met nieuws over de toestand van Angelo Preciado.

De Ecuadoraan kwam Castro vervangen en moest ook meteen een zware tackle incasseren. Hij speelde de wedstrijd wel nog uit, maar heeft wel een enkelblessure overgehouden aan zijn korte invalbeurt. HLN weet dat hij in de loop van maandag onder de scanner gaat om de schade op te meten.


LEES OOK: "Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

Hadden die overtredingen zwaarder bestraft moeten worden?

Meest recent

Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

7
7
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

32
32
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

16
16
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

35
35
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

161
161
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

22
22
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

78
78
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

41
41
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

247
247
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

20
20
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

239
239
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

55
55
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

116
116
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

29
29
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

61
61
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

98
98
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

63
63
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

44
44
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

21
21
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

87
87
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

40
40
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

766
766
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

249
249
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

315
315

Meer sportnieuws