Hommeles bij Anderlecht: Verbruggen clasht met Raman

door
Hommeles bij Anderlecht: Verbruggen clasht met Raman

RSC Anderlecht heeft een bijzonder teleurstellend weekend achter de rug. Terwijl de concurrenten voor de achtste plaats wél met de volle buit aan de haal gingen, verloor RSCA zondagavond met 1-0 op het veld van AA Gent. Een erg dure nederlaag die voor de nodige spanningen zorgden bij de recordkampioen.


Nadat Cercle Brugge en Sporting Charleroi zaterdag hun match hadden gewonnen, was RSCA teruggezakt naar de tiende plaats in het klassement. Puntengewin in de Ghelamco Arena was dan ook nodig om een goede uitgangspositie te behouden in de strijd om het laatste ticket voor de Europe Play-Offs. Maar Paars-Wit slaagde er tegen de Buffalo's niet in om zijn gewenste niveau te halen.

Gent profiteerde daar optimaal van en haalde het met 1-0 na een fraai doelpunt van Gift Orban. Een mokerslag voor Anderlecht, dat de laatste weken aan een opmars bezig was. Achteraf liepen de emoties dan ook hoog op. Zo registreerden de camera's hoe Bart Verbruggen en Benito Raman het met mekaar aan de stok kregen tijdens het groeten van de supporters. De doelman spelde de aanvaller duidelijk de les, maar die liet zich niet doen. Assistent-coach Frank Boeckx moest de boel zelfs komen sussen.

NORMALE REACTIE
In zijn reactie voor de camera's wou Verbruggen echter niet teveel woorden vuil maken aan het incident. "Het zijn zaken die we onderling tegen mekaar vertellen. Dingen die goed gingen of beter moeten. Maar dat houden we onderling", klonk het bij Eleven Sports. Ook Jan Vertonghen wou het voorval tussen zijn ploegmaats niet opblazen. "Het is normaal dat er discussies ontstaan. Zeker als het spel niet goed genoeg is. In de kleedkamer zal het nu wel verder gaan, maar uiteindelijk moeten die neuzen weer dezelfde kant op", aldus de aanvoerder.

LEES OOK: Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Anderlecht haalt alsnog de Europe Play-Offs ...

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

103
103
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

236
236
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

35
35
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

195
195
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

135
135
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

194
194
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

287
287
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

578
578
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

182
182
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

288
288
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1765
1765
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

229
229
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

348
348
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

588
588
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

170
170
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

305
305
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

371
371
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

81
81
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

622
622
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

554
554
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

237
237
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

533
533
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

521
521
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

104
104
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

449
449

Meer sportnieuws