Hommeles bij Anderlecht: Verbruggen clasht met Raman

door
Hommeles bij Anderlecht: Verbruggen clasht met Raman

RSC Anderlecht heeft een bijzonder teleurstellend weekend achter de rug. Terwijl de concurrenten voor de achtste plaats wél met de volle buit aan de haal gingen, verloor RSCA zondagavond met 1-0 op het veld van AA Gent. Een erg dure nederlaag die voor de nodige spanningen zorgden bij de recordkampioen.


Nadat Cercle Brugge en Sporting Charleroi zaterdag hun match hadden gewonnen, was RSCA teruggezakt naar de tiende plaats in het klassement. Puntengewin in de Ghelamco Arena was dan ook nodig om een goede uitgangspositie te behouden in de strijd om het laatste ticket voor de Europe Play-Offs. Maar Paars-Wit slaagde er tegen de Buffalo's niet in om zijn gewenste niveau te halen.

Gent profiteerde daar optimaal van en haalde het met 1-0 na een fraai doelpunt van Gift Orban. Een mokerslag voor Anderlecht, dat de laatste weken aan een opmars bezig was. Achteraf liepen de emoties dan ook hoog op. Zo registreerden de camera's hoe Bart Verbruggen en Benito Raman het met mekaar aan de stok kregen tijdens het groeten van de supporters. De doelman spelde de aanvaller duidelijk de les, maar die liet zich niet doen. Assistent-coach Frank Boeckx moest de boel zelfs komen sussen.

NORMALE REACTIE
In zijn reactie voor de camera's wou Verbruggen echter niet teveel woorden vuil maken aan het incident. "Het zijn zaken die we onderling tegen mekaar vertellen. Dingen die goed gingen of beter moeten. Maar dat houden we onderling", klonk het bij Eleven Sports. Ook Jan Vertonghen wou het voorval tussen zijn ploegmaats niet opblazen. "Het is normaal dat er discussies ontstaan. Zeker als het spel niet goed genoeg is. In de kleedkamer zal het nu wel verder gaan, maar uiteindelijk moeten die neuzen weer dezelfde kant op", aldus de aanvoerder.

LEES OOK: Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

Anderlecht haalt alsnog de Europe Play-Offs ...

Meest recent

STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

71
71
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

41
41
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

23
23
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

157
157
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

15
15
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

15
15
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

60
60
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

18
18
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

52
52
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

36
36
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

110
110
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

57
57
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

180
180
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

193
193
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

76
76
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

110
110
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

113
113
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

87
87
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

204
204
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

176
176
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

265
265
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

436
436
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

146
146
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

254
254
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

213
213

Meer sportnieuws