Ten Hag verrast na monsterlijke afstraffing: "We waren toen beter"

138 stemmen
Ten Hag verrast na monsterlijke afstraffing:

De Premier League kreeg zondag een sensationele kraker te zien tussen Liverpool en Manchester United, met een uitslag die niemand op voorhand had durven voorspellen. United was de voorbije maanden dé ploeg in vorm en haalde vorige week nog de League Cup binnen, maar kreeg op Anfield een ongeziene 7-0 om de oren. Erik ten Hag had dus wel één en ander uit te leggen.


De Nederlander trok echter een opvallende conclusie na de wedstrijd. "We waren de betere ploeg in de eerste helft", verklaarde hij immers aan The Athletic. "We hadden de beste kansen, maar één foutje in de organisatie kost ons een tegendoelpunt." Vlak voor rust kon Cody Gakpo dat afstraffen om er 1-0 van te maken voor Liverpool.

In de tweede helft slikte United echter maar liefst zes goals. "Ik was echt verrast dat we de wedstrijd na rust zo snel uit handen gaven. We zijn niet als een blok blijven voetballen. Dat had ik nog niet gezien van mijn ploeg. Dat is niet hoe we normaal zijn", vond Ten Hag daarvan.

BRENTFORD
De vernedering deed denken aan de tweede wedstrijd onder leiding van Ten Hag, toen United van het bescheiden Brentford een 4-0 om de oren kreeg. Maar de trainer ziet wel een cruciaal verschil met die dag. "Het is niet professioneel om te vergelijken, maar er is een enorm verschil. Tegen Brentford stonden we bij de rust al 4-0 achter. We begonnen dus slecht. Nu waren we voor rust de betere ploeg."

LEES OOK: 'Carrick wordt beloond: United haalt Serie A-uitblinker'

Moet United zich zorgen maken na deze nederlaag?

Meest recent

VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

31
31
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

477
477
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

125
125
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

65
65
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

350
350
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

70
70
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

26
26
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

187
187
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

218
218
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

198
198
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

502
502
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

149
149
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

183
183
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

188
188
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

250
250
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

348
348
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

196
196
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

467
467
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

194
194
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

128
128
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

593
593
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

265
265
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

108
108
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

79
79
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

52
52

Meer sportnieuws