Europese selectie bekend: Club mist sterkhouder in Lissabon

489 stemmen
Europese selectie bekend: Club mist sterkhouder in Lissabon

Club Brugge incasseerde afgelopen vrijdag een nieuwe mokerslag door met 3-0 te verliezen op het veld van staartploeg KV Oostende. Maar veel tijd om bij deze nederlaag te blijven stilstaan was er niet. Dinsdag wacht immers al de Champions League-terugmatch op SL Benfica.


De kansen dat Club zich in Lissabon alsnog zal plaatsen voor de kwartfinales van het Kampioenenbal, zijn zo goed als onbestaande. In de heenmatch werd immers al met 0-2 verloren. En sindsdien wist Benfica ook nog eens al zijn wedstrijden te winnen. Maar Blauw-Zwart wil het Europese toneel toch met opgeheven hoofd verlaten. Bovendien hoopt men dat een goede prestatie de ploeg eindelijk uit de negatieve spiraal kan trekken.

Maandag reist de Brugse delegatie alvast af naar Lissabon. En daags voordien maakte coach Scott Parker, die opnieuw onder zware druk staat, zijn selectie bekend. Daarin nog geen spoor van Jack Hendry, die na zijn blessure onvoldoende hersteld geraakt is voor de Europese trip. Parker zal zijn defensieve sterkhouder dus opnieuw moeten missen. Ook Andreas Skov Olsen is er zoals verwacht nog niet bij na zijn blindedarm-operatie.

DRIE JONKIES
Voorts biedt Club wel enkele jongeren de kans om de ervaring van een Europese verplaatsing mee te maken. Zo trekken ook Jorne Spileers en Cisse Sandra mee naar Portugal. Daarnaast springt de naam van Chemsdine Talbi in het oog. De 17-jarige spelmaker was bezig aan een sterk seizoen bij Club Nxt en wordt daarvoor dus beloond met een Europese selectie. De kans is bijzonder klein dat het genoemde trio ook minuten zal maken, maar in hun leerproces is het uiteraard een mooie ervaring.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Parker moet meer kansen geven aan de jongeren ...

Meest recent

Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

5
5
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

25
25
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

27
27
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

66
66
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

100
100
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

77
77
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

106
106
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

425
425
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

252
252
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

72
72
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

388
388
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

132
132
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

786
786
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

122
122
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

91
91
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

212
212
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

396
396
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

361
361
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

597
597
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

154
154
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1058
1058

Meer sportnieuws