Cercle gaat resoluut voor play-offs: "We zijn klaar voor top acht"

door
Cercle gaat resoluut voor play-offs:

De strijd om de top acht lijkt de komende weken nog razend spannend te gaan worden. Zaterdagavond speelden Charleroi en Cercle Brugge haasje-over op de achtste plaats. De Carolo's namen die eerst in door een overwinning in Kortrijk, maar enkele uren later sprong Cercle weer over hen door Seraing met 3-1 te kloppen. Het heeft voorlopig twee punten meer dan Charleroi en vier meer dan Anderlecht en OHL, al hebben die eerste twee teams nog een wedstrijd minder gespeeld.


Trainer Miron Muslic steekt zijn ambities echter niet onder stoelen of banken. "Deze wedstrijd toont nog eens hoe snel deze jonge ploeg zich ontwikkelt", verklaarde hij op zijn persconferentie na de match. "We wisten dat het een moeilijke wedstrijd zou worden en we begonnen eigenlijk met een achterstand. We hielden er echter ons hoofd bij en de manier waarop we deze match uitgespeeld hebben, was het bewijs dat we klaar zijn om voor de top acht te spelen."

Cercle deed wat het moest doen en haalde een achterstand nog op. Het bezorgde zichzelf daarmee een goede uitgangspositie voor volgende week. Dan speelt het op zondagavond immers een cruciale wedstrijd in het Lotto Park, waar ze met Anderlecht een rechtstreeks duel om de achtste plaats zullen uitvechten.

"We wisten dat we deze wedstrijd moesten winnen als we voor de top acht willen meespelen", aldus Muslic. "Als we volgende week onze achtste plaats willen verdedigen op Anderlecht, voor 20.000 supporters, dan moesten we deze wedstrijd winnen. Ik ben heel tevreden met onze prestatie en met het resultaat. We gaan op ons elan verder."


LEES OOK: Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Zal Cercle zich handhaven in de top acht?

Meest recent

Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

13
13
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

20
20
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

82
82
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

340
340
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

560
560
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

409
409
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

243
243
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

131
131
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

220
220
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

424
424
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

41
41
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

267
267
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

162
162
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

230
230
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

331
331
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

666
666
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

201
201
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

352
352
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2137
2137
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

252
252
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

651
651
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

186
186
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

329
329
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

387
387

Meer sportnieuws