Cercle gaat resoluut voor play-offs: "We zijn klaar voor top acht"

door
Cercle gaat resoluut voor play-offs:

De strijd om de top acht lijkt de komende weken nog razend spannend te gaan worden. Zaterdagavond speelden Charleroi en Cercle Brugge haasje-over op de achtste plaats. De Carolo's namen die eerst in door een overwinning in Kortrijk, maar enkele uren later sprong Cercle weer over hen door Seraing met 3-1 te kloppen. Het heeft voorlopig twee punten meer dan Charleroi en vier meer dan Anderlecht en OHL, al hebben die eerste twee teams nog een wedstrijd minder gespeeld.


Trainer Miron Muslic steekt zijn ambities echter niet onder stoelen of banken. "Deze wedstrijd toont nog eens hoe snel deze jonge ploeg zich ontwikkelt", verklaarde hij op zijn persconferentie na de match. "We wisten dat het een moeilijke wedstrijd zou worden en we begonnen eigenlijk met een achterstand. We hielden er echter ons hoofd bij en de manier waarop we deze match uitgespeeld hebben, was het bewijs dat we klaar zijn om voor de top acht te spelen."

Cercle deed wat het moest doen en haalde een achterstand nog op. Het bezorgde zichzelf daarmee een goede uitgangspositie voor volgende week. Dan speelt het op zondagavond immers een cruciale wedstrijd in het Lotto Park, waar ze met Anderlecht een rechtstreeks duel om de achtste plaats zullen uitvechten.

"We wisten dat we deze wedstrijd moesten winnen als we voor de top acht willen meespelen", aldus Muslic. "Als we volgende week onze achtste plaats willen verdedigen op Anderlecht, voor 20.000 supporters, dan moesten we deze wedstrijd winnen. Ik ben heel tevreden met onze prestatie en met het resultaat. We gaan op ons elan verder."


LEES OOK: Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Zal Cercle zich handhaven in de top acht?

Meest recent

'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

3
3
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

61
61
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

50
50
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

38
38
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

108
108
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

306
306
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

251
251
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

100
100
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

275
275
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

287
287
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

91
91
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

22
22
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

85
85
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

78
78
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

115
115
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

173
173
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

170
170
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

178
178
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

91
91
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

111
111
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

415
415
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

108
108
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

69
69
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

225
225

Meer sportnieuws