Cercle gaat resoluut voor play-offs: "We zijn klaar voor top acht"

door
Cercle gaat resoluut voor play-offs:

De strijd om de top acht lijkt de komende weken nog razend spannend te gaan worden. Zaterdagavond speelden Charleroi en Cercle Brugge haasje-over op de achtste plaats. De Carolo's namen die eerst in door een overwinning in Kortrijk, maar enkele uren later sprong Cercle weer over hen door Seraing met 3-1 te kloppen. Het heeft voorlopig twee punten meer dan Charleroi en vier meer dan Anderlecht en OHL, al hebben die eerste twee teams nog een wedstrijd minder gespeeld.


Trainer Miron Muslic steekt zijn ambities echter niet onder stoelen of banken. "Deze wedstrijd toont nog eens hoe snel deze jonge ploeg zich ontwikkelt", verklaarde hij op zijn persconferentie na de match. "We wisten dat het een moeilijke wedstrijd zou worden en we begonnen eigenlijk met een achterstand. We hielden er echter ons hoofd bij en de manier waarop we deze match uitgespeeld hebben, was het bewijs dat we klaar zijn om voor de top acht te spelen."

Cercle deed wat het moest doen en haalde een achterstand nog op. Het bezorgde zichzelf daarmee een goede uitgangspositie voor volgende week. Dan speelt het op zondagavond immers een cruciale wedstrijd in het Lotto Park, waar ze met Anderlecht een rechtstreeks duel om de achtste plaats zullen uitvechten.

"We wisten dat we deze wedstrijd moesten winnen als we voor de top acht willen meespelen", aldus Muslic. "Als we volgende week onze achtste plaats willen verdedigen op Anderlecht, voor 20.000 supporters, dan moesten we deze wedstrijd winnen. Ik ben heel tevreden met onze prestatie en met het resultaat. We gaan op ons elan verder."


LEES OOK: Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Zal Cercle zich handhaven in de top acht?

Meest recent

Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

26
26
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

140
140
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

92
92
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

69
69
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

434
434
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

598
598
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

52
52
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

269
269
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

29
29
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

477
477
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

91
91
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

396
396
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

492
492
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

594
594
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

329
329
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

582
582
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

440
440
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

224
224
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

520
520
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

633
633
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

549
549
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

132
132
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

236
236
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

309
309
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

353
353

Meer sportnieuws