Belangrijk voordeel voor Genk in titelstrijd: "Dat is makkelijker"

206 stemmen
Belangrijk voordeel voor Genk in titelstrijd:

KRC Genk ligt nog steeds op titelkoers, want het heeft zeven speeldagen voor het einde van de reguliere competitie nog altijd tien punten voorsprong op eerste achtervolger Union. De zegereeks van de Limburgers zwakte de voorbije weken wat af, maar tegelijk liet ook de concurrentie de nodige punten liggen. Vooral Club Brugge verloor enorm veel terrein.


Blauw-Zwart zal de komende weken zelfs nog moeten knokken om in de top vier te eindigen. In die strijd lijkt AA Gent hun voornaamste concurrent, maar ook de Buffalo's presteren wisselvallig. Jordan Torunarigha ziet dat Genk dan ook een belangrijk voordeel heeft op zijn concurrenten. "Genk doet het nu goed, maar spelen slechts één wedstrijd per week. Dat is een pak makkelijker", merkt de Gentse verdediger op in Het Laatste Nieuws.

Genk kende immers een vrij rustig programma zonder Europees voetbal, terwijl Union, Club Brugge en AA Gent allemaal nog in Europa actief zijn. Terwijl Genk volgende week rustig de topper tegen Union zal kunnen voorbereiden, moeten zij op dinsdag en donderdag alweer aan de bak. Voor Gent komt daar nog eens bij dat ze de laatste maanden te maken krijgen met een heuse blessuregolf.

Torunarigha kreeg ook al af te rekenen met blessures. "Het is de eerste keer dat ik zoveel wedstrijden in een seizoen speel. Mijn lichaam moet eraan wennen", aldus de Duitser. "Het is een goeie ervaring, als je voor een topclub speelt, heb je dit altijd. Ik heb gelukkig goeie fysio’s, die me elke dag helpen. Ik heb ook meer ervaring nu en dat helpt ook."

LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Kan dat een beslissend voordeel zijn voor AA Gent?

Meest recent

'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

1
1
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

29
29
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

73
73
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

81
81
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

248
248
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

261
261
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

109
109
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

99
99
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

89
89
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

107
107
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

462
462
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

285
285
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

187
187
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

184
184
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

52
52
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

100
100
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1020
1020
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

525
525
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

224
224
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

79
79
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

324
324
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

102
102
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

122
122

Meer sportnieuws