Club Brugge verloor vrijdagavond kansloos met 3-0 van KV Oostende. Een zoveelste wanprestatie voor Scott Parker in België daardoor wordt druk op de Engelse coach groter en groter. Na een 12 op 30 lijkt de 42-jarige Engelsman echt te moeten vrezen voor zijn job.
Volgens Het Nieuwsblad bestaat de kans alvast dat de trainer het gelag betaalt. En ook bij Het Laatste Nieuws sluit men niets uit. "Zijn positie is stilaan onhoudbaar - haalt hij maandag? Bij het Brugse bestuur worden het opnieuw drukke dagen. Ze moeten de knoop-Parker snel doorhakken", schrijft Club-watcher Frank Dekeyser. "De afstraffing te veel?", vraagt men zich ten slotte af bij La Dernière Heure.
Indien Club zijn niveau niet drastisch optrekt, wacht aanstaande dinsdag ook in de Champions League een blamage. De vraag is nu of Parker tegen Benfica nog steeds op de bank zal zitten. Zelf moest hij dat antwoord alvast schuldig blijven. "Daar ben ik niet zeker van, het is een vraag waar ik niet op kan antwoorden", reageerde de 42-jarige Engelsman voor de camera's van Eleven Sports met een bedenkelijk gezicht.
Het Laatste Nieuws was niet mals in hun analyse over de wedstrijd. “Wat Club 45 minuten lang bij mekaar voetbalede, was beschamend.” De krant verwijst naar de vele verstuurde lange ballen van Simon Mignolet en omschrijft deze speelwijze als beschamend. “Een topploeg onwaardig. Traag, lusteloos, saai voetbal. En het ergste: blauw-zwart stond ongeïnteresseerd op het veld.”