Leye volgt Vanhaezebrouck niet: "Bladzijde omgedraaid"

door
Leye volgt Vanhaezebrouck niet:

Zulte Waregem had net als AA Gent redenen om te klagen over de arbitrage na hun laatste wedstrijd. Alessandro Ciranni kreeg onterecht rood tegen KV Mechelen. Mbaye Leye richt het vizier echter naar de toekomst en sprak op de website van Zulte Waregem over de partij tegen Oud-Heverlee Leuven.


Zulte Waregem was na de partij boos en stuurde ook een vlammende open brief de wereld in. Hein Vanhaezebrouck had het nog niet verteerd bij AA Gent en was vandaag nog maar eens bijzonder scherp voor de spelleiding in België. Leye laat het voorval achter zich. “Het heeft geen zin om nog te discussiëren over de wedstrijd of arbitrage. We hebben de bladzijde omgedraaid en focussen ons op de 7 resterende competitiematchen, te beginnen met het duel in Leuven."

GOEDE SPELERS

Tegen Oud-Heverlee Leuven heeft Essevee nood aan punten. Zulte Waregem heeft 23 punten en dat zijn er drie minder dan KAS Eupen, dat de eerste veilige plaats in het klassement bezet. Zulte Waregem moet dringend nog eens gaan winnen. Dat lukte al zes wedstrijden op rij niet. Ze boekten een 4 op 18.

"We spelen tegen een team dat niet echt onder druk staat. Ze hebben enkele goede spelers die levensgevaarlijk zijn in de omschakeling. Dat hebben we gemerkt in de thuiswedstrijd die we met 2-5 verloren. Net zoals elke week moeten we aandachtig zijn voor de tegenaanval en moeten we onze eigen kansen afwerken”, aldus Leye.

LEES OOK: Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

🚀

Gaat Zulte Waregem winnen van OHL?

Meest recent

Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

9
9
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

19
19
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

138
138
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

83
83
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

146
146
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

219
219
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

157
157
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

107
107
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

44
44
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

87
87
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

309
309
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

178
178
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

266
266
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

489
489
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

159
159
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

51
51
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

282
282
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

405
405
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

401
401
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

151
151
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

381
381

Meer sportnieuws