Bakayoko laat opnieuw van zich spreken bij PSV

door
Bakayoko laat opnieuw van zich spreken bij PSV

Net zoals in de meeste Europese landen, stond donderdagavond ook in Nederland bekervoetbal op het programma. PSV Eindhoven wist zich alvast zonder grote problemen te plaatsen voor de halve finales van de KNVB Beker. En ook de jonge Belg Johan Bakayoko speelde daar een rol in.


Nadat competitieleider Feyenoord en stuntploeg Spakenburg beslag hadden gelegd op de eerste tickets voor de halve finales, was het donderdag aan Ajax en PSV om zich eveneens te plaatsen. De Amsterdammers moesten daarvoor zien te winnen op het veld van De Graafschap, maar eerst namen de Eindhovenaren het thuis op tegen ADO Den Haag. En PSV kon de match al snel naar zich toe trekken.

Na amper 12 minuten kon Bakayoko de score immers openen. De Belgische belofte-international had bij de afwerking wel behoorlijk wat meeval, maar illustreerde met zijn doelpunt andermaal zijn bloedvorm. In zijn drie voorbije Eredivisie-duels was Bakayoko ook al goed voor twee doelpunten en twee assists. Begin deze week werd hij dan ook beloond met een contractverlenging, die hij dus meteen kon verzilveren.

ADO KANSLOOS
PSV kon zich in ieder geval optrekken aan het doelpunt van Bakayoko. Zo wist Guus Til er een tiental minuutjes later al 2-0 van te maken. Na de pauze deed Ibrahima Sangaré de match helemaal op slot met een fraaie knal. ADO kwam vervolgens niet verder dan de eerredder Mallik Sellouki. En zo mogen Bakayoko en co zich dus opmaken voor de halve finales.

LEES OOK: PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

Bakayoko verdient in maart een selectie voor de Duivels ...

Meest recent

Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

10
10
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

33
33
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

27
27
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

524
524
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

15
15
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

28
28
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

57
57
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

147
147
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

88
88
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

44
44
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

62
62
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

32
32
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

112
112
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

161
161
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

308
308
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

326
326
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

139
139
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

171
171
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

479
479
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

135
135
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

46
46
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

584
584
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

906
906

Meer sportnieuws