Bakayoko laat opnieuw van zich spreken bij PSV

door
Bakayoko laat opnieuw van zich spreken bij PSV

Net zoals in de meeste Europese landen, stond donderdagavond ook in Nederland bekervoetbal op het programma. PSV Eindhoven wist zich alvast zonder grote problemen te plaatsen voor de halve finales van de KNVB Beker. En ook de jonge Belg Johan Bakayoko speelde daar een rol in.


Nadat competitieleider Feyenoord en stuntploeg Spakenburg beslag hadden gelegd op de eerste tickets voor de halve finales, was het donderdag aan Ajax en PSV om zich eveneens te plaatsen. De Amsterdammers moesten daarvoor zien te winnen op het veld van De Graafschap, maar eerst namen de Eindhovenaren het thuis op tegen ADO Den Haag. En PSV kon de match al snel naar zich toe trekken.

Na amper 12 minuten kon Bakayoko de score immers openen. De Belgische belofte-international had bij de afwerking wel behoorlijk wat meeval, maar illustreerde met zijn doelpunt andermaal zijn bloedvorm. In zijn drie voorbije Eredivisie-duels was Bakayoko ook al goed voor twee doelpunten en twee assists. Begin deze week werd hij dan ook beloond met een contractverlenging, die hij dus meteen kon verzilveren.

ADO KANSLOOS
PSV kon zich in ieder geval optrekken aan het doelpunt van Bakayoko. Zo wist Guus Til er een tiental minuutjes later al 2-0 van te maken. Na de pauze deed Ibrahima Sangaré de match helemaal op slot met een fraaie knal. ADO kwam vervolgens niet verder dan de eerredder Mallik Sellouki. En zo mogen Bakayoko en co zich dus opmaken voor de halve finales.

LEES OOK: 'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

Bakayoko verdient in maart een selectie voor de Duivels ...

Meest recent

'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

11
11
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

15
15
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

58
58
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

888
888
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

321
321
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

66
66
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

361
361
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

204
204
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

276
276
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

400
400
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

175
175
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

194
194
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

497
497
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

438
438
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

87
87
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

469
469
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

51
51
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

352
352
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

733
733
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

308
308
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

149
149
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

838
838
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

1621
1621
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

710
710
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

599
599

Meer sportnieuws