'Club maakt forse winst: strijd om Jutgla barst los'

731
'Club maakt forse winst: strijd om Jutgla barst los'

Behoudens een groot voetbalmirakel, neemt Club Brugge volgende week dinsdag afscheid van het Europese toneel. Maar Blauw-Zwart wil tijdens de terugmatch tegen SL Benfica, nog een keertje het beste van zichzelf geven in de Champions League. Voor een aantal spelers wordt het bovendien een uitgelezen kans om zich nog eens in de kijker te plaatsten met oog op een zomertransfer.


Verschillende Brugse smaakmakers werden in de voorbije weken immers al aan een stap naar een topcompetitie gelinkt. Zo ook Ferran Jutgla. Die is bezig aan een degelijk eerste seizoen in Brugge. Blauw-Zwart zag aan het begin van de transferzomer zijn kans schoon bij de 23-jarige Catalaan. Jutgla had daarvoor mooie dingen laten zien bij de beloften van FC Barcelona, maar had weinig tot geen vooruitzichten op speelkansen bij de eerste ploeg. Dus besloot Club hem een aanlokkelijk voorstel te doen, waarbij hij onder meer Champions League-voetbal kreeg aangeboden.

Voor een slordige 5 miljoen euro werd hij uiteindelijk overgenomen van de Spaanse grootmacht. En Jutgla kon al snel zijn stempel drukken. Momenteel is hij bijvoorbeeld topschutter van Club met 10 goals in 33 duels. Ook in de Champions League maakte de spits indruk, in die mate dat hij zelfs de Spaanse voorselectie voor het WK haalde. En zijn goede prestaties zijn inmiddels ook bij andere Europese clubs opgemerkt. Volgens het medium Lalaziosiamonoi blijft hij bijvoorbeeld hoog op de lijst staan bij SS Lazio.

SPAANSE CONCURRENTIE
De Romeinen willen komende zomer hun aanvalslinie versterken en daarbij geldt Jutgla naar verluidt als één van de voornaamste transfertargets. Dat hij dezelfde zaakwaarnemers heeft als Lazio-smaakmaker Luis Alberto zou alvast in zijn kaarten spelen, al volgt de Italiaanse club nog meer pistes. Overigens geraakte eerder deze week nog bekend dat ook Atlético Madrid een oogje op hem heeft laten vallen. In ieder geval kan Club een enorme winst boeken. Zo maakt het Spaanse Fichajes gewag van een transfersom van om en bij de 25 miljoen euro.

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Wie is intrinsiek de beste spits volgens u?

Meest recent

Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

0
0
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

21
21
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

34
34
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

41
41
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

142
142
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

248
248
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

89
89
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

218
218
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

107
107
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

81
81
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

389
389
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

31
31
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

503
503
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

61
61
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

724
724
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

600
600
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

219
219
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1099
1099
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

119
119

Meer sportnieuws