'Club maakt forse winst: strijd om Jutgla barst los'

731 stemmen
'Club maakt forse winst: strijd om Jutgla barst los'

Behoudens een groot voetbalmirakel, neemt Club Brugge volgende week dinsdag afscheid van het Europese toneel. Maar Blauw-Zwart wil tijdens de terugmatch tegen SL Benfica, nog een keertje het beste van zichzelf geven in de Champions League. Voor een aantal spelers wordt het bovendien een uitgelezen kans om zich nog eens in de kijker te plaatsten met oog op een zomertransfer.


Verschillende Brugse smaakmakers werden in de voorbije weken immers al aan een stap naar een topcompetitie gelinkt. Zo ook Ferran Jutgla. Die is bezig aan een degelijk eerste seizoen in Brugge. Blauw-Zwart zag aan het begin van de transferzomer zijn kans schoon bij de 23-jarige Catalaan. Jutgla had daarvoor mooie dingen laten zien bij de beloften van FC Barcelona, maar had weinig tot geen vooruitzichten op speelkansen bij de eerste ploeg. Dus besloot Club hem een aanlokkelijk voorstel te doen, waarbij hij onder meer Champions League-voetbal kreeg aangeboden.

Voor een slordige 5 miljoen euro werd hij uiteindelijk overgenomen van de Spaanse grootmacht. En Jutgla kon al snel zijn stempel drukken. Momenteel is hij bijvoorbeeld topschutter van Club met 10 goals in 33 duels. Ook in de Champions League maakte de spits indruk, in die mate dat hij zelfs de Spaanse voorselectie voor het WK haalde. En zijn goede prestaties zijn inmiddels ook bij andere Europese clubs opgemerkt. Volgens het medium Lalaziosiamonoi blijft hij bijvoorbeeld hoog op de lijst staan bij SS Lazio.

SPAANSE CONCURRENTIE
De Romeinen willen komende zomer hun aanvalslinie versterken en daarbij geldt Jutgla naar verluidt als één van de voornaamste transfertargets. Dat hij dezelfde zaakwaarnemers heeft als Lazio-smaakmaker Luis Alberto zou alvast in zijn kaarten spelen, al volgt de Italiaanse club nog meer pistes. Overigens geraakte eerder deze week nog bekend dat ook Atlético Madrid een oogje op hem heeft laten vallen. In ieder geval kan Club een enorme winst boeken. Zo maakt het Spaanse Fichajes gewag van een transfersom van om en bij de 25 miljoen euro.

LEES OOK: Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Wie is intrinsiek de beste spits volgens u?

Meest recent

Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

5
5
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

103
103
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

125
125
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

376
376
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

120
120
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

13
13
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

319
319
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

106
106
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

108
108
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

570
570
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

632
632
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

291
291
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

368
368
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

91
91
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

164
164
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

224
224
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

168
168
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

79
79
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

183
183
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

197
197
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

222
222
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

476
476
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

314
314

Meer sportnieuws