'Club maakt forse winst: strijd om Jutgla barst los'

door
'Club maakt forse winst: strijd om Jutgla barst los'

Behoudens een groot voetbalmirakel, neemt Club Brugge volgende week dinsdag afscheid van het Europese toneel. Maar Blauw-Zwart wil tijdens de terugmatch tegen SL Benfica, nog een keertje het beste van zichzelf geven in de Champions League. Voor een aantal spelers wordt het bovendien een uitgelezen kans om zich nog eens in de kijker te plaatsten met oog op een zomertransfer.


Verschillende Brugse smaakmakers werden in de voorbije weken immers al aan een stap naar een topcompetitie gelinkt. Zo ook Ferran Jutgla. Die is bezig aan een degelijk eerste seizoen in Brugge. Blauw-Zwart zag aan het begin van de transferzomer zijn kans schoon bij de 23-jarige Catalaan. Jutgla had daarvoor mooie dingen laten zien bij de beloften van FC Barcelona, maar had weinig tot geen vooruitzichten op speelkansen bij de eerste ploeg. Dus besloot Club hem een aanlokkelijk voorstel te doen, waarbij hij onder meer Champions League-voetbal kreeg aangeboden.

Voor een slordige 5 miljoen euro werd hij uiteindelijk overgenomen van de Spaanse grootmacht. En Jutgla kon al snel zijn stempel drukken. Momenteel is hij bijvoorbeeld topschutter van Club met 10 goals in 33 duels. Ook in de Champions League maakte de spits indruk, in die mate dat hij zelfs de Spaanse voorselectie voor het WK haalde. En zijn goede prestaties zijn inmiddels ook bij andere Europese clubs opgemerkt. Volgens het medium Lalaziosiamonoi blijft hij bijvoorbeeld hoog op de lijst staan bij SS Lazio.

SPAANSE CONCURRENTIE
De Romeinen willen komende zomer hun aanvalslinie versterken en daarbij geldt Jutgla naar verluidt als één van de voornaamste transfertargets. Dat hij dezelfde zaakwaarnemers heeft als Lazio-smaakmaker Luis Alberto zou alvast in zijn kaarten spelen, al volgt de Italiaanse club nog meer pistes. Overigens geraakte eerder deze week nog bekend dat ook Atlético Madrid een oogje op hem heeft laten vallen. In ieder geval kan Club een enorme winst boeken. Zo maakt het Spaanse Fichajes gewag van een transfersom van om en bij de 25 miljoen euro.

LEES OOK: 'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Wie is intrinsiek de beste spits volgens u?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

79
79
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

84
84
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

45
45
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

257
257
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

384
384
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

306
306
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

181
181
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

146
146
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

550
550
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

331
331
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

335
335
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

389
389
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

216
216
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

349
349
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

810
810
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

276
276
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws