'Club maakt forse winst: strijd om Jutgla barst los'

731 stemmen
'Club maakt forse winst: strijd om Jutgla barst los'

Behoudens een groot voetbalmirakel, neemt Club Brugge volgende week dinsdag afscheid van het Europese toneel. Maar Blauw-Zwart wil tijdens de terugmatch tegen SL Benfica, nog een keertje het beste van zichzelf geven in de Champions League. Voor een aantal spelers wordt het bovendien een uitgelezen kans om zich nog eens in de kijker te plaatsten met oog op een zomertransfer.


Verschillende Brugse smaakmakers werden in de voorbije weken immers al aan een stap naar een topcompetitie gelinkt. Zo ook Ferran Jutgla. Die is bezig aan een degelijk eerste seizoen in Brugge. Blauw-Zwart zag aan het begin van de transferzomer zijn kans schoon bij de 23-jarige Catalaan. Jutgla had daarvoor mooie dingen laten zien bij de beloften van FC Barcelona, maar had weinig tot geen vooruitzichten op speelkansen bij de eerste ploeg. Dus besloot Club hem een aanlokkelijk voorstel te doen, waarbij hij onder meer Champions League-voetbal kreeg aangeboden.

Voor een slordige 5 miljoen euro werd hij uiteindelijk overgenomen van de Spaanse grootmacht. En Jutgla kon al snel zijn stempel drukken. Momenteel is hij bijvoorbeeld topschutter van Club met 10 goals in 33 duels. Ook in de Champions League maakte de spits indruk, in die mate dat hij zelfs de Spaanse voorselectie voor het WK haalde. En zijn goede prestaties zijn inmiddels ook bij andere Europese clubs opgemerkt. Volgens het medium Lalaziosiamonoi blijft hij bijvoorbeeld hoog op de lijst staan bij SS Lazio.

SPAANSE CONCURRENTIE
De Romeinen willen komende zomer hun aanvalslinie versterken en daarbij geldt Jutgla naar verluidt als één van de voornaamste transfertargets. Dat hij dezelfde zaakwaarnemers heeft als Lazio-smaakmaker Luis Alberto zou alvast in zijn kaarten spelen, al volgt de Italiaanse club nog meer pistes. Overigens geraakte eerder deze week nog bekend dat ook Atlético Madrid een oogje op hem heeft laten vallen. In ieder geval kan Club een enorme winst boeken. Zo maakt het Spaanse Fichajes gewag van een transfersom van om en bij de 25 miljoen euro.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Wie is intrinsiek de beste spits volgens u?

Meest recent

“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

16
16
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

65
65
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

60
60
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

37
37
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

71
71
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

131
131
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

90
90
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

195
195
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

367
367
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

259
259
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

151
151
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

24
24
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

122
122
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

27
27
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

151
151
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

743
743
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

211
211
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

126
126
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

421
421
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

883
883
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

153
153

Meer sportnieuws